marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

rafal88    13
Hm, a więc jest taka sprawa jest pewna dziewczyna gdzie Ona wie o mnie no i ja o niej od mojego kolegi (razem pracują),chciałem numer telefonu do niej żeby mu dała dla mnie ale nie chciała mu powiedzieć go (pewnie ma jakieś ale do tego tak wywnioskowałem). Ale zdobyłem numer tel. stacjonarnego i nawet próbowałem zadzwonić tylko nie wiem co mam powiedzieć na początku, poradźcie co mam powiedzieć z góry DZIĘKUJĘ???

Moze po prostu popros ja do tel. i sie przedstaw?? i sprobuj zaprosic na pogawedke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwis2    14

No i zadzwoniłem, gadałem z nią b. długo, ale cóż już za późno ma już kogoś od niedawna, tego kumpla to uduszę normalnie, jestem taki wkurzony na niego że hey że tak zj.bał sprawę, nie zapomnę mu tego bo jak się okazało to miał numer tel. kom. już dawno, dzięki rafał88, akurat ona odebrała i tak fajnie się z nią rozmawiało, to nazywa się mieć pecha w tych sprawach!

 

 

/// po przecinku należy zrobić spacje

Edytowano przez andrzej2110
różne błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2
No i zadzwoniłem, gadałem z nią b. długo, ale cóż już za późno ma już kogoś od niedawna, tego kumpla to uduszę normalnie, jestem taki wkurzony na niego że hey że tak zj.bał sprawę, nie zapomnę mu tego bo jak się okazało to miał numer tel. kom. już dawno, dzięki rafał88, akurat ona odebrała i tak fajnie się z nią rozmawiało, to nazywa się mieć pecha w tych sprawach!

 

 

/// po przecinku należy zrobić spacje

 

no szkoda ale przynajmniej masz pewność ze zrobiłeś wszystko co mogłes - gdybyś nie zadzwonił to do końca zycia byś sobie nie darował


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

u mnie tez :lol:


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
u mnie tez :P

no i nie myślcie ze mi sie powidzi :lol: :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
no a nie ? :lol:

no nie :)

:P:)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

ostatnie takie trio można by rzec ;)


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

kawalerów jest więcej jak 3 czy 4 ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

hehe ale nasze trio ma trzech ;) Chociaż pewnie zaraz ja sam zostane jak @zetor i @maricn974 sie zabiorą za te sprawy ;);)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal88    13
hehe ale nasze trio ma trzech ;) Chociaż pewnie zaraz ja sam zostane jak @zetor i @maricn974 sie zabiorą za te sprawy B);)

Jak @zetor i @marcin974 Cie zostawia to przyjmiesz nowych czlonkow,napewno tutaj takich nie brakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

ja zostaje w swoim trio ale jak cos sie zacznie dziac to zwolnie ciepłą posadke ;)


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

hehe - moze zróbcie listę kolejkową - zeby pózniej nie było niejasności jak sie miejsce zwolni ;) ;)


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
Jak @zetor i @marcin974 Cie zostawia to przyjmiesz nowych czlonkow, napewno tutaj takich nie brakuje ;)

a żeś go pocieszył ;) A może to On zostawi "tryjo" ?? ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

kto sie bedzie pisał na miejsce po mnie jesli kiedys zwolnie ?;)


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895
a żeś go pocieszył B) A może to On zostawi "tryjo" ?? ;)

 

Haha ;) zetor zaraz pewnie "wyrwie lachona" jak to zetor :) A może marcin pierwszy zwolni posadę ?;)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

e tam wyrwie ;) tak dla jaj to ja tez jestem marcin ;)


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Wy tu panowie gadu gadu a dziewczyny tylko czekaja. Wiec brac sie do roboty!!! ;)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka    1
Wy tu panowie gadu gadu a dziewczyny tylko czekaja. Wiec brac sie do roboty!!! ;)

 

No właśnie! Do roboty chłopcy! :)- zbliża się weekend, Wasze trio wciąż trwa. Więcej energii, otwartości, śmiechu, żartowania, bardziej czarować, z uśmiechem, mniej pierś wypinać, zaś dystans do siebie bardziej uwypuklić- wtedy "wzięcie" będzie zdecydowanie większe- dziewczyny preferują tego typu zachowanie, bo jeśli facet potrafi z przymrużeniem oka traktować siebie i świat (co nie znaczy, że lekceważąco), to oznacza, że wewn. siłę posiada, więc inwestycja trafiona (sorry, ale takie spojrzenie damskie :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
and    1

A jeśli nie daje się nawet sobie szansy to... nieciekawie...

Tak jak u mnie...


can do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj