marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

BOKSKOZLOW    0

Andrzej wiem jak to jest już 10 miałem ale żadna na dużej mam nadzjeje że teraz chociaż rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidziulek    0

Andrzej to sa tzw. babiarze. Oni nie muszą mieć wcale dobrego bajeru. Może poprostu wiedzą do której dziewczyny podejść. Są i takie dziewczyny do której mrugną oczkiem i już jest jego.


Bez wsi, nie byłoby miast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skiet135    5

A niektórych dziewczyn nie zdobędziesz w trzech zdaniach tylko trzeba się troszkę postarać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

ja jestem zawsze szzcery czasami aż do bólu... andrzej a moze my jesteśmy takim typem, że mósi byc to coś prawdzwego, żeby odważyć sie zrobić ten pierwszy krok... może kiedyś "strzeli" w nas urok jakiejś dziewczyny i wtedy coś z tego wyjdzie... mam taką nadzieje ale nadzieja... sami wiecie


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidziulek    0

BOSKOZLOW co to znaczy przynajmniej rok? Jeden Twój rok przeżyje ze swoją sympatią w 3 miesiące :) Mi się bynajmniej tak wydaje że nie ma co wyliczać, jest się dla siebie a nie dla liczb.


Bez wsi, nie byłoby miast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

właśnie . trzeba się cieszyć chwilą :) A nie wyliczać ile już jesteśmy z dziewczyną, ktora to juz ......


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skiet135    5

Z własnego doświadczenia wiem że jak czasem trafi to zrobisz wszystko żeby była z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
ja jestem zawsze szzcery czasami aż do bólu... andrzej a moze my jesteśmy takim typem, że mósi byc to coś prawdzwego, żeby odważyć sie zrobić ten pierwszy krok... może kiedyś "strzeli" w nas urok jakiejś dziewczyny i wtedy coś z tego wyjdzie... mam taką nadzieje ale nadzieja... sami wiecie

 

umiera ostatnia

 

Tez mam wrażenie ze mamy podobne charaktery i problem z prawdziwą miłością :)

szczerość do bólu?? to tak jak u mnie. nie raz ktoś sie na mnie fochnoł za szarość


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidziulek    0

BOSKOZLOW słuchaj, fajnych masz kolegów :)

 

Miłość to nie jest patrzenie na siebie, tylko spoglądanie w ta samą stronę jak już chcenie tak poetycko :)


Bez wsi, nie byłoby miast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

andrzej no to witaj w klubie... charaktery i poglądy mamy podbne to trzeba przyznac...

 

 

do lidziulek nie pisz posta pod postem bo zaraz procęty pewnie poleca tak jak mi za błędy wczoraj;/


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

Niektórzy juz tacy są .......

A co do was to napewno czeka na was jakaś kobieta, która niechce wam tego powiedziec .....

Ale forum ruszyło....(wszystkie tematy)

 

@lidziulek jak chcesz cos dopisac to edytuj post :) to tak nawiasem :)


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOKSKOZLOW    0

wiem oni są kul ale nie wtedy kiedy trzeba i nie zawsze dla mnie ale to tylko koledzy ja też im odbjam jak przyzwoita jakaś ale teraz muszę się bardzo dobrze zająć tom co mam aby była ze mną ja najdłużej

 

Andrej też to miałem ale sie przełamało i sypneło jak z worka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

@lidziulek: Przywitać nową kobietę na AF :) Może napiszesz coś o sobie? :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
Miłość to nie jest patrzenie na siebie, tylko spoglądanie w ta samą stronę jak już chcenie tak poetycko :)

 

hee przypomniałaś mi wesele co kiedyś nagrywałem. Te słowa użyłem w czołówce.

 

PS nie pisz posta pod postem. Ostatnie ostrzeżenie :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidziulek    0

No wszyscy mnie pouczać teraz będziecie, raz wystarczy jak ktoś napiszę. Przepraszam.

 

 

lysyrolnik a co chcesz wiedzieć?:)


Bez wsi, nie byłoby miast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

My cie nie pouczamy :)

jak juz tak poetycko jest to :

Miłośc jest jak powietrze, bez niej nie da sie zyc.......


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

A takie podstawowe rzeczy:)

 

1. Imię

2. Zainteresowania

3. Cechy charakteru

4. W jakich rejonach mieszkasz

5. Jaką kuchnie lubisz

6. Znak zodiaku

 

To by było chyba na tyle :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

wszystko :)

 

Łysy tego posta już wczesnej pisałeś :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj