Skocz do zawartości
marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja też spadam. Muszę w końcu wyregulować to sprzęgło. Może uda się przy tym uwieść jakąś dziewczynę. :)

martina    23

Gdybyś mieszkał troszkę bliżej to pisałabym się aby Ci pomóc w regulacji sprzęgła :)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No proszę czyli jednak można uwodzić w ten sposób. W takim razie zwracam honor. Jeżeli można uwodzić na sprzęgło to na wymianę oleju na pewno też.

marcin974    25

Nie ma co... Super sie czyta ten temat :)

Pozdro dla tych ktorzy czytają a nie udzielają sie :)

semos    11

i masz Ci los, wychodzę na chwilę aby zamontować sobie CB-radio w samochodzie a tu 5 stron nowych do przeczytania.

marcin974    25

To teraz bedziesz Panie mobilki na radiu słuchał, w naszym regionie bardzo często sie odzywają :)

andrzej2110    529

hihi ja przeglądam zdjęcia sat na zumi.pl a tu 2 strony napisane :)

Co do sprzęgła to u mnie w 330 trzeba coś z nim zrobić ;/ ale mi się nie chce :) Marta pomożesz?? :)

semos    11
To teraz bedziesz Panie mobilki na radiu słuchał, w naszym regionie bardzo często sie odzywają :)

jak narazie po godzinie odsłuchu to słyszałem tylko jedną Panią w eterze.

Stasiek84    2

o podrywie na nowy ciągnik już słyszałem ale na sprzęgło to dla mnie nowość, teraz mogę tylko żałować że w NH sprzęgła się same regulują,

ale jest jeszcze 6 starszych ciągników :)

@semos na cb rzadko panie się odzywają, więc nie masz co się dziwić, w końcu to sprzęt dal kierowców cięższego sprzętu niż osobówki i osobiście wolałbym żeby było jak kiedyś że cb radio można było montować praktycznie tylko w ciężarówkach

semos    11

niestety ja tez się nie załapie na pomoc ze strony Marty, bo jestem już po wszystkich naprawach swojego sprzętu :)

marcin974    25
hihi ja przeglądam zdjęcia sat na zumi.pl a tu 2 strony napisane :)

Co do sprzęgła to u mnie w 330 trzeba coś z nim zrobić ;/ ale mi się nie chce :) Marta pomożesz?? :)

Kolego po fachu, czy Ty czasami za dożo nie naoglądałeś sie Fot @martiny? :)

Odnoszę wrażenie ze mam racje :)

osobiście wolałbym żeby było jak kiedyś że cb radio można było montować praktycznie tylko w ciężarówkach

Czemu?

A ja widziałem kobiete smigająca Magnumką przy doczyszczarce od buraków, jeszcze pouczała innych kierowców, potem weszła na naczepę sprawdzić czy dobrze nasypane, oplandekowała i wyjazd na cukrownie :)

martina    23

Martina z CB się kłania :) Ja mam stacjonarkę :) Może @semos kiedyś pogadamy :)

semos    11

jasne, nawet szkoda, ze kupiłem krótka antenkę do samochodu bo możne wtedy moglibyśmy pogadać, a tak to muszę się zakręcić w Twoje okolice :)

marcin974    25

Naprawdę? Umawiasz sie z kierowcami? :)

Ja słyszałem jak kiedys kierowca zaoferował "mobilce" kawe, ale go olala :)

Tez nadawała ze stacjonarnego, hmm moze Marta miała na imie :)

martina    23

No nie wiem :) ja raczej już dawno nie byłam na CB i pasowałoby z niego kurz zetrzeć :)

@semos jak będziesz w moich okolicach to od razu na kawę przyjedziesz do mnie :)

semos    11
semos jak będziesz w moich okolicach to od razu na kawę przyjedziesz do mnie :)

hehe ma się rozumieć :) :) czuje się zaproszony :)

andrzej2110    529
No nie wiem :) ja raczej już dawno nie byłam na CB i pasowałoby z niego kurz zetrzeć :)

@semos jak będziesz w moich okolicach to od razu na kawę przyjedziesz do mnie :)

A do centralnej polski Marta się nie wybiera??:)

Olik    0
A ja widziałem jak kobieta smiga Magnumką

No proszę taka malutki kobietka w takiej dużej ciężarówce z tak obszerną kabiną :) Widocznie szef ją lubi xD

Stasiek84    2

@marcin

zrobię mały OT na temat CB radia

trochę pojeździłem po kraju zawodowo i naoglądałem się wariatów, gdzie po pytaniu czy droga wolna w terenie zabudowanym śmigali powyżej 120km/h, w osobówkach używane jest wyłącznie jako antyradar i niektórzy używają tego jeszcze do denerwowania innych uczestników ruchu, już nie wspomnę o używaniu CB do celów komercyjnych (przykładem jest myjnia we Wrześni którą słyszałem kilka razy na tydzień), już bardziej rozumiem CB w sprzęcie rolnicym ponieważ na pagórkowatym terenie trudno się znaleźć, choć osobiście nie montuje tego ani w ciągnikach ani w osobówkach

-Marcin

Doskonale Cię rozumie, taki z osobówki to wystraczy jak bedzie słuchał, a wiadomo, są tacy którym głupota obija...

semos    11

Andrzej ma zbyt ważną funkcję aby mógł opuścić choć na chwilę swoje stanowisko :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Tobiasz
      hejka!!
      czy wogóle są takie laski które związały by sie z rolnikiem??
    • Przez kubo123
      Próbowałem się podpiąć pod inny temat ale bez odezwy więc zakładam nowy bo strasznie jestem ciekaw czy kogoś z forum spotkało to co mnie. W Listopadzie do moich drzwi zapukali producenci polskiej edycji relity show "Rolnik szuka żony" nakręcili ze mną kawałek jednak nie podpisałem z nimi umowy na wykorzystanie mojego wizerunku. Słyszał ktoś o tym programie(wiem że pochodzi z Australii a w Niemczech jest kilka edycji)? co o nim myślicie ? a może ktoś się zgodził na udział w nim?? :-)
    • Przez Gorbaczow
      widze ze mój post o dziewczynach w starciu z maszynami cieszy się dość duzym powodzeniem i czytając wpisy nasuneła mi sie pytanie - Jak waszym zdaniem powinna wyglądać (jakie powinna mieć atrybuty) Idealna partnerka życiowa prawdziwego farmera
    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
    • Przez Lilii
      Zapraszam chętnych