Skocz do zawartości
marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
yacenty    569

@jaro:

my na studiach dzieliliśmy dziewczyny na: bezalkoholowe, 2 piwne, 4 piwne i tragiczne dlaczego? pozostawiam wyobraźni

Pawel20    49
A co to za różnica czy ty pojedziesz na duża dyskotekę, czy jak to ty ująłeś sztachety party. Ważne aby tylko mieć ekipę z którą dobrze sie czujesz,bawisz. Bo także można jechać na największą dyskotekę i stać podpierać ścianę jak kołek albo napić mordę.

Rożnica taka, że na większej imprezie masz bardziej profesjonalną ochronę i nie musisz bać się o własne zęby, albo życie.

W zeszłą sobotę właśnie z jednej "wiejskiej" imprezy nie wrócił 17 letni chłopak, został pobity porzucony na skraju lasu. Nie jestem przeciwnikiem wiejskich zabaw, bardzo je lubię, ale po takim zdarzeniu to strach z domu wyjść, nie znam dokładnych szczegółów tej sprawy, ale ta tragiczna historia wydarzyła się 30km ode mnie.

http://www.tvp.pl/publicystyka/magazyny-re.../wideo/05022009

szczygel18    1

Blichowo Ambra jak dobrze pamiętam jaks rok temu na jednej dyskotece zgineła dziewczyna i chłopak był dzignienty nożem. Dlatego ja zawsze mam własna ochrone...;p

GoRAL1    63

Z okolic Płocka jest was kilku możecie się zorganizować.

Finek    0

Pawel20 powiem tak jak masz dostać to dostaniesz nie ważne czy to będzie na dyskotece gdzie jest pełno ochroniarzy czy na takiej gdzie jest jeden, mogą cie złapać w 5 po zabawie nie raz tak było że trzeba było kumplowi pomóc lub on mnie ale jakoś na razie nie jest źle. A z tym chłopakiem to naprawdę przykra sprawa nie życzę tego nikomu sam wiem jak to jest :/

jaro    163
te tragiczne to najwięcej piją??? fajny ten podział :)

Chyba Krzychu niezbyt dokładnie zrozumiałeś intencje Yacentego :)

nasil90    94

W mojej okolicy zgileło już dwóch 17 latków na dyskotekach i jedna dziewczyna która wracała z dyskoteki :) przykre ale prawdziwe

Finek    0

Jak jedziecie i wracacie z imprez to wracajcie w grupie zawsze to raźniej i bezpieczniej !!!!!!!!!!!!!.

yacenty    569

widze ze starsi koledzy złapali co mialem na mysli :) reszta niech sie uczy alby mysli :)

yacenty    569

dziewczyna bezalkoholowa to taka która Ci wpadnie w oko kiedy jestes na trzezwo.

2 piwna to taka która wpadnie w oko dopiero po dopiciu 2 browarka, a reszta ...

GoRAL1    63

Ja nie mogę się wypowiadać bo 16 letni syn zaczął zaglądać na AF .

jarekw    2
a ja jaka jestem???

@banan575, ja odpowiem, bo widzę, że koniecznie chcesz wiedziec.

Zdjęcie jest trochę za małe, aby to dokładnie ocenic, ale myślę, że wedługo podziału Yacentego, to albo bezaklkoholowa albo 2 piwna.

Czyli powinnaś byc zadowolona :)

GoRAL1    63
a ja zadalam pytanie i nadal bez odpowiedzi.

Odpowiedz sama jak widzisz siebie? :):)

yacenty    569

banan575 ja Ci nie moge tu powiedziec jaka jestes bo najnormalniej w swiecie cie nie widzialem, ale za banowanie lodówki to myślę ze 4 piwna :)

joke!!!

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Tobiasz
      hejka!!
      czy wogóle są takie laski które związały by sie z rolnikiem??
    • Przez kubo123
      Próbowałem się podpiąć pod inny temat ale bez odezwy więc zakładam nowy bo strasznie jestem ciekaw czy kogoś z forum spotkało to co mnie. W Listopadzie do moich drzwi zapukali producenci polskiej edycji relity show "Rolnik szuka żony" nakręcili ze mną kawałek jednak nie podpisałem z nimi umowy na wykorzystanie mojego wizerunku. Słyszał ktoś o tym programie(wiem że pochodzi z Australii a w Niemczech jest kilka edycji)? co o nim myślicie ? a może ktoś się zgodził na udział w nim?? :-)
    • Przez Gorbaczow
      widze ze mój post o dziewczynach w starciu z maszynami cieszy się dość duzym powodzeniem i czytając wpisy nasuneła mi sie pytanie - Jak waszym zdaniem powinna wyglądać (jakie powinna mieć atrybuty) Idealna partnerka życiowa prawdziwego farmera
    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
    • Przez Lilii
      Zapraszam chętnych