Skocz do zawartości
marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ovca    28

zgadzam sie :P ale nie do konca :P a lanos łądny ładny bo mój :PP hehe

Iza    0

nie nie tylko siedzimy na jednym kąpie (krzesle) i troche trudno sie pisze :P

Ovca    28

to marcin pisz wszystko jak na spowiedzi a ja odpukam 3 razy i powiem odpuszczone :P

Basiutka20    2

tylko mi tam bez ekscesów na tym krześle :P

ovca - nie czytaj nawet tego co marcin napisze bo on już dzisiaj bredzi - moze go u psychiatry umuwimy na wizyte co ??

marcin974    25
to marcin pisz wszystko jak na spowiedzi a ja odpukam 3 razy i powiem odpuszczone :P

Cala szczera prawda znajduje sie w archiwum :P

Iza    0

a ty myslisz czema tak wolno piszemy :P :P nie no ovca siedzi na kanapie i sie smieje :P a marcin dajesz dajesz (słowa ovcy) :P

dawac go do psycholoszki (ovcy słowa:)

marcin974    25
ale ja tego nie powiedzałam - chodziło mi o to zebyście na randkach i spacerach nie wyjeżdżali z tego typu zagadkami jak była z tym ojcem - sorki ale to jest trochę obleśne i nieeleganckie :P

@Marcin974 - nie twierdze ze jesteś debilem - wrecz przeciwnie uważam ze jestes wartościowym młodym mężczyzną

.... wiesz dzisiaj mi pewna, fajna kobieta uswiadomila jaki jestem, i dochodze do wniosku ze to wszystko zalezy od sytuacji w jakiej sie znajduje...

no coz postaram sie poprawic

pozdr.

Basiutka20    2

@Marcin - widze ze chyba będę jednak musiała zmienić swój stosunek w odniesieniu do ciebie - sam się o to prosisz aby zamiast traktowania cię jak poważnego faceta aby traktować cię jak smarkacza który jak ma problem to jest w porzadku gość a jak jest wszystko ok to jedzie jak z G.... tym którzy mu pomogli - przegiołeś pałę i to ostro - mozesz już nie odpisywac na moje posty i PW - no chyba że się zmienisz

MECHANIZATOR    156

no i widzisz - nie słuchałeś rad zeby nie przeginać i masz za swoje - Basia obraziła sie na ciebie

ralf    5

ojej:) troche mnie nie było tu na forum ale widze ze dużo przegapiłem :P

zetor    3

@ralf-dużo to mało powiedziane :P co tu sie działo :P mam nadzieje ze bedzie dalej sie dziać

marcin974    25
@ralf-dużo to mało powiedziane :P co tu sie działo :P mam nadzieje ze bedzie dalej sie dziać

a Ja jastem pewien, wrecz przekonay ze juz nie bedzie

Basiutka20    2

a dlaczego by się nie miało dziać :P - obiecuję ze dziś wieczorem zapodam coś w temacie bo znalazłam artykół na nurtujący nas temat i tylko jak go przepiszę na kompa to zapodam na forum

szczupak    1

przyznam się szczerze że z początku nie zaglądałem do tego tematu ale wczoraj z wielką ciekawością przeczytałem go całego! :P ma coś w sobie elektryzującego i zaglądam tu teraz cały czas bo przyznam szczerze że mnie też teraz się on tyczy zwłaszcza że idę teraz do szkoły średniej ^_^

@basiutka i kasztanka -dzięki za poświęcenie w tym temacie i czekamy na ten tekst :P

marcin974    25
przyznam się szczerze że z początku nie zaglądałem do tego tematu ale wczoraj z wielką ciekawością przeczytałem go całego! :P ma coś w sobie elektryzującego i zaglądam tu teraz cały czas bo przyznam szczerze że mnie też teraz się on tyczy zwłaszcza że idę teraz do szkoły średniej ^_^

@basiutka i kasztanka -dzięki za poświęcenie w tym temacie i czekamy na ten tekst :P

