Skocz do zawartości
marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Hvb3000    4

No chłopaki wróciłem od swojej 0,7 :( . Pretekstem była naprawa kompa kumpla, a nabrałem doświadczenia w całowaniu i stwierdziłem, że dużo tym można zmiennić :) . Niestety spieszyłem sie i porysowałem skutera o przyszły kosz zasypowy nad śrutownik. Te spotkania są raczej bezcenne :) .

marcin974    25

a jednak milosc nie jest taka piekna jak nam sie wydaje (gorbaczow mial troche prostowania :(:) ) ty masz lakiernika -oslony popekaly??

yacenty    557
hmm... no to masz chłopie problem

chyba znow musze do niej zadzwonic :( tylko najpierw naładuje słuchawke

Basiutka20    2

dzwoń - na co czekasz :(

@marcin974 - to dzięki temu właśnie ze muj luby musiał prostowac błotnik w ciagniku (przezemnie) miłość jest piękna :)

marcin974    25
dzwoń - na co czekasz :)

@marcin974 - to dzięki temu właśnie ze muj luby musiał prostowac błotnik w ciagniku (przezemnie) miłość jest piękna :(

teraz Wy tak myslicie, a spytaj swojego lubego co pomyslal jak zobaczyl pogiety blotnik i zgiety slupek :)

Basiutka20    2

słupek był cały :) tylko letko wgięty błotnik i zbita lampa z tyłu :( a co pomyślał to już wiem tylko wolała bym tego nie cytować na forum :) - bynajmniej nie był na mnie zły

marcin974    25
słupek był cały :) tylko letko wgięty błotnik i zbita lampa z tyłu :( a co pomyślał to już wiem tylko wolała bym tego nie cytować na forum :) - bynajmniej nie był na mnie zły

teraz niech do 12245 (chyba) zalozy chociaz odboj to tylko ogradzenia ucierpia :):)

Nie no o czywiscie zartowalem :)

yacenty    557

ja kiedys wjezdzajac do stodoły pociagnałem za soba wrota do srodka :( przymkneły się akurat miedzy 1. a 2. przyczepa :)

marcin974    25
ja kiedys wjezdzajac do stodoły pociagnałem za soba wrota do srodka :( przymkneły się akurat miedzy 1. a 2. przyczepa :)

no i ?? wrota szmelc??

Ja jak na swoj wiek too do tej pory jeszcze ie tak zle

Raz tylko delikatnie wgialem brame mialem moze 10 lat i tez mi przyczepa zasza ale taki glupi bylem ze nawet nie zdazylem przychamowac :)

A znam kilka ,,matolow" po 20 lat ktorszy non stop cos naprawiaja prostuja

zetor    3

AF staje sie wielobranżowe :

-agrofoto

-agromodele

-agrorandki

-zwalczanie uzależnień oczywiście też agro

:):(

yacenty    557

o agrorandce jeszce nie myslalem ale kto wie, moze to bylby kolejny strzal w 10?

zetor    3

"pani chętna do pracy w gospodarstwie pozna przystojnego pana z ok 200 hektarami pola i chodowlą bydła" zawsze można spróbować może sie akurat uda hehe

yacenty    557

jakims pedalskim tekstem powialo czy ja czegos nie rozumiem? od kiedy panie sa przystojne?

Kasztanka    1
ale o co chodzi?

na moment sie komus przydarzylo i od razu afera:)

Nie na moment i nie pierwszy raz! Tak, tak :( . Zdarzyło mi się 3 razy już spotkać z napisanym "postem pod postem" przez Root Admina. Ale przyszło mi na myśl "co wolno wojewodzie..." Nie mniej jednak dobrze by było, jakby Root Admin dawał dobry przykład...

atomik    145

to moze załozymy telefon na agro randki gorąca linia:D:D a;bo forum i podglad z kamerakmi netowymi:P

yacenty    557

no coz dobrze powiedziane co wolno... to wolno

wkrecilem sie w pare tematów tutaj a odpowiadanie w jednym poscie na posty kilku osob nie jest zbyt latwe :(

postaram sie aby to sie nie powtórzylo

zetor    3

ok już zmienie tego posta żeby sie girtych nie przyczepił ze rozszezamy homo...:(

marcin974    25
no coz dobrze powiedziane co wolno... to wolno

wkrecilem sie w pare tematów tutaj a odpowiadanie w jednym poscie na posty kilku osob nie jest zbyt latwe :(

postaram sie aby to sie nie powtórzylo

A le Wy to jestescie.... Jackowi to sie raz przydazyo a tu wielka afera :)

Pavel    10
co ciekawe nie :( ktos mi pomogl:) dzieki

przeciez mówie, kto :)

"pani chętna do pracy w gospodarstwie pozna przystojnego pana z ok 200 hektarami pola i hodowlą bydła" zawsze można spróbować może sie akurat uda hehe

myslę, ze tych męskich ogłoszeń póki co będzie wiecej...

a swoja droga dziwna dziewczyna skoro na Hodowle bydła się pcha!

Gorbaczow    0

jesli nie macie o czym gadac na pierwszym spotkaniu to polecam zaskoczyć dziewczyne takim zagadnieniem jak "paradioks Zenona" jest to taki fizyczny paradoks - stosowany także czasem przez psychologów - jest tam mowa o bliskosci dwóch cząsteczek i dzielącej je odległosci - u mnie ta metoda wypaliła więc jest na bank sprawdzona :)

PS - nie wkurzajcie tak :) Basi :) bo to się może kiedyś na mnie odbic i któregoś pięknego dnia nie dostane śniadania albo obiadu :( - a byłoby czego załować :)

marcin974    25
PS - nie wkurzajcie tak :( Basi :) bo to się może kiedyś na mnie odbic i któregoś pięknego dnia nie dostane śniadania albo obiadu :) - a byłoby czego załować :)

oj wtedy bys sie rozzloscil :)

,,reka noga mozg na scianie.." :)

marcin974    25
Marcinie a dlaczego tak piszesz - przecierz ja jestem niespotykanie spokojny człowiek :(

W odwrotnym znaczeniu tego wyrazenia :):)

Nie, no nie pomysl sobie ze uwazamy Cie za jakiegos kryminaliste :):)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.