Skocz do zawartości
marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
martina    23

A co nie?? Czemu ta ja mam pojechać do ciebie?? Mnie uczono, że to facet pierwszy przyjeżdża do dziewczyny :)

Stasiek84    2

taa wcześniej było że facet jechał do dziewczyny a dziewczyna czekała

a teraz jest ze dziewczyna czeka a facet do niej jedzie :)

martina    23

Ja tam zostanę przy moich racjach :) Zgadzam się na przyjazd do chłopaka, ale nigdy pierwsza on musi pierwszy do mnie przyjechać potem ja do niego :)

GoRAL1    63

Tutaj na południu jest jeszcze XX wiek, to znaczy że ludzie mają nieco inne podejście do pewnych spraw,Martina nie jest wyjątkiem.

Stasiek84    2

najpierw najeździsz się do kobiety, wykosztujesz na paliwo, telefon, nazarywasz trochę nocy bo w sezonie w dzień nie ma czasu na amory, a później zonk, trzeba szukać innej na którą trochę kasy można wydać

klama    4

że się tak wtrące :)

@martina czy przypadkiem twoj pseudonim na nk to ursus ? hmmmmm przyznaj się :)

marcin974    25

nie klama :)

ja tez tak myslę ze najpierw mężczyzna powinien trochę poodwiedzać kobietę... owszem, potem moze zaprosic do siebie :) :)

klama    4

No to po poszukiwaniach :) krajobraz podobny , galeria bloknieta :) No mozna by powiedziec że ona :) ale z wygłądu troszke inna patrzac na fote w profilu heh :)

Pozdro

martina    23

,,Szukajcie a znajdziecie" :) Mam to samo zdjęcie co na avatarze na AF :) To taka mała podpowiedz :)

lysyrolnik    14
Proszkiem do prania, bo mydłem ani rusz :) Ci co w tym robią to wiedzą :) Trochę szczypie i boli ale niczym, innym się tak nie domyjesz :)

Dobry na smar jest również płyn do mycia naczyń "Ludwik" ma przyjemny zapach(mięta,cytryna) i do tego jest biodegradujący :)

A wracając do demografii to po wojnie była eksplozja demograficzna,gdyż ludzie chcąc aby naród przetrwał, a co za tym idzie oni sami to płodzili potomstwo:)

klama    4

Uuu chyba raczej nie czytał :)

Łatwo mówić raz za dużo wyskakuje raz wcale :Di jak u szuakć :) jeszcze miejscowosc by sie przydala albo jakas inna podpowiedz :)

mirasek    7
A wracając do demografii to po wojnie była eksplozja demograficzna,gdyż ludzie chcąc aby naród przetrwał, a co za tym idzie oni sami to płodzili potomstwo:)

A teraz ten wyż demograficzny przechodzi w faze emerytur i dopiero będziemy mieli prawdziwy kryzys jak sie system emerytalny zawali :)

lysyrolnik    14

A kto w tamtych czasach przewidział taka sytuacje? No właśnie, ludzikom nie przyszło nawet do głowy, że takie czasy nadejdą :)

Ale z tego co wiem,a może nie wiem, państwo coś tam chce podratować system emerytalny. Najwyżej będziemy mieli Polska Floryde :)

marcin974    25
oj szukajcie szukajcie :) Ja już od dawna mam Martę w znajomych :)

Własnie, wystarczy zrobic tak jak @miki, wejsc w Andrzeja znajomych i wspisac jakies hasło :)

Albo tak jak ja... poprosiłem by miki podesłał mi linka :)

To juz wystarczająco, proszę mnie nie pytać o linka bo szkoda Waszego czasu :)

klama    4

@marcin974 dzieki za podpowiedz :) bo juz widzialem andrzeja na nk :) No prosze i już znalazłem :) o I nawet Eweline też :) dla chcacego nic trudnego....

martina    23

Dokładnie :) Ale i tak za duzo podpowiedzi było :) Doceniam tych co mnie znaleźli bez tego :)

klama    4

Znalazłbym wcześniej :) Andrzej pisał wcześniej że ma cie w znajomych ale jakos nieskojazyłem :) Ale w końcu sie udało :)

Pozdro

Stasiek84    2

dla mnie to drugi koniec Polski prawie dwa lata jak w tamtych rejonach ostatnio byłem i już nie jeżdżę ciężarowymi, więc nawet na CB nie mogę liczyć :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.