Skocz do zawartości
marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

marcin974    25

to ja podpowiem :P

-Pytanie "Gdzie jest ojciec" musisz dokładnie przeanalizować.

-No i ondpowiedz raczej powinny znac osoby ,,doswiadczone'' (Twoj Marek raczej tez, skoro mu ,,co nie co" pomagalas :P)

MYSLE ZE DUZO PODPOWIEDZIALEM :P

misiek10    1
ojciec "leży" na matce ? - swoją drogą to macie robaczywe myśli panowie

a moze odwrotnie ?? :P

wychodzi, ze dziecko ma -3/4 roku, czyli.... dalej niech kazdy sobie dopowie

marcin974    25
co a piernik do wiatraka? ojciec tu nie ma znaczenia zadnego:P

napisalem wyzej ze to zagadka matematyczna, moze Basia wymyslila jakas teorie (moze wzor) twierdzac czy ojciec leszy czy siedzi na matce :P:P

MECHANIZATOR    156

no wiecie co zeby dziewczynie zadawać takie pytania - temat jest o pomaganiu w uwodzeniu - ciekawe która po usłyszeniu takiej "zagadki" na randce chciała by jeszcze z wami gadać - a o takich żartach to moze być mowa tylko z kumplami przy piwku - panowie trochę ogłady i wyczucia

Basiutka20    2

no cóz pytanie jak pytanie - tylko rzeczywiscie to pytanie lepiej nadaje się na spławienie dziewczyny niż na jej poderwanie - to musi byc coś subtelnego coś dzięki czemu ona bedzie mogła zobaczyć jaką to jest nieporadną, małą dziewczynką którą tylko taki facet jak ty będzie mógł przeprowadzic za rączkę przez życie :P

marcin974    25
no cóz pytanie jak pytanie - tylko rzeczywiscie to pytanie lepiej nadaje się na spławienie dziewczyny niż na jej poderwanie - to musi byc coś subtelnego coś dzięki czemu ona bedzie mogła zobaczyć jaką to jest nieporadną, małą dziewczynką którą tylko taki facet jak ty będzie mógł przeprowadzic za rączkę przez życie :P

dobrze to nazwalas :P

Basiutka20    2

no niestety życie jest brutalne jak to mówią za oceanem - i czasem mozna jednym "debilnym" tekstem popsuć cały nastruj

marcin974    25
no niestety życie jest brutalne jak to mówią za oceanem - i czasem mozna jednym "debilnym" tekstem popsuć cały nastruj

No to przepraszam Cie za ten debilny tekst i za to ze jestem debilem :P

:P:P

Basiutka20    2

ale ja tego nie powiedzałam - chodziło mi o to zebyście na randkach i spacerach nie wyjeżdżali z tego typu zagadkami jak była z tym ojcem - sorki ale to jest trochę obleśne i nieeleganckie :P

@Marcin974 - nie twierdze ze jesteś debilem - wrecz przeciwnie uważam ze jestes wartościowym młodym mężczyzną

marcin974    25
ale ja tego nie powiedzałam - chodziło mi o to zebyście na randkach i spacerach nie wyjeżdżali z tego typu zagadkami jak była z tym ojcem - sorki ale to jest trochę obleśne i nieeleganckie :P

@Marcin974 - nie twierdze ze jesteś debilem - wrecz przeciwnie uważam ze jestes wartościowym młodym mężczyzną

@Marcin jezeli wydaje ci sie ze jestes bystry, -to masz racje, wydaje ci sie!!! :P:P:P

tommy66692    10

Widze ze rozmowa toczy sie między Marcinem a Basią hehe

Nawet nie wiem o co chodzi :P Ale to temat nie dla mnie!!!

Wogule nie wiem po co cos pisze!!!

Iza    0

ojj musze cos skomentowac...pierwsza strona tego tematu....Ovca nie poderwał mnie na auto...zeby nie było niejasnosci :P

Iza    0

livs is brutal....ale ja kocham brutali :P ej ej to moja ovca :P n

Basiutka20    2

nie ma się czego wstydzic - lanos to ładny samochód :P - ale na poważnie - to albo ja jestem nienormalna albo świat jest porombany - im więcej dziewczyn mówi ze niechodzi im o kase samochody itd tylko o uczucie to faceci jeszcze mocniej podkreślają jacy sa bogaci i jakie mają wozy

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Tobiasz
      hejka!!
      czy wogóle są takie laski które związały by sie z rolnikiem??
    • Przez kubo123
      Próbowałem się podpiąć pod inny temat ale bez odezwy więc zakładam nowy bo strasznie jestem ciekaw czy kogoś z forum spotkało to co mnie. W Listopadzie do moich drzwi zapukali producenci polskiej edycji relity show "Rolnik szuka żony" nakręcili ze mną kawałek jednak nie podpisałem z nimi umowy na wykorzystanie mojego wizerunku. Słyszał ktoś o tym programie(wiem że pochodzi z Australii a w Niemczech jest kilka edycji)? co o nim myślicie ? a może ktoś się zgodził na udział w nim?? :-)
    • Przez Gorbaczow
      widze ze mój post o dziewczynach w starciu z maszynami cieszy się dość duzym powodzeniem i czytając wpisy nasuneła mi sie pytanie - Jak waszym zdaniem powinna wyglądać (jakie powinna mieć atrybuty) Idealna partnerka życiowa prawdziwego farmera
    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
    • Przez Lilii
      Zapraszam chętnych