marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
A wierzysz w cuda

Jest takie prawo Murphy'ego: Nie wierz w cuda, polegaj na nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

znam to powiedzenie ale jak już powiedziałem. Nie będę rozbijał związku. Przecież tak naprawdę nie mam pewności ze ze mnie by się udało. Może byśmy jednak nie pasowali

 

 

Powiedziałem jej.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

to jest jakieś wyjście i chyba najlepsze z całej tej sytuacji... ale

1. przełamać sie

2. nie wyjśc na idiote (tego ja sam nie lubie osobiście)


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

mi też jakoś trudno uwierzyć w miłość, jak narazie spotkałem ją tylko raz ale to była taka młodzieńcza, a może bardziej obustronne zauroczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2
Nie wiem kto uwielbja być idiotĄ osobiście takich ludzi nie znam

 

orto orto ortografia!!

 

"miłosć to ból powiedział zając jeża ściskając" w sumie tu można tylko o zauroczniu mówić;d


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidziulek    0

Mateush - Zakręcić w dobry żal. Jeśli potrafisz to na pewno Ci się uda.


Bez wsi, nie byłoby miast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tymi uczuciami to jest różnie ... nie raz jest tak że się zakochasz a nie raz to jest tylko zauroczenie.... a tak na dzisiejsze czasy to o miłość trudno taką prawdziwą;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2
Mateush - Zakręcić w dobry żal. Jeśli potrafisz to na pewno Ci się uda.

 

 

jesli potrafie a jak nie?? co wtedy;> pozatym tak jak kolega napiasł książeta z bajki na wojnie wygineli a królewny też sie wyniosły... ale moze znajdzie sie kiedyś kogos odpwoiedniego <myśli> tylko kiedy bo taka samotnośc lipna jest;/


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

Lepsza jest samotność niż bycie z byle kim po to tylko żeby nie być samotnym


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

wybacz ale ja byle kogo nie szukam;d bo takich byle jakich na pęczki... najlepiej ksiżęniczka z bajki o niebieskich oczach i oczywiscie olejem w głowie a nie pustotą sie wyróżniająca....


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

a propos tego co napisał nasil90, znam parę co od dnia ślubu nie mieszkali razem, wiec moim zdaniem taki związek nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Mówicie że nie ma ideałów taa ? Dla mnie będzie ta co będzie chciała ze mną być.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Ja to stosuje rade mojej mamy :)

 

,,Choćby jutro miał się żenić to nic, możesz odbijać. Ale żonatych i księży to ani rusz"


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

Ja szukam zwykłej dziewczyny naj lepiej ze wsi i takiej która nie wstydzi się że jest ze wsi a nie jakiejś damulki


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Ja to stosuje rade mojej mamy :)

 

,,Choćby jutro miał się żenić to nic, możesz odbijać. Ale żonatych i księży to ani rusz"

Ciekawa teoria. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    178

Ze wsi to jest trudno znaleźć, u mnie w okolicy to wszystkie chcą do miasta!! I nie ma porządnych tylko same co maja pusto w głowie, balowanie do rana, spanie do obiadu i nic nie robienie tylko odpoczywanie :)


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

NO co?? Tak mi mówi :) A mama mądra więc trzeba się jej słuchać :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj