Skocz do zawartości
marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Malutki    41
a ja proponuje założyć nowy temat wojna płci i Basia I malutki będą mogli się obrzucać błotem 24h/dobę...

Nie napinaj się tak bo ci jeszcze jakaś żyłka strzeli. Gdzie widziałeś jakieś obrzucanie błotem ?? To była dyskusja na mniej (banan) lub bardziej (ja) trafione argumenty - no może w troszkę zgryźliwym tonie ale bardzo niekulturalnie nie było więc nie wiem o czym piszesz.

milanreal1    290

Jak dla mnie to co pisaliście było niekulturalne i twój ost post to potwierdza.... Wrzuć na looz ok? Naćpałeś się czy szpanujesz?

Malutki    41
Jak dla mnie to co pisaliście było niekulturalne i twój ost post to potwierdza.... Wrzuć na looz ok? Naćpałeś się czy szpanujesz?

Może ty jakiś przewrażliwiony jesteś ??

Ano polejcie polejcie bo już w gardle zaschło.

andrzej2110    529

zaraz ktoś (być może kilka osó;) dostanie prezent za prowokowanie do kłótni i robienie OT !!!!! moja cierpliwość już kipi !!!

Oj to chyba do mnie też sie tyczy jeśli nie przede wszystkim do mnie ;) Andrzej nie denerwuj się już idziemy spać bo dobranocka się skończyła

yacenty    557

dobra to jaki optymalny plan na niedzielne popołudnie? spacerek w bardzo widowiskowe miejsce, kino, kolacyjka?

czy moze jakas inna kolejnosc?

yacenty    557

nie, nie nie

tak nie moge zeby sie z laska ustawiac na walentynki

banan575    104

Na walentynki to wole kolacje. Z dala od tlumu w blasku swiec. ;) a potem potanczyc w rytmie disco polo.

yacenty    557

jak juz pisałem na walentynki to bede walił młotkiem po głowie, a na spacerek ide w niedziele

yacenty    557

ot - skrót od angielskiego OFF Topic - poza tematem, obok tematu

zts    1

@jaro widzę że jesteś fanem "makowców", cóż trochę dłużej się chłodzi ale w tym czasie można zająć się koleżanką ;)

jaro    163

@zts-"jesteś"-to może trochę na wyrost -"będę" to bardziej odpowiednie słowo ;)-niestety czas i pieniądz nie pozwala zająć się tym co tygrysy lubią najbardziej B)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.