Skocz do zawartości
marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kasztanka    1
Kasztanka Ty po studiach jakiś jesteś czy taka się już urodziłaś???

Ha, ha! :P Umiesz mnie rozśmieszyć :P .

P.S.- mam trochę latek. Pisałam gdzieś na Agrofoto, że badam męską naturę- a tu jest mnóstwo mężczyzn...

versus    16
Ha, ha! :P Umiesz mnie rozśmieszyć :P .

Wazelina :P :P

P.S.- mam trochę latek.

Umiesz mnie rozśmieszyć :P :P

Pisałam gdzieś na Agrofoto, że badam męską naturę- a tu jest mnóstwo mężczyzn...

Już wiem dlaczego się zarejestrowałaś na AF :D:)

marcin974    25
Ha, ha! :) Umiesz mnie rozśmieszyć :) .

P.S.- mam trochę latek. Pisałam gdzieś na Agrofoto, że badam męską naturę- a tu jest mnóstwo mężczyzn...

No nie takie troche -na pewno Jestes starsza od wiekszosci uzytkownikow (z reszta pisalismy na PW :) )

Nie interasoja Cie sprawy rolnicze tylko uzytkownicy :)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Basiutka20    2

to ja proponuje przeprowadzić Kasztance krótki korespondencyjny kurs mechanizacji rolnictwa i będzie z wami gadała o maszynach jak niejeden z was :) - no i moze ja coś skorzystam przy okazji tego kursu :)

Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

zetor    3

i znów stajemy przed wyborem nauczycieli :)

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Basiutka20    2
Więc jak?

Zakładamy "Szkołę Mechanizacji Rolnictwa"?

tak ale chyba tylko dla dziewcząt :)

Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

kris14    259

Ja mogę zająć skromnie stanowisko jakim jest posada dyr. szkoły :) .

Po zatym mogę wystawiać od ręki zaświadczenia o zakończonym kursie na kombajn, prasę, opryskiwacz itp. :)

A dlaczego dla zwierząt :) ?

yacenty    592
to ja proponuje przeprowadzić Kasztance krótki korespondencyjny kurs mechanizacji rolnictwa i będzie z wami gadała o maszynach jak niejeden z was :) - no i moze ja coś skorzystam przy okazji tego kursu :)

obstawiam lekce indywidualne, a z tego co pamietam ty juz masz nauczyciela :)

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Blog o uprawie roślin na Dolnym Śląsku - Nasze uprawy - AgroFoto.pl
My agri pictrues

Basiutka20    2
Ja mogę zająć skromnie stanowisko jakim jest posada dyr. szkoły :) .

Po zatym mogę wystawiać od ręki zaświadczenia o zakończonym kursie na kombajn, prasę, opryskiwacz itp. :)

A dlaczego dla zwierząt :) ?

no ale chyba dziewczęta to nie to samo co zwierzęta co :)

Basiutka20    2

no tak było napisane :)

no ale co sie tyczy "nauczania" to ktos musi prowadzić zajecia z PDŻWR - tak to sie za moich czasów nazywało :) nie wiem jak teraz - chyba na to stanowisko będzie mnóstwo chętnych

@yacenty - no niby mam nauczyciela no ale teorie też ktoś musi wykładać :)

zetor    3

to może ja na vice dyrektora :) my teoria gorbaczow praktyka

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

marcin974    25
to może ja na vice dyrektora :) my teoria gorbaczow praktyka

W razie problemow moge byc korypetatorem :):)

Kontakt 661995047

Basiutka20    2

no to jaki pierwszy temat - ??

to ja proponuje łopatologiocznie wytłumaczyć kobiecie jak działa kombajn zbozowy

kto prowadzi lekcje :)

marcin974    25
no to jaki pierwszy temat - ??

to ja proponuje łopatologiocznie wytłumaczyć kobiecie jak działa kombajn zbozowy

kto prowadzi lekcje :)

oczywiscie Ty :)

Kontakt 661995047

Basiutka20    2

nie no ja to tutaj jestem uczennicą :)

Kasztanka    1
Wazelina

Umiesz mnie rozśmieszyć :)

Już wiem dlaczego się zarejestrowałaś na AF :)

Wiedźmin...ale miły i bystry :)

No nie takie troche -na pewno Jestes starsza od wiekszosci uzytkownikow (z reszta pisalismy na PW :) )

Nie interasoja Cie sprawy rolnicze tylko uzytkownicy :)

Jasne, że nie takie trochę. Dla Was jestem z czasów Titanica :)

Oczywiście, że interesują mnie w jakimś stopniu sprawy rolnicze- inaczej nie przesiadywałabym tutaj. Na Agrofoto można się i zrelaksować i dowiedzieć się spraw technicznych/elekronicznych/prawnych...

