Skocz do zawartości
marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lysyrolnik    14

To w sobotę idziesz na imprezę :) albo zafunduje Basi darmową podróż do Ciebie ze strzelbą :)

banan575    104

co sie martwisz strzelisz kilka WSCIEKLYCH PIESKOW i bedzie kolorowo

banan575    104
i jeszcze zjeść kilka bananów :)

czlowieku strzelisz WSCIEKLEGO PSA albo kilka i zobaczysz jak cudnie jest na jumpie.

tabasco szybko Cie rozgrzeje, wodeczka osmieli i w Cycki sie ...................

jaro    163

Ogólnie dzielimy dziewczyny na ch..a warte i warte ch...a jak to ktoś, kiedyś obrazowo ujął (nie chciałbym sobie autorstwa owej maksymy przypisywać :))-dziewczyny z kolei same już muszą się zgodnie z wykładnią tej maksymy samookreślić-od nich jedynie zależeć będzie czy wolą być zaliczone do tej pierwszej czy raczej do drugiej kategorii.Ogólnie rzecz biorąc opcja nr 1 łatwiejszą jest dla głównych zinteresowanych druga zaś opcja sprawia że łatwiejsze staje się życie z głównymi zainteresowanymi-ale zakręciłem :).

No a teraz drogie Panie wybierajcie...

Finek    0

Andrzej2110 czemu sie źle czujesz na dyskotekach bo nie mogę znaleźć ??? Słuchaj bierzesz kilku kumpli siadacie przy stoliku kupujecie browary i na pewno jakiś kumpel ma jakieś znajome i same przyjdą i sie zainteresują a jeśli nie to spróbuj podbić do jakiejś laski próbowałeś ? Na pewno jednej sie spodobasz drugiej nie ale to tylko potrzeba czasu.

szczygel18    1
WSCIEKLY to tez czysta

czysta to czysta wóda bez żadnych ekstra dodatków z dyskotekowego bufetu po których można chorować cały tydzień..

Ja na baletach kupuje butelkę 0,7 z kuplami opracujemy i chociaż mam pewności że żadnego gówna nie dosypali ...

Dla złośliwych nie jeżdze na żadne sztachet party tylko na duże dyskoteki, dobre cluby...

semos    11

zapamiętajcie, że najlepsze jest: ,,3x C" czyli:

czyja, często i czysta :)

Finek    0

A co to za różnica czy ty pojedziesz na duża dyskotekę, czy jak to ty ująłeś sztachety party. Ważne aby tylko mieć ekipę z którą dobrze sie czujesz,bawisz. Bo także można jechać na największą dyskotekę i stać podpierać ścianę jak kołek albo napić mordę.

andrzej2110    529

@Finek po prostu czuje się nie swoją i nie na miejscu na dyskotece. Nie umiem tego dokładnie określić.

Rafal180    2
Nietypowa butelka więc nie podrabiają.

oj najrosze jest to podrabianie :) ostani kupiłem 0,5 Bolsa to smierdziało jak cholera :) no i efekt był taki ze wypilismy ją w 6 i rzygalismy jak koty :)

Finek    0

heh też tak miałem to tylko kwestia czasu mówię ci naprawdę 5-6 razy pochodzisz poznasz nowych znajomych, po tańczysz , poznasz panienkę naprawdę jest to fajne, ale też dużo zależy od charakteru. Niektórzy wolą posiedzieć przed kompem, telewizorem tylko wiesz (zabawa) to tylko jak jesteś młody bo potem to już czasu nie ma, to coś tam jeszcze, nie obejrzysz sie a tu już 50 na karku wtedy można pooglądać telewizor, posiedzieć nałogowo przy kompie ale to tylko wasz wybór. Andrzej a ile razy byłeś na zabawie ???

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.