Skocz do zawartości
marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jakub16    118

ja jak bylem na wycieczce w Niemczech to tez takie wrażenie odniosłem ale za to francuski były takie boskie mmm ;) chociaż ze ich z kolegami nie rozumieliśmy ale puszczanie sobie oczka i uśmiechy to był jak gadanie bardzo mile były ;)

Rafal7    0

@milanreal1 ja tez tak mysle jak ty ;) Wiem od kolegi był na robocie mieszkał niedaleko plaży tam 60-cio letnie niemki potrafią łazić z gołymi d*p*** i z faldami na brzuchu do tego są ochydne jak i stare tak i młode ;)

PS. Andrzej nie martw się ty masz przecież marte. :))

nasil90    94

np ogladając telewizję bardzo łatwo poznać który film jest z niemiec bo aktorki nie należą do naj piękniejszych

milanreal1    290

oj tam Andrzej się nie przejmuj.nie ta będzie następna.ja tez dostałem kosza i jakoś żyje.ale ciężko jest.

yacenty    557

a moja była szefowa niemka to taka laska ze hej, nie widac po niej ze niemra a urode ma pierwsza klasa, wszystko na miejscu, ciemna karnacja

MECHANIZATOR    156
a moja była szefowa niemka to taka laska ze hej, nie widac po niej ze niemra a urode ma pierwsza klasa, wszystko na miejscu, ciemna karnacja

hehe - widocznie miała polskie korzenie ;)

bo przeciez kazdy wie ze "najwiecej witaminy mają polskie dziewczyny" ;)

MarioS    1

no z pewnoscią mają ;)

dajcie już Andrzejowi spokuj!!! :angry:

a ty mi nic nie mów o francij, bo nie miałem czasu chodzić po paryżu teraz żałuje jak czytam ;)

Rafal7    0

Spokojnie, spokojnie chciałem tylko go przeprosić bo strzeliłem gafe a ty zaraz się rzucasz ;)

jakub16    118

ja byłem akurat w niemczech na tej wierzy telewizyjnej w berlinie. A Ty andrzej się nie przejmoj tego kwiatu jest pół światu jeszcze będzie ich wiele zobaczysz nie ma co się smutac.:-)

talek48    0

w wakacje bylem we Francji 2 tygodnie na miedzynarodowym obozie i powiem ze kobiety w ktorych plynie wschodnio-europejska krew sa najladniejsze a najbardziej nie podobaly mi sie włoszki amerykanki i angielki... niemki byly w grupie tych ladniejszych ;) a wracajac do wypowiedzi kolegi wyzej ze stare niemki chodza z gola gruba pupa na golasa to moj wujek jak robil w niemczech to mowil mi to samo ze mlode to mlode ale jak przekroczy magiczna bariere 40lat to juz masakra....

Rafal180    2

nie dziwie sie że tak sie cała historia skonczyła ;) Po jaką chole*e całe AF musiało o tym wiedziec??? takie sprawy sie delikatnie załatwia.Czytając te posty to @martina (chyba nie polmyliem) była troche przyparta do muru ;) wszyscy na Af którzy sie udzielali w tym temacie za chwilke chcieli by juz życzenia z okazji wesela składac ato nie o to chodzi :)

Adik_ziel    3

Jest sensacja to piszą.... póżniej @martina musi sie tłumaczyć przed całym AF...... a mogli na PW wyjaśnić xP ;]

Adik_ziel    3

Piszą Piszą nie zwracają uwagi jak oby dwie strony się mogą czuć niezręcznie, ale raczej Andrzej lubi takie sensacje wokół jego osoby xP

MarioS    1

lubi nie lubi, wszystko już wiadomo a wy wciąż ciągniecie ten temat.

mazna już go zmienić??

andrzej2110    529
Piszą Piszą nie zwracają uwagi jak oby dwie strony się mogą czuć niezręcznie, ale raczej Andrzej lubi takie sensacje wokół jego osoby xP

widać ze nie znasz mnie...

Patrick345    130
trzeba zmienić wygląd bo widzę ze wygląd jest najważniejszy. to kim się jest jest dopiero dalej ;)

Ehh, wiem coś o tym ;)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.