Skocz do zawartości
marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

martina    23
Takie dopasowanie to może wystarczy na miesiąc miodowy, a później pojawiają się różne niedopasowania i co w tedy.

Ile trzeba miłości aby przeżyć 18 lat ,Ile cze ba nie widzieć, czasem niedosłyszeć .

Mówisz jak moi rodzice :lol:

Ale oni w przyszłym roku 25 lecie małżeństwa będą obchodzić B)

martina    23

Ale przecież pisałam już na ten temat... B)

Ja powiedziałam, że dopiero po ślubie i nie wcześniej :lol:

banan575    104
co inaczej wygląda?

terazniejsze dziewictwo. Kiedys zwiazek byl pewnie z milosci a teraz??????

Bzykaja sie po dyskotekach a potem szok bo jest sie w ciazy i trzeba sie zenic.

Nikt nikomu do rozporka nie zaglada ale nie wierze zeby przed slubem nikt nie probowal tej przyjemnosci.

andrzej2110    529

Ja tez nie wierze ze przed ołtarzem stoją jeszcze dziewice. Dziewczyny co miały tylko jednego chłopaka tak (sam znam tako)

banan575    104

ostatnio bylo na sasiedniej wiosce ze ksiadz chrzcil swoja coreczke.

yacenty    565

na temat katolicyzmu i mojej religijnosci jak i ksieży nie wypada się wypowiadać.

uwazam ze chyba jednak lepiej jest sie sprobowac przed slubem, zeby się nie okazało poźniej ze cos tam nie pasuje.

Wsrod moich znajmomych poki co nikt nie zaliczył takiej 100% wpadki, nie mniej jednak znam pare, która była ze sobą 7lat, a wzieli slub jak tylko dowiedzieli sie o tym ze będą rodzicami

lysyrolnik    14

To ja znam dwoje ludzi, byli ze sobą bite 8 lat. Już zaręczeni za rok ślub, no i chcieli przypieczętować związek, coś poszło nie tego i zaręczyny zerwane, ślubu nie ma :lol:

Gość tomasek   
Gość tomasek

a ja znam kilka przypadków gdzie byli ze soba 4do 7 lat i wszystko sie rozpadło

banan575    104

dziewczyna dziewica to jest chyba tylko w swoim domu bo na innej wiosce to sie rypie jak.................... a w domu swieta coreczka. tak samo jest z chlopakami,zreszta jak dziewczyna d*py nie da to chlopak nie wezmie.

Ale sa tez i wyjatki.

andrzej2110    529

8 lat i byli w celibacie?? Widać pod tym względem się nie dopasowali. Dobrze ze przed ślubem a nie po. Szkoda tylko ze tak późno...

Rafal7    0

To ja tez znam taki przypadek byli ze sobą 7 lat i dziewczyna powiedziała,że do siebie nie pasują troche dziwne pół roku rok ale 7 lat B) mysle że znalazła sobie innego :lol:

lysyrolnik    14

No już mieszkali razem, mieli wspólne życie, spali razem jednak przez te kilka lat potrafili się powstrzymać. Ale wyszło jak wyszło i to właśnie lepiej, że stało się to teraz niż miał by być kolejny niepotrzebny rozwód.

banan575    104

@Yacku moze i za ostro ale to jest tylko moje zdanie. Ale w dzisiejszych czasach idealny zwiazek chyba nieistnieje chyba ze tylko przed slubem, po juz zaczynaja sie problemy.

yacenty    565

nie wiem nie jestem za gpsowany jeszcze wiec nie mam swojego zdania, nie mniej po moich dobrych znaojmych nie wygląda to źle - no ale ja tylko obserwuję

lysyrolnik    14

Ostatnio dostałem wykład, że my faceci staramy się o kobietę tylko do ślubu, po ślubie to już niby włącza się konkretna olewka itp. Chyba coś w tym jest i trzeba to zmienić. Panowie bierzemy się za siebie :lol:

majranjd    8

bo kiedys była bajka... też było róznie, tylko "ojcowie" nie wiedzieli że to nie ich sprawka... pełna konspiracja...

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Tobiasz
      hejka!!
      czy wogóle są takie laski które związały by sie z rolnikiem??
    • Przez kubo123
      Próbowałem się podpiąć pod inny temat ale bez odezwy więc zakładam nowy bo strasznie jestem ciekaw czy kogoś z forum spotkało to co mnie. W Listopadzie do moich drzwi zapukali producenci polskiej edycji relity show "Rolnik szuka żony" nakręcili ze mną kawałek jednak nie podpisałem z nimi umowy na wykorzystanie mojego wizerunku. Słyszał ktoś o tym programie(wiem że pochodzi z Australii a w Niemczech jest kilka edycji)? co o nim myślicie ? a może ktoś się zgodził na udział w nim?? :-)
    • Przez Gorbaczow
      widze ze mój post o dziewczynach w starciu z maszynami cieszy się dość duzym powodzeniem i czytając wpisy nasuneła mi sie pytanie - Jak waszym zdaniem powinna wyglądać (jakie powinna mieć atrybuty) Idealna partnerka życiowa prawdziwego farmera
    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
    • Przez Lilii
      Zapraszam chętnych