marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Silver    0
czesc sluchaj podales ciekawy temat ja ostatnio bylem na zabawie byly same takie mlode bylem z kumplami zaczelismy troche szalec wiecie piwko to tamto zyucac setkami dla jaj ale sie wszystkie lasily do nas a my nie wolimy starsze ale byla jazda jak widze takie mlode z papierosem i nawalone ze nie moga stac az serce sie kraje co ci rodzice robia co pozniej bedzie nie mowie ze ja jestem swiety ale ja zaczolem imprezowac za 17 lat i pijackie imprezy moge policzyc na palcach ale naszczescie jest jak jest fajnie byc mlodym i szalec ale z umiarem pozdro

Właściciel baru mój znajomy wzioł się ostro za małolaty i nie wpuszczał ponize 18 to nie miał wogóle interesu, oczywiście nie sprzedaje piwa bez dowodu, ale wiadomo że małolaty przychodzą z własnym sprzętem albo ktoś kupi, a bardzo narzeka, keidyś to było 16 - 17 no to jeszcze można zaakceptować a teraz pełno 2 kl gimnazjum 3 kl gim to już stałe bywalczynie :D:D . Ten mój znajomy rozmawiał z właścicielem Placebo w lublinie to tam jeszcze gorzej z tym wprowadziłw placebo wjazd od 18stki to było z 15 osób tylko :angry: .

Ale na co tu narzekać dobrze że chociaż takie laski są ( 16 - 17), bo i tak wszędzie jest puściutko i już nie ma prawdziwych wiejskich disco, 5 - 6 lat temu w sobote każda barówa remiza była pełna tłumów, co wiocha to była jakaś impra, a teraz ludzie gdzieś znikneli może niż demograficzny, a może dlatego że powyjeżdzali za granice :P:D , ale czasami to nie ma po co wychodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

hehe co do tej przyjazni to zwał jak zwał hehe :P miałem taką kolezanke i teraz mam wroga ale zamierzam sie niedługo pogodzic bo fajna była/jest :D

a kolezanki jak najbardziej od czegos trzeba zacząc :D


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur120    0

jeśli chodzi o przyjaźń miedzy kobietą a mężczyzną to według mnie takie coś nie istnieje (mówię po własnych doświadczeniach) większośc takich "przyjaźni" była fajna do czasu kiedy że tak się wyrażę cosik się w główce poprzestawiało i w serduchu i kończyło się to tym czego na początku człowiek wogule nie dopuszczał do myśli a po tym to już nie można było znaleźc wspólnego języka i tak się kończyły przyjaźnie z dziewczynami wiec lepiej miec koleżankę niż przyjaciółkę takie mam zdanie i jak na razie się to sprawdza, a od prawdziwej przyjaźni to ja mam moich kumpli "braci" :P


jakby nie było jest bardzo miło ;o)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka    1
@Kasztanka

Ja z nią jeszcze nie rozmawiałem, tylko od kolegi wiem że jest małomówna. (Tylko, że tym zdaniem troche zaprzeczam samemu sobie.) Gdy będę z nią rozmawiał to postaram sie użycztwoich wskazówek :P

 

A to sorry! Myślałam, że już z Nią rozmawiałeś. I wyszło na to, że nieomal posądziłam Cię o gadatliwość :D .

W każdym bądź razie- powodzenia! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek16m    102
A to sorry! Myślałam, że już z Nią rozmawiałeś. I wyszło na to, że nieomal posądziłam Cię o gadatliwość :P .

W każdym bądź razie- powodzenia! :D

Dzięki :D

"I wyszło na to, że nieomal posądziłam Cię o gadatliwość " nie rozumiem. :D Chodzi ci o to że nie umiem rozmawać z dziewczynami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka    1
Chodzi ci o to że nie umiem rozmawać z dziewczynami?

 

No skądże znowu? :P Rozmawiać z dziewczynami potrafisz, tak jak każdy mężczyzna potrafi rozmawiać z dziewczynami, tylko mało który wierzy w tę umiejętność.

Chodziło mi o to, że na pierwszych kilku randkach mężczyzna dużo mówi, zwłaszcza o sobie, zapominając, że kobieta też chce coś powiedzieć. Jest to naturalne, że mężczyzna dużo wtedy mówi, gdyż jest to niejako "staranie się o pracę". Potencjalnej partnerce reklamuje siebie, przedstawiając swój życiorys, mówiąc co myśli i czuje oraz jakie ma wartości życiowe, stara się by wszystko było efektowne. I to jest rzecz jasna dobre, ale należy też pamiętać, by zadawać pytania kobiecie :D.

 

Pamiętaj, by na początku znajomości przedstawiać pozytywne strony swojej osobowości :D .

 

Pozdrawiam! Mam nadzieję, że wyjaśniliśmy wątpliwości (?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal88    13
No skądże znowu? :D Rozmawiać z dziewczynami potrafisz, tak jak każdy mężczyzna potrafi rozmawiać z dziewczynami, tylko mały który wierzy w tę umiejętność.

Chodziło mi o to, że na pierwszych kilku randkach mężczyzna dużo mówi, zwłaszcza o sobie, zapominając, że kobieta też chce coś powiedzieć. Jest to naturalne, że mężczyzna dużo wtedy mówi, gdyż jest to niejako "staranie się o pracę". Potencjalnej partnerce reklamuje siebie, przedstawiając swój życiorys, mówiąc co myśli i czuje oraz jakie ma wartości życiowe, stara się by wszystko było efektowne. I to jest rzecz jasna dobre, ale należy też pamiętać, by zadawać pytania kobiecie :D.

 

Pamiętaj, by na początku znajomości przedstawiać pozytywne strony swojej osobowości :) .

 

Pozdrawiam! Mam nadzieję, że wyjaśniliśmy wątpliwości (?).

heh,Kiedys poszedlem(mozna powiedziec ze na randke) z dziewczyna kilka lat starszą i poszlismy wtedy na lody....przez caly czas gadalem jak "najęty" w kilkanascie minut strescilem cale swoje zycie,prktycznie w ogole nie dopuszczalem jej do glosu,ale dziewczynie sie chyba spodobalo bo.....po kilku spotkaniach chciala "czegos wiecej" niz tylko znajomosci,lecz "maly Rafałek" wyjasnil jej ze nie jest facetem dla niej :P A tak nawiasem to....musze sie przyznac ze lubialem bawic sie Kobiecymi uczuciami i to duzo starszych Kobiet.Wiem ze robilem bardzo nieladnie,no ale coz....taki po prostu bylem,naszczescie juz minelo :) Poza tym lubie Dziewczyny trudno dostepne,to wzbudza we mnie zapal do ich zdobycia i znam jedna taka..chyba do konca zycia bede ja zdobywal :) a moze juz zdobylem?? gdyby nie byla zajeta pewnie bylbym juz szczesliwcem :) Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silver    0
heh,Kiedys poszedlem(mozna powiedziec ze na randke) z dziewczyna kilka lat starszą i poszlismy wtedy na lody....przez caly czas gadalem jak "najęty" w kilkanascie minut strescilem cale swoje zycie,prktycznie w ogole nie dopuszczalem jej do glosu,ale dziewczynie sie chyba spodobalo bo.....po kilku spotkaniach chciala "czegos wiecej" niz tylko znajomosci,lecz "maly Rafałek" wyjasnil jej ze nie jest facetem dla niej :P A tak nawiasem to....musze sie przyznac ze lubialem bawic sie Kobiecymi uczuciami i to duzo starszych Kobiet.Wiem ze robilem bardzo nieladnie,no ale coz....taki po prostu bylem,naszczescie juz minelo :D Poza tym lubie Dziewczyny trudno dostepne,to wzbudza we mnie zapal do ich zdobycia i znam jedna taka..chyba do konca zycia bede ja zdobywal :D a moze juz zdobylem?? gdyby nie byla zajeta pewnie bylbym juz szczesliwcem :) Pozdrawiam :)

Stara d*pa to się Tobą bawiła a raczej zabawiała :):) tylko tak robiła żeby Ci się wydawało że tam jakieś uczucia :) .

A to drugie to prawda najlepsze towary zawsze zajęte :angry: , albo nieodkryte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal88    13
Stara d*pa to się Tobą bawiła a raczej zabawiała :D:P tylko tak robiła żeby Ci się wydawało że tam jakieś uczucia :D .

A to drugie to prawda najlepsze towary zawsze zajęte :angry: , albo nieodkryte :)

a kto powiedzial ze stara d*pa?? :D wtedy bylem jeszcze bardzo mlody(wygladam na duzo wiecej lat) ale one za to byly tak miedzy 20-25 rokiem zycia,no ale wtedy byly dla mni duuuuzo starsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Co ja mam zrobić moja dziewczyna wyjechała do Szwecji i będzie tam dopóki nie skończy 18 lat. I tylko kontaktujemy sie przez gg i Skaype ;/


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka    1
Poza tym lubie Dziewczyny trudno dostepne,to wzbudza we mnie zapal do ich zdobycia i znam jedna taka..chyba do konca zycia bede ja zdobywal :P a moze juz zdobylem?? gdyby nie byla zajeta pewnie bylbym juz szczesliwcem :D Pozdrawiam :D

 

Poruszyłeś bardzo interesującą kwestię- o zdobywaniu. Mężczyzna musi zdobywać, by stwierdzić, czy mu zależy. Wiele dziewczyn nie zdaje sobie sprawy z faktu, że zalecając się do mężczyzny, traci w jego oczach na atrakcyjności i on w krótkim czasie przestaje się nią interesować. Niekiedy, gdy ona przestanie sie do niego zalecać, ma on okazję, aby poczuć swoje pożądanie i znów ją zdobywać :D .

 

 

Co ja mam zrobić moja dziewczyna wyjechała do Szwecji i będzie tam dopóki nie skończy 18 lat. I tylko kontaktujemy sie przez gg i Skaype ;/

 

Pogodzić się z myślą, że za jakiś czas Wasza znajomość się skończy. Będzie to dla Was po prostu męczące. Związek na odległość nie ma sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
Pogodzić się z myślą, że za jakiś czas Wasza znajomość się skończy. Będzie to dla Was po prostu męczące. Związek na odległość nie ma sensu...

 

Ona mówi ze jak skończy to 18 lat to wróci do polski a ja będe czekał


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka    1
Ona mówi ze jak skończy to 18 lat to wróci do polski a ja będe czekał

 

Oby tak się stało! I tego Wam życzę z całego serca, byście wytrwali w swoich postanowieniach, spotkali się i byli razem :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal88    13

Poruszyłeś bardzo interesującą kwestię- o zdobywaniu. Mężczyzna musi zdobywać, by stwierdzić, czy mu zależy. Wiele dziewczyn nie zdaje sobie sprawy z faktu, że zalecając się do mężczyzny, traci w jego oczach na atrakcyjności i on w krótkim czasie przestaje się nią interesować. Niekiedy, gdy ona przestanie sie do niego zalecać, ma on okazję, aby poczuć swoje pożądanie i znów ją zdobywać :D .

 

Dokladnie tak jak piszesz,gdy dziewczyna pierwsza zaczyna sie zbyt mocno starac by za wszelka cene zdobyc chlopaka to....raczej konczy sie taka znajomosc niepowodzeniem :P No ale tez nie powinno byc tak ze Kobieta nie odwzajemnia w zadnym stopniu tego co okazuje facet. Chyba ze jej nie zalezy-wtedy najlepsze rozwiazanie to powiedziec wprost :D Bo po co mam sie starac i (ze sie tak wyraze) tracic czas skoro nic z tego nie bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal88    13
Oby tak się stało! I tego Wam życzę z całego serca, byście wytrwali w swoich postanowieniach, spotkali się i byli razem :P .

Rowniez zycze mu tego samego....tylko czy tak sie stanie?? To moze wydawac sie proste,ale odleglosc robi swoje :angry: Choc wielka milosc podobno potrafi przetrwac wszystko i oby tak sie stalo w tym przypadku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

adik a ile ona ma teraz lat?


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

on ma 14 tyle co ja ;]

 

Mogła by mieszkać u babci ale jej babcia mówi że ten wiek to narkotyki,imprezy tylko im w głowach ;/ ona wcale nie chciała jechać ;/


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
hmmm.....cztery lata rozłąki to raczej duzo :P

 

też tak myśle ale zobaczymy co będzie ;] ale ja chce żeby jak najszybciej wróciła ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

jak jest ułozona i wie o co chodzi w życiu to w te głupie sprawy nie wpadnie:)


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
http://pl.youtube.com/watch?v=UNn63KXCV-s czuje sie jak bym ja to śpiewał ;]

«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    892
on ma 14 tyle co ja ;]

 

Mogła by mieszkać u babci ale jej babcia mówi że ten wiek to narkotyki,imprezy tylko im w głowach ;/ ona wcale nie chciała jechać ;/

 

Mam nadzieje, ze u Ciebie nie będzie tak jak u mnie, koleżanka nawet bardzo bardzo dobra wyjechała chyba w 5 klasie podstawówki.. Z rok utrzymywaliśmy kontakt listowny z rok gg i sie urwał kontakt :/ a teraz już w 3 gim jestem :/ Szkoda...


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwis2    14

Hm, a więc jest taka sprawa jest pewna dziewczyna gdzie Ona wie o mnie no i ja o niej od mojego kolegi (razem pracują),chciałem numer telefonu do niej żeby mu dała dla mnie ale nie chciała mu powiedzieć go (pewnie ma jakieś ale do tego tak wywnioskowałem). Ale zdobyłem numer tel. stacjonarnego i nawet próbowałem zadzwonić tylko nie wiem co mam powiedzieć na początku, poradźcie co mam powiedzieć z góry DZIĘKUJĘ???

Edytowano przez andrzej2110
spacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj