Skocz do zawartości
marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Chłopaki pozmóżcie, jest swiatełko nadziei z Anią, mam jechać do koeżanki jej ona też tam będzie, i teraz tak:

Jak się ubrac, żeby nie wyjsć na dresiarza lub wieśniaka, i wogóle, bo to wkońcu będzie bliżesze spotkanie, no bo tylko we 4 bo kumpel chce do tej kumpeli pozarywać a ja do ani i nie wiem jak wogole to wypadnie, na takiej akcji niebyłem jeszcze

stary,jak to randka to załóż dżinsy,koszulę np białą wyprasowaną koniecznie ale nie elegancka tylko normalna koszule,półbuty jakieś,nie adidasy (chociaz jak masz 15 lat to adidasy stykna tez)i bądź przede wszystkim sobą.jak masz się spodobać to za to jakim człowiekiem jesteś a nie za to jak wyglądasz.ubierz się tak jaki masz gust ogólnie i jak lubisz, i bądź sobą.a reszta przyjdzie sama:) powodzenia

jakub16    118

i nie możesz się denerwować na luzie chłopie i powodzenia ;-)

yacenty    567

a czemu nie dresy? dobry dres nie jest zły, zalezy jak sie nosisz na codzien - ja sie ubieram tak jak zwykle tylko w świeże ciuchy - odprasowane i wogole

sawo10    1

kolega ma racje ze dres tez może być wszystko zależy od Twojego stylu, tego w czym dobrze sie czujesz i co lubisz nosić. po pierwsze primo ma być czyste wyprasowane. osobiście lubię jak chłopak nosi dżinsy i bluzę albo sweter. nie ubieraj sie w cos w czym czujesz się źle!! powodzonka ;)

luki93    1

Zgadzam się z kolegom u góry ubierz się w to co lubisz i to co ci pasuje do twojego stylu, życze powodzenia

nasil90    94

Tak się ubiera chyba większość chlopaków z tym że np ja nie noszę swetrów

bartus16    8

aja jak gdzieś wychodzę to bluza z kapturem i dresik ale czasami jaks zwykła bluza i dżinsy ale to rzadko ;)

nasil90    94

Zresztą co za różnica jak ma cię po kochać to czy w adidasach czy w filcach w swetrze czy w bluzie to i tak cię pokocha

bartus16    8

u nas byl taki gosc taki zul ze 35 lat ma i raz koledzy wzieli go na disco hah i pojechal w gumiakach ale brania to duzego w nich nie mial hahahah ;)

Gość tomasek   
Gość tomasek
Zgadzam się z kolegom u góry ubierz się w to co lubisz i to co ci pasuje do twojego stylu, życze powodzenia

pomyła luki93 sawo 10 to kolezanka...

ja osobiscie dobrze czuje sie w garniaku zreszta 3 lata w nim spedziłem, a tak zazwyczaj to dzinsy koszula i sweter ewentalnie bluza rozpinana ale bez kaptura armo koszula i marynara...

nasil90    94

Ja też lubię swoje filce ale są trochę za ślskie na dworzu zle za to w oborze to są idealne tylko co mają filce do uwodzenia ;)

Gość maciek08   
Gość maciek08

Dobra lepiej wymyślcie coś żeby namówić dziewczynę żeby się zalogowała na AF bo jest jedna kandydatka ;)

quercus    6

A dla mnie to nie ma jak dobra bluza z kapturem (lepiej lekko za duża) i wygodne dżinsy. Mi sie najlepiej w tym chodzi i sie dobrze w tym czuje. ;)

UrsusCzesio    304

Ja myśle że wezme sobie koszule z krotkim rękawem białą, w takie niebieskie itp wzorki , bluze z dżinsu na to i jechana, byle by nie zrobic żadnej popisówy komarem ;) ani nie zajechać jak ostatnia piz**** normalnie, spokojnie, na luzie( nie dosłownie bo na 2 :D )

nasil90    94
Dobra lepiej wymyślcie coś żeby namówić dziewczynę żeby się zalogowała na AF bo jest jedna kandydatka ;)

No co tu pisać chodź do nas kolerzanko jet tu dużo fajnych facetów :D:) Kam tu nam

sawo10    1

widzę coś nowego żeby namawiać potencjalną kandydatkę do zapisania się na AF miejsca gdzie jest mnóstwo facetów, mi to nie przeszkadza ale nie boisz się konkurencji?? nie no żartuje. musisz powiedzieć je coś o AF co ja zaciekawi i sprawi że będzie chciał spróbować.

andrzej2110    529

ile ma lat?? jest wolna??? :D

milanreal1    290

No widzę że zaraz zacznie się burza na forum. Basia wróciła :-)

Gość maciek08   
Gość maciek08

ma 21 lat, mówi że zajęta (ale pewny niejestem) ;) i studiuje silnie przez co ma teraz mało czasu.

ps Andrzej ona mieszka niedaleko płocka :D

Gość maciek08   
Gość maciek08

no z rolnictwem to niewiele ma wspólnego :angry:

i akurat niejest ani z mojej ani twojej strony. dokładniej zza wisły.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Tobiasz
      hejka!!
      czy wogóle są takie laski które związały by sie z rolnikiem??
    • Przez kubo123
      Próbowałem się podpiąć pod inny temat ale bez odezwy więc zakładam nowy bo strasznie jestem ciekaw czy kogoś z forum spotkało to co mnie. W Listopadzie do moich drzwi zapukali producenci polskiej edycji relity show "Rolnik szuka żony" nakręcili ze mną kawałek jednak nie podpisałem z nimi umowy na wykorzystanie mojego wizerunku. Słyszał ktoś o tym programie(wiem że pochodzi z Australii a w Niemczech jest kilka edycji)? co o nim myślicie ? a może ktoś się zgodził na udział w nim?? :-)
    • Przez Gorbaczow
      widze ze mój post o dziewczynach w starciu z maszynami cieszy się dość duzym powodzeniem i czytając wpisy nasuneła mi sie pytanie - Jak waszym zdaniem powinna wyglądać (jakie powinna mieć atrybuty) Idealna partnerka życiowa prawdziwego farmera
    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
    • Przez Lilii
      Zapraszam chętnych