Skocz do zawartości
marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
majranjd    8

Co do rozmowy, musi byc 2 rozmówców, bo jak Ty bedziesz nawijał a z drugiej strony tak/nie no to sorry ale sie na pocisz... a i tak moze byc cisza...

klama    4

Ja się ciesze że narazie problem z dziewczynami nie mam :) Bo przez nie same kłopoty hehe :)

Edek18    0

nom...ta kostka to nie złe cacko :)

Ale Ja bym nie umiała się tym bawić :)

Śmieszna sprawa z tą kostką. Myślę że będzie miała frajde hehe :) Już nie mam pomysłów co mogłbym kupić. Wszystko już było :)

I co warto to kupić? Jest jakaś radocha z tego?

pioter    44

@paktofonikas1987 w którymś komentarzu napisali, że pękło już 0,5l i dalej walczą :) myślę, że jest to zabawka na tego typy imprezy, a dla dziewczyny mozna by zastanowic się na czymś innym...

@martina gadac z dziewczyną/kobietą o maszynach rolniczych przez kilka godzin???przez 23lata takiej nie spotkałem :)

Stasiek84    2

@paktofonikas te klocki są wyczesane cała rodzina miała ubaw na parę dni, jest jeszcze kilka takich układanek ale ta najbardziej mi się podobała, za takie coś raczej nikt sie nie obrazi

@paktofonikas1987 w którymś komentarzu napisali, że pękło już 0,5l i dalej walczą :) myślę, że jest to zabawka na tego typy imprezy, a dla dziewczyny mozna by zastanowic się na czymś innym...

@martina gada z dziewczyną/kobietą o maszynach rolniczych przez kilka godzin???przez 23lata takiej nie spotkałem :)

Widziałem komentarze :) niektóre są niezłe :) jak macie ochotę to pomóżcie mi w wyborze prezentu dla dziewczyny na 19 urodziny :)

kombinator18    18

Wiecej sie nie dalo napisac ????

Niebylo mnie bo docieralem c 360 qrde te kabiny naglaka to piekna sprawa pasuje radio zalozyc :) :)

Widze ze zetor u szczytu formy :) :)

I jak zwykle wszystko przez Kobiete/Dziewczyne :) :)

martina    23
@martina gadac z dziewczyną/kobietą o maszynach rolniczych przez kilka godzin???przez 23lata takiej nie spotkałem :)

NO widzisz :) Musimy się kiedyś spotkać :) TO pogadamy :)

andrzej2110    529

ja też takiej nie spotkałem. Niedawno się dowiedziałem ze od matki 3 dziewczyn ze żadna nie chce gospodarstwa :) każdej marzy się praca poza rolnictwem :) )

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Tobiasz
      hejka!!
      czy wogóle są takie laski które związały by sie z rolnikiem??
    • Przez kubo123
      Próbowałem się podpiąć pod inny temat ale bez odezwy więc zakładam nowy bo strasznie jestem ciekaw czy kogoś z forum spotkało to co mnie. W Listopadzie do moich drzwi zapukali producenci polskiej edycji relity show "Rolnik szuka żony" nakręcili ze mną kawałek jednak nie podpisałem z nimi umowy na wykorzystanie mojego wizerunku. Słyszał ktoś o tym programie(wiem że pochodzi z Australii a w Niemczech jest kilka edycji)? co o nim myślicie ? a może ktoś się zgodził na udział w nim?? :-)
    • Przez Gorbaczow
      widze ze mój post o dziewczynach w starciu z maszynami cieszy się dość duzym powodzeniem i czytając wpisy nasuneła mi sie pytanie - Jak waszym zdaniem powinna wyglądać (jakie powinna mieć atrybuty) Idealna partnerka życiowa prawdziwego farmera
    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
    • Przez Lilii
      Zapraszam chętnych