Skocz do zawartości
marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

GoRAL1    63

To co ty robisz przy komputerze?Ja za twoich lat na wsk ,to pół powiatu (jaka ta młodzież leniwa, a dziewczyny się marnują).

Koledzy ,spijcie spokojnie śnijcie o dziewczynach( andrzej2110 o Marcie ).

zajże tu jutro wieczorem .Pozdrowienia dla Marty. DOBRANOC.

MarioS    1

oj leniwa leniwa :)

ale co ma być to bedzie :)

czasem można jezdzić na dziewczyny a poznaje sie tą jedyną przypadkowo :(

ja pamietam ja sie przez cały tydzien motor robiło by pojechac na dyskoteke a z powrotem i tak i tak sie pchało :)

MarioS    1

ostatnio to mi sie nie chce spać :)

tak jak wczoraj to o 4 poszedłem :)

i normalnie wyspany wstaje :(

a co do motoru to już dawno zmieniony :)

mówie jak to kiedyś było jak sie miało WSK-e, cezetke, :)

yacenty    565

wiesz o czym to świadczy ze ci sie spać nie chce?

po prostu się starzejesz

martina    23
To co ty robisz przy komputerze?Ja za twoich lat na wsk ,to pół powiatu (jaka ta młodzież leniwa, a dziewczyny się marnują).

Koledzy ,spijcie spokojnie śnijcie o dziewczynach( andrzej2110 o Marcie ).

zajże tu jutro wieczorem .Pozdrowienia dla Marty. DOBRANOC.

Dajcie mi już święty spokój z tym Andrzejem. Nie podoba się mi i nie jest w moim typie. Ja już mam kolegę z AF z którym jestem troszkę bliżej.... Ale nie powiem kto to :( BUziaki :);):)

Ps. dzięki za pozdrowienia :)

;) Mam do Was wszystkich wielką prośbę...A dokładnie to bardzo ważne pytanie:) Zawsze mówi się, że polki są najładniejsze:) Tak, ale nie tylko One same są na Świecie ;) ......>> " Co sądzicie o niemieckich kobietach/dziewczynach " ?? Proszę o szczere odpowiedzi- z góry bardzo dziękuję :)

lysyrolnik    14

Hehe ja też zadałem konkretne pytanie ;)

A co do twojego pytania, to szczerze to nie wiem ;) Ja tam mam już(prawie) dziewczynę Polkę i mi pasuje :)

MarioS    1

ładną dziewczyne w niemczech ze swiecą szukać ;)

rodowita niemka z gór to czarownica, dzieci straszyć ;)

akurat tam gdzie ja byłem to pare można było znależć :)

JD5620    10

w niemczech tak jak idzie grupka 10 dziewczyn to ze 2 takie ładne a reszta heeh sami wiecie ;) Na młynie braliśmy otręby i przyszła wnuczka młynarza nawet nie brzydka ale okolczykowana gdzie tylko się da ;)

@lysyrolnik prawdę mówiąc jak bym się dostał do tych Niemiec to dlaczego miałbym się nie porozglądać za jakąś owieczką ;)

damian40000    85

Ja mogę coś powiedzieć na temat angielek, są strasznie brzydkie, mają mase kolczyków a do tego nie potrafią się ubrać tylko pokazują swoje tłuste brzuchy i uda, obrzydliwość dla mnie ;)

Ja znam osobiście kilka niemek lecz duużo starsze są odemnie...z charakteru są bardzo fajne no i z wyglądu też niczego sobie:) Co do młodego pokolenia Niemek to nie mam jeszcze zdania...

milanreal1    290

Niemki zazwyczaj są brzydsze od predatora... taka zazwyczaj maja opinie.wystarczy popatrzeć na siatkarki niemieckie.po prostu okropne są.chociaż wiadomo wyjątki tez się zdarzają.

talek48    0

No ja poznalem kilka niemek i wcale nie byly tragiczne...

A to taki stereotyp tak jak ze polacy to złodzieje ;)

tak sie przyjelo i mowia tak dlatego ze wszyscy tak mowia...no ale podkreslam ze :) polki ;) sa najladniejsze

milanreal1    290

co najwyżej napisałem szczerze.taki stereotyp się przyjął chociaż stereotypy nie zawsze się sprawdzają.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Tobiasz
      hejka!!
      czy wogóle są takie laski które związały by sie z rolnikiem??
    • Przez kubo123
      Próbowałem się podpiąć pod inny temat ale bez odezwy więc zakładam nowy bo strasznie jestem ciekaw czy kogoś z forum spotkało to co mnie. W Listopadzie do moich drzwi zapukali producenci polskiej edycji relity show "Rolnik szuka żony" nakręcili ze mną kawałek jednak nie podpisałem z nimi umowy na wykorzystanie mojego wizerunku. Słyszał ktoś o tym programie(wiem że pochodzi z Australii a w Niemczech jest kilka edycji)? co o nim myślicie ? a może ktoś się zgodził na udział w nim?? :-)
    • Przez Gorbaczow
      widze ze mój post o dziewczynach w starciu z maszynami cieszy się dość duzym powodzeniem i czytając wpisy nasuneła mi sie pytanie - Jak waszym zdaniem powinna wyglądać (jakie powinna mieć atrybuty) Idealna partnerka życiowa prawdziwego farmera
    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
    • Przez Lilii
      Zapraszam chętnych