Skocz do zawartości
marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kombinator18    18

Ejj no ludzie zartuje przeciez zebym kase tak sepil :):)

Z miła checia bym sie zakochal ale powtarzam zakochal ale jakos to przyjsc niemoze chyba jeszcze nie spotkalem tej jedynej z wielu :):)

Mateush    2

tu sie zgadzam z kolegą kombinatorem... jeśli chodzi o dziewczyny bynajmniej w mojej okolicy i z mojego otoczenia (szkoła, klasa) 3/4 to pustaki do n... nie wiem czy takie głupie czy im za to płaca... pozatym wychodze z podobnego założenia, że mósi mnie coś "strzelić" żebym z kimś sie zaczął spotykac... pozatym większość fajnych partii już zajeta;( nawet ta co myśle, ze to ta;d

Błędy!

PS. jestem dyslektyk z papierami...

Edytowano przez Mateush

mirasek    7
To ja mam pytanie do posiadaczy dziewczyn. Ile średnio miesięcznie wydajecie na swoje panie? Pytam z ciekawości

Po ile mam liczyć paliwo? 4 zł/l? Jaka stawka za roboczogodzine? :) Moge coś wyliczyć opierając sie o dawne doświadczenia, choć nigdy w to nie wnikałem, było jak było :)

Malutki    41
od Basi

A ty co niepoważny ?? Co to za pisanie postów w imieniu banana ?? Skoro ktoś kiedyś ustalił jakieś zasady dotyczące forum to niech będą przestrzegane a nie takie sranie w banie. Bo skoro mają być tylko dla niektórych to po co wogóle są ?? Może ja też zacznę wstawiać posty Zetora wczoraj zbanowanego i komu wtedy dasz ostrzeżenie ??

kombinator18    18
Po ile mam liczyć paliwo? 4 zł/l? Jaka stawka za roboczogodzine? :) Moge coś wyliczyć opierając sie o dawne doświadczenia, choć nigdy w to nie wnikałem, było jak było :)

A gdzie koszty utrzymania sprzetu,czesci,koszty zdarcia podeszwy od buta jak sie na zakupy z Ta jedyna jedzie itd .

To nie taki prosty do utrzymania interes ale dochodowy jest i to sie liczy :) :) :)

jakub16    118

to w ostatniej chwili było w sobotę kolo 17 napisała czy przyjadę bo ma dołka ja mowie no dobra pójdziemy na spacer czy coś z ja przyjeżdżam i się okazuje ze jest jej jakaś koleżanka i d..a ze tak powiem nici ze spaceru bylem u niej do 24 i potem 10 kilosów z buta do chaty

marcin974    25

Dolicz jeszcze Amortyzacje samochodu, swoją itd :)

jakub16    118

no fakt chmur nie było spacerek w godzinę z hakiem polnymi drogami :)

Stasiek84    2

inwestycja w kobietę to tak jak w drogi samochód, ekonomicznie nie ma to sensu ale i tak inwestujesz bo tego chcesz ;P

klama    4

Dobra chłopaki ja ide spać bo chory jestem to chociaż wyspac sie trzeba :)

Tylko za dużo nie pisać :)

Ja tez juz spadam -Marcin974 :)

jakub16    118

ta po pierwszym spotkaniu jej rodzice wchodzą a my tam we troje w jednym wyrku :)

Jeśli pisałeś, że byłeś tam Ty i jeszcze dwie typiary to znaczy, że byliście we troje, a nie we trzech :) :)

Edytowano przez Olik

kombinator18    18

Mam nadzieje ze nie bedzie 5 stron jak wroce pasuje sie wykompac by ta druga polowka mnie przez zapach niepoderwala i na wspolna kapiel :):)

Olik    0

A ja powiem wam tak chodź, że piszemy o olejach, sprzęgłach, butach, samochodach, a nawet paliwie to i tak wszystko się kręci wokół wcześniej ustalonego tematu więc jednak to nie jest aż taki mocny Off Topic :) Więc myślę, że powinniśmy dalej kontynuować temat z takim samym lub nawet większym rozmachem :)

mirasek    7
Dolicz jeszcze Amortyzacje samochodu, swoją itd :)

Wole nie myśleć co by było gdybym rozwalił fure pędząc w nocy do takiej jednej co chciała ze sobą skończyć... jak sie później okazało był to zwykły show z jej strony. Długo nie wybaczyłbym sobie swojej głupoty, ale człowiek uczy sie na własnych błędach, szczęściem o mniejszych możliwych konsekwencjach. Z dzisiejszej perspektywy w odpowiedzi telefonicznej użyłbym wtedy frazy z filmu Pasikowskiego: "a zdychaj..." :)

quercus    6
no fakt chmur nie było spacerek w godzinę z hakiem polnymi drogami :)

A ja ostatnio stwierdziłem że spodobały mi się nocne spacery samemu.

andrzej2110    529
ta po pierwszym spotkaniu jej rodzice wchodzą a my tam we trzech w jednym wyrku :)

po 1 nie możesz się zdecydować którą wybrać

po 2 jak wybierzesz jedno drugiej będzie smutno ze jest gorsza

Stasiek84    2

@quercus nie ty jeden lubisz szwendać się nocami, moje spacery po polach i polnych drogach na ogół zajmują po 2h, choć nie powiem czasem chętnie zabrałoby sie jakieś towarzystwo :)

skiet135    5

Czasem się trzeba zdecydować albo rybki albo akwarium a potem się okaże czy dobrze wybrałeś.

quercus    6
@quercus nie ty jeden lubisz szwendać się nocami, moje spacery po polach i polnych drogach na ogół zajmują po 2h, choć nie powiem czasem chętnie zabrałoby sie jakieś towarzystwo :)

Właśnie u mnie z towarzystwem to cienko ja lubię w ciszy i rozkminiać. Tak po protu pomyśleć. Ale z kimś spacerować to nie bardzo nie lubie o sobie mówić i o swoich przemyśleniach.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.