O dzięki dzięki!!! Przyda się taki kurs (chociaż taka zielona to ja nie jestem :) ).

bosss    4

najpierw zacznijcie od odstaw i przeprowadźcie kurs z budowy cepa, a potem jego obsługi. tak stopniowo przejdziecie do silnika spalinowego, a dopiero potem niewątpliwie trudna rzecz jaką jest kombajn zbożowy jako egzamin kończący tę szkołę :) przydałoby się to każdemu kto siedzi na AF

Basiutka20    2
najpierw zacznijcie od odstaw i przeprowadźcie kurs z budowy cepa, a potem jego obsługi. tak stopniowo przejdziecie do silnika spalinowego, a dopiero potem niewątpliwie trudna rzecz jaką jest kombajn zbożowy jako egzamin kończący tę szkołę :) przydałoby się to każdemu kto siedzi na AF

to ja wole kombajn bo już umiem :)

Przepływ masy omłotowej przez kombajn typu Bizon !!!

...źdzbła zboża nagarnięte przez nagarniacz są ścinane za pomocą typowego palcowego zespołu tnącego i za posrednictwem przenośnika ślimakowo palcowego podawane jest na przenosnik pochyły który kodaje masę omłotową na zespół młócący składający się z 8-cepowego mębna młócącego i klepiska typu kratowego po przejściu przez zespół omłotowy masa zbożowa kierowana jest za posrednictwem odzrzutnika słomy na wytrząsacze gdzie zachodzi separacja ziarna od słomy nastepnie słoma spada z wytrzasaczy na pole. ziarno które zostało odseparowane na zespole omłotowym i na wytrzasaczach kierowane jest na podsiewacz gdzie oddzielane są zgoniny i plewy - ziarno oczyszczone kierowane jest za posrednictwem przenosnika łańcuchowo łopatkowego do zbiornika a zgoniny za pomocą podobnego przenośnika na ponowny omłot. ziarno zgromadzone w zbiorniku wyładowywane jest na przyczepy przenosnikiem ślimakowym ...

no i jak oceniacie stan mojej wiedzy mechanizacyjnej :) :) :)

szczupak    1

z czegoś to przepisałaś czy na pamięć wyklepane?

,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Basiutka20    2

przepisane nie jest - a na blache tez nie wykułam :)

witek    2

hmm nie powiem ładnie ładnie

2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

marcin974    25
to ja wole kombajn bo już umiem :)

Przepływ masy omłotowej przez kombajn typu Bizon !!!

...źdzbła zboża nagarnięte przez nagarniacz są ścinane za pomocą typowego palcowego zespołu tnącego i za posrednictwem przenośnika ślimakowo palcowego podawane jest na przenosnik pochyły który kodaje masę omłotową na zespół młócący składający się z 8-cepowego mębna młócącego i klepiska typu kratowego po przejściu przez zespół omłotowy masa zbożowa kierowana jest za posrednictwem odzrzutnika słomy na wytrząsacze gdzie zachodzi separacja ziarna od słomy nastepnie słoma spada z wytrzasaczy na pole. ziarno które zostało odseparowane na zespole omłotowym i na wytrzasaczach kierowane jest na podsiewacz gdzie oddzielane są zgoniny i plewy - ziarno oczyszczone kierowane jest za posrednictwem przenosnika łańcuchowo łopatkowego do zbiornika a zgoniny za pomocą podobnego przenośnika na ponowny omłot. ziarno zgromadzone w zbiorniku wyładowywane jest na przyczepy przenosnikiem ślimakowym ...

no i jak oceniacie stan mojej wiedzy mechanizacyjnej :) :) :)

Basiu Ty to masz wiedze :) A moze Marek bylby dobrym nauczycielem?

Kontakt 661995047

Basiutka20    2
Basiu Ty to masz wiedze :) A moze Marek bylby dobrym nauczycielem?

no napewno bo cały ten tekst słowo w słowo to on mi dzisiaj z głowy dyktował :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Tobiasz
      hejka!!
      czy wogóle są takie laski które związały by sie z rolnikiem??
    • Przez kubo123
      Próbowałem się podpiąć pod inny temat ale bez odezwy więc zakładam nowy bo strasznie jestem ciekaw czy kogoś z forum spotkało to co mnie. W Listopadzie do moich drzwi zapukali producenci polskiej edycji relity show "Rolnik szuka żony" nakręcili ze mną kawałek jednak nie podpisałem z nimi umowy na wykorzystanie mojego wizerunku. Słyszał ktoś o tym programie(wiem że pochodzi z Australii a w Niemczech jest kilka edycji)? co o nim myślicie ? a może ktoś się zgodził na udział w nim?? :-)
    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)

Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.

Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.

Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)

Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Gorbaczow
      widze ze mój post o dziewczynach w starciu z maszynami cieszy się dość duzym powodzeniem i czytając wpisy nasuneła mi sie pytanie - Jak waszym zdaniem powinna wyglądać (jakie powinna mieć atrybuty) Idealna partnerka życiowa prawdziwego farmera
    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...