,,kazdy znajcie cos dla siebie" w tym temacie ale i na AF

a tak na prawde, to co my bysmy zrobili bez tych naszych pan uzytkowniczek

No i nie zapomnij jeszcze o Izie

A dla ciekawskich to z Basia doszedlem juz do porozumnia, zalatwilismy to polubownie, bez pomocy innych;)

lewy    0

ze mną dokładnie to samo

pozdro dla Basiutki, Kasztanki i Izy

zetor    3

ja przeczytałem cały wątek jak miał 14 podstron a teraz zaglądam codziennie. :P

pzdr for all

Basiutka20    2

to jest kawałek artykułu który znalazł się w studenckim magazynie Portfolio - autorem jest pan Tomasz Czarnecki - nie przepisywałam całości bo jest on długaśny - dałam tylko ta część która odnosi sie bezposrednio do naszego tematu - sorki jeszcze za błedy jaie powstały w trakcie przepisywania ale chciałam go "żucić na ruszt" jak najszybciej :P

oto on

W POSZUKIWANIU DRUGIEJ POŁOWY

Choć dla niektórych wydaje się to nieprawdopodobne, drugą połowe można znaleźć właściwie wszędzie. W autobusie, na ulicy, w sklepie, pubie, urzędzie... Pierwsze słowa nie muszą być odkrywcze. Wystarczy zwykłe cześć czy ten autobus jedzie tam i tam?”Potem łatwo jest nawiazac rozmowę, co potwierdza autorka poradnika”Tysiąc sposobów na miłość” Marie Papilon. Zagubienie i niewiedzę szczególnie uwielbiają udawac kobiet, by mężczyźni mogli udowodnić swoją męską zaradność i pomóc a najlepiej zaprowadzić „biedna dziewczynkę” pod wskazany adres. Wydaje się że najłatwiej zagadnąć wybraną osobę na dyskotece czy w pubie. Na tego typu imprezach panuje luz i młodzi ludzie są bardziej skorzy do nawiązywania wzajemnych kontaktów. Doskonałym sposobem na uwodzenie jest taniec. Niestety niektórym „słoń nadepnął na ucho” i nie mogą udawać Freda Astaira czy Patricka Swayze. Nie stoją oni jednak na straconej pozycji, wystarczy zaproponować sok, drinka, grę w darta, bierki marynarza, lub po prostu poprosić o chwilę rozmowy. Sosobów są na to dziesiatki – sami z pewnością doskonale znacie wiele z nich. Panuje przy tym pełne równouprawnienie, często zdarza się, że to kobiety przejmują inicjatywę lub wymownie prowokują do tego wypatrzoną „ofiarę” Zalotna gra, flirt, to jedna z najpiekniejszych rzeczy jakie przezywamy podczas naszej ziemskiej egzystencji. Jeśli ktos dobrze obserwuje, może zauważyć kiedy coś dzieje się między dwojgiem osób – czasem jest to prawdziwa magia. Młodzi ludzie chetnie poznają „drugą połówkę” także w gronie wspólnych znajomych, gdy kolega przyprowadzi kolegę, którego przedstawi koleżance. Innym miejscem na zapoznanie „drugiej połówki jabłka Platona” jest praca. Choć utarło się, ze takie romanse nie służą firmie, często bywa na odwrót – dobrze pracujemy, by zwrócić na siebie uwagę drugiej osoby. Coraz częsciej ludzie korzystają z mediów, aby kogoś poznać. Dużym powodzeniem cieszą się też rubryki „poznam kogoś” w gazetach, specjalne audycje radiowe, a nawet serwisy sms-owe. Każdy sposób jest dobry, byle dawał szansę na sukces i ludzie byli szczęśliwi.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Tobiasz
      hejka!!
      czy wogóle są takie laski które związały by sie z rolnikiem??
    • Przez kubo123
      Próbowałem się podpiąć pod inny temat ale bez odezwy więc zakładam nowy bo strasznie jestem ciekaw czy kogoś z forum spotkało to co mnie. W Listopadzie do moich drzwi zapukali producenci polskiej edycji relity show "Rolnik szuka żony" nakręcili ze mną kawałek jednak nie podpisałem z nimi umowy na wykorzystanie mojego wizerunku. Słyszał ktoś o tym programie(wiem że pochodzi z Australii a w Niemczech jest kilka edycji)? co o nim myślicie ? a może ktoś się zgodził na udział w nim?? :-)
    • Przez Gorbaczow
      widze ze mój post o dziewczynach w starciu z maszynami cieszy się dość duzym powodzeniem i czytając wpisy nasuneła mi sie pytanie - Jak waszym zdaniem powinna wyglądać (jakie powinna mieć atrybuty) Idealna partnerka życiowa prawdziwego farmera
    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
    • Przez Lilii
      Zapraszam chętnych