Skocz do zawartości
marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MTZ1    0

To ja wam opowiem historie, byłem na weselu u kuzynki wychodzę z sali a na korytarzu stoi popielniczka a przy niej trzy nawet ładne laski i kopcą ile wlezie a ja nagłos (takie ładne dziewczyny a popielniczki z siebie robią) zmierzyły mię wzrokom a ja nic i wyszedłem na zewnątrz sali. Ale mi się dostało bo jak chciałem z nimi zatańczyć to mi odmówiły! Ale też już ich nie widziałem z papierosem do końca wesela!!!

Tzn. tak, źle to ująłem :( Wiem, że piwo jest nawet dobre na zdrowie, ale przede wszystkim jest dla ludzi !! Jak widzę dziewczynę np na jakimś festynie, imprezie lub przyjęciu z jakimś alkoholem to wiadome, że od razu jej nie przekreślam :) Ale jak widzę dziewczynę paradującą po ulicy z piwem lub innym alkoholem to nie mieści mi się to w głowie :/ Kilka razy na własne oczy widziałem spite kobiety/młode dziewczyny leżące pod stolikami. Nie polecam tego widoku...dla mnie to najniższa klasa społeczna (jeśli chodzi o kobiety)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czyli kolego @skiet135 jest Tobą zainteresowana. Teraz od Ciebie zależy jak to rozegrasz. Ale jak napisał @jakub16 pół drogi masz już za sobą. Teraz pójdzie z górki.:(

quercus    6
ja wypić lubię.ale nie aż tyle żeby podać na łeb.wódki nie lubię tak od czasu do czasu lubię sobie ze 2 piwka strzelić.a papierosów nie znoszę.kiedyś do takiej jednej chciałem zagadać jak była sama w parku ale jak podchodziłem do niej to wyciągnęła papierosa.tak mnie to odrzuciło że z miejsca przestała mi się podobać...

Heh minie nawet nie odrzuca jak dziewczyna pali. Jak mi się podoba oczywiście.

Chociaż ja sam ostatnio zaczynam mieć ochote na fajke...

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Tzn. tak, źle to ująłem :( Wiem, że piwo jest nawet dobre na zdrowie, ale przede wszystkim jest dla ludzi !! Jak widzę dziewczynę np na jakimś festynie, imprezie lub przyjęciu z jakimś alkoholem to wiadome, że od razu jej nie przekreślam :) Ale jak widzę dziewczynę paradującą po ulicy z piwem lub innym alkoholem to nie mieści mi się to w głowie :/ Kilka razy na własne oczy widziałem spite kobiety/młode dziewczyny leżące pod stolikami. Nie polecam tego widoku...dla mnie to najniższa klasa społeczna (jeśli chodzi o kobiety)

Tutaj się całkowicie z Tobą zgadzam.

GoRAL1    63
Dlatego nie palę :) Bo to wstrętne!!!!!!

Co to za przyjemność śmierdzieć jak "stary trampek"??? :angry: :):(

martina Tym razem pisze bardzo serio . Wczesniej pisałem ile mam lat ,a teraz napisze całkiem serio; Podziwiam Ciebie za b ardzo Szczere,glądy, chciałbym w przyszłoci aby mój 16 letni syn poznał tak szerą i odwazna wswoich poglądach dziewczyne taką jak ty (myśle ze to nie tylko maska dla neta.)

GoRAL1    63

Swą góralkę szukać . to ja wyrwałem dokładnie tyle lat temu co ma martina , ale z co ona pisze to takich dziewczyn w dzisiejszych czasach ze świecąc ( 14 latki w gimnazjum z--- dzą w c e).

jakub16    118

ja tak ostatnio do jednej zagaduje i pytam co tam robiłaś w weekend no mówiła i potem pyta mnie a ja odpowiadam nic ciekawego na pewno byś nie chciała tego robić (chodziło o rozwożenie obornika) mi było wstyd się przyznać no bo wiadomo a ona tak naciskała to jej powiedziałem ze obornik woziłem a ona na to "to te krowie kupy ze słoma" to mnie normalnie zatkało bo ona gospodarstwa nie ma i potem mówi ze to nie takie straszne i ze kiedyś pracowała u dziadka no gospodarce. już kiedyś ze sobą próbowaliśmy ale się kontakt urwał jak wyszedłem z gimnazjum bo ona jest 2 lata młodsza ale teraz wszystko wraca do stanu starej znajomości i myślę ze się uda :(

GoRAL1    63

jakub16 wszystko przed tobą , myśl pozytywnie ,a na pewno będzie dobrze, powodzenia.

Rafal180    2
ja również nie palę i tez nie lubię jak dziewczyna pali. A co do alkoholu to zawsze trzeba znać umiar.

A ja nie jestem ideałem :( Pale a i dziuba też lubie umoczyć :) nieprzeszkadza mi ze dziewczyna pali :) wszystko jest dla ludzi...

lysyrolnik    14

Bujnąć- w przełożeniu na prosty polski znaczy zakochać się bądź zauroczyć :(

A co do mnie to Studniówka udała się super, szczególnie dzisiejsze poprawiny :)

milanreal1    290
andrzej2110 Czy ty aby sie nie bujnąłeś?

po czym takie wnioski wyciągnąłeś?bo myślę że z tego co tu piszemy nie można powiedzieć że się zakochał.

andrzej2110    529

hahah jak się rzucili z odp i to nawet prawidłowymi. :(

Ale nie odp na to pytanie :)

Poza tym żeby coś konkretnie powiedzieć to trzeba by się bliżej poznać a najlepiej to poznać się w realu a nie tylko na kompie.

GoRAL1    63

Koledzy(chyba mogę tak pisać )kiedy u mnie były te czasy?????????????????????????????????

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Tobiasz
      hejka!!
      czy wogóle są takie laski które związały by sie z rolnikiem??
    • Przez kubo123
      Próbowałem się podpiąć pod inny temat ale bez odezwy więc zakładam nowy bo strasznie jestem ciekaw czy kogoś z forum spotkało to co mnie. W Listopadzie do moich drzwi zapukali producenci polskiej edycji relity show "Rolnik szuka żony" nakręcili ze mną kawałek jednak nie podpisałem z nimi umowy na wykorzystanie mojego wizerunku. Słyszał ktoś o tym programie(wiem że pochodzi z Australii a w Niemczech jest kilka edycji)? co o nim myślicie ? a może ktoś się zgodził na udział w nim?? :-)
    • Przez Gorbaczow
      widze ze mój post o dziewczynach w starciu z maszynami cieszy się dość duzym powodzeniem i czytając wpisy nasuneła mi sie pytanie - Jak waszym zdaniem powinna wyglądać (jakie powinna mieć atrybuty) Idealna partnerka życiowa prawdziwego farmera
    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
    • Przez Lilii
      Zapraszam chętnych