Skocz do zawartości
marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Edek18    0

A no nie mógł byś powiedzieć inaczej Zetor <_< :lol: Dziękuje za wyznanie :D

Zetor5340    1

Domyślam się jak bym mógł powiedzieć ale nie jestem pewien więc pozwól droga księżniczko że spytam...jak twe imię brzmi? <_<

Dziękuje za wyznanie

Proszę bardzo :lol:

--------

:D

Pawel20    49
Panowie i Panie co można kupić dziewczynom z klasy na dzień kobiet. Chcemy coś oryginalnego i śmiesznego. Kwiaty moim zdanie odpadają są za normalne, ostatnio im kupiliśmy wałki do ciasta. Proszę o sugestie.

Tak dla rozluźnienia atmosfery: 2 lata temu na 08.03 dla 20 dziewczyn z mojej klasy kupilismy po gwoździu dla kazdej a wychowawczyni dalismy młotek... Niestety w euforie nie popadły, ale liczy się pamięc o ich swięcie.

Malutki    41

My w liceum dostaliśmy od dziewcząt po prezerwatywie i pieluszce pampers na dzień chłopaka więc na dzień kobiet kupiliśmy im po podpasce - miny miały nietęgie, ale ten widok bezcenny.

Zetor5340    1

Jeszcze w gimnazjum zrobiliśmy tak, że kupiliśmy jedną czekoladę czekoladopodobną za 50 gr z Biedronki i daliśmy 15 dziewczynom <_<

Łamały po pół kostki żeby dla każdej było. To sie nazywa oszczędność.

andrzej2110    529
My w liceum dostaliśmy od dziewcząt po prezerwatywie i pieluszce pampers na dzień chłopaka więc na dzień kobiet kupiliśmy im po podpasce - miny miały nietęgie, ale ten widok bezcenny.

Ciekawy pomysł <_< Tampony trzeba było jeszcze dać :lol:

Malutki    41

No my przynajmniej zrobiliśmy użytek z prezentów. Pieluchy daliśmy kumplowi co miał małe dziecko w domu. Z prezerwatyw no to każdy według uznania - jedni do tego do czego zostały wyprodukowane a inni nadmuchali balony albo jeszcze co innego. A dziewczyny swoje prezenty powyrzucały. Kumpel ich nastraszył że są na nich plemniki.

Stasiek84    2

My jak w liceum dostaliśmy śliniaczki na dzień chłopaka to dziewczyny całą lekcje straciły na podpisywanie się na nich, do tej pory mam zachowany w kartonie <_<

Trancemann    0

my w klasie mamy spokój, zadnej dziewczyny, nie musimy więc myslęc na prezentami, a wychowawczyli, ta __________ nic o nas nie dostanie <_<

kubu365    1

ciezko bylo nadrobic zaleglosci ale przynajmniej chumor sie poprawil po ciezkim dniu w szkole to co przeczytalem <_<

Edek18    0

NOm własnie była mowa znowu o moj profil nk jak ktoś juz chce to prosze osobiscie a nie ;P i nie czytam z ukrycia :) hehe

Dotarły do Mnie wieści, że nasza nowa koleżanka na AF kończy właśnie czytać ostatnia stronę i zaraz do Nas dołączy :)_

BOKSKOZLOW    0

Użytkownicy/czki af

Gadatliwy to ja nie jestem ale jęśli chodzi o dziewczyny to się krempuje więc prośba jeat taka o czym mam z niąrozmawiać?????? bo nie mam zielonego pojęcia

R a t u j c i e bo czuje że odejdzie odemnie!!!

Pzdr i dzienks za ratunek

martina    23

Hmmm :) Ja gdy zaczynam z facetem gadać o maszynach to na początku jest dziwnie, ale gdy się rozkręcamy rozmowa się kończy po paru godzinach :)

zetor5321    1

a masz jakieś propozycje ?

bo wiesz jak jest sie na lekcji to ma sie dużo pomysłów, a jak sie chce gadać to niema o czym :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.