marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
krzysiek16m    102

No wygląda na inteligentną :) , ładna też jest, ale niestety nie chodze z nią do klasy, kolege musze wypytać. Źle napisałem :) ,że to jej wada, za badzo wygadana też nie może być. :)

Jak sądzicie czy na początku przez SMS poznać ją(wybadać), czy rozmowa w realu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
No wygląda na inteligentną :) , ładna też jest, ale niestety nie chodze z nią do klasy, kolege musze wypytać. Źle napisałem :) ,że to jej wada, za badzo wygadana też nie może być. :)Jak sądzicie czy na początku przez SMS poznać ją(wybadać), czy rozmowa w realu? :)

ooooo masz 100% racji

a co do ,,poznania" to Ty nie mas jaj czy co :) -oczywiscie ze w realu, no i numer kom nie od jakiegos kumpla czy cos, tylko osobiscie zapytaj :)

nie odbierz tego zle :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
No wygląda na inteligentną :) , ładna też jest, ale niestety nie chodze z nią do klasy, kolege musze wypytać. Źle napisałem :) ,że to jej wada, za badzo wygadana też nie może być. :)

Jak sądzicie czy na początku przez SMS poznać ją(wybadać), czy rozmowa w realu? :)

A skąd wiesz że jest mało mówna jak z nią nie rozmawiałeś? :):) , ale jak już wiesz że taka mało mówna to wyczaj od ziomków czym się interesuje, może jest nieśmiała, żebyś miał przygotowanych kilka tematów, i najlepiej wybadasz rozmową w realu ( bacznie obserwój jak sie zachowuje to jak jesteś bystry od razu będziesz widział czy ty też jej się podobasz) a smsami to potem mozesz coś podkręcać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1
No wygląda na inteligentną :) , ładna też jest, ale niestety nie chodze z nią do klasy, kolege musze wypytać. Źle napisałem :) ,że to jej wada, za badzo wygadana też nie może być. :)

Jak sądzicie czy na początku przez SMS poznać ją(wybadać), czy rozmowa w realu? :)

Lepiej w Carrefourze :-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lechu    11

ha ha ha real to jest zaje***** miejsce na podryw. Koń by się uśmiał.

Edytowano przez marcin974
wulgaryzmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorak    2
no to będzie bardzo romantycznie - jak sie odwazą ze soba być to medą milczeć przy lampce wina :P

 

Nawet jeśli dwie osoby są małomówne (oczywiście zakładam że maja ze sobą o czym rozmawiać tylko po prostu wolą ciszę) to bardzo łatwo poznać czy do siebie pasują. Po prostu milczenie nie jest krępujące. Bo jeśli milczymy i przy tym w myslach szukamy sztucznych tematów to nic przyjemnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal88    13
ha ha ha real to jest za***iste miejsce na podryw. Koń by się uśmiał.

Chyba zle odbieracie ten post.... Nikt nie mial na mysli marketu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek16m    102
Lepiej w Carrefourze :-) .

Heh Jak już to Biedronka albo Eko :D

 

A skąd wiesz że jest mało mówna jak z nią nie rozmawiałeś? :P:D , ale jak już wiesz że taka mało mówna to wyczaj od ziomków czym się interesuje, może jest nieśmiała, żebyś miał przygotowanych kilka tematów, i najlepiej wybadasz rozmową w realu ( bacznie obserwój jak sie zachowuje to jak jesteś bystry od razu będziesz widział czy ty też jej się podobasz) a smsami to potem mozesz coś podkręcać

Pytałem kolegi kto to jest? i no mi powiedział, że jest małomówna itd. i stąd wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Pamietam jak kumpel w Carrefourze chciał wyrwać laske :P Ja akurat miałem tam kweste, a akurat roznosiły ulotki takie mmm jakby to ująć ładne kobiety :D W strasznie krótkich spodenkach, stroju siatkarzy :D (nie powiem, kwesta mi mijała szybko, bo tylko wzrokiem latałem :D). A kumpel zobaczył jakąś laske i chciał sie pytać. Mineła kwesta a on nic. I mówi "kurde zamało czasu miałem" 5h no ale cuz :)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
ha ha ha real to jest zaje***** miejsce na podryw. Koń by się uśmiał.

no dosłownie pelna inteligencja :P:D:D


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

o co ja widze hit wakacji 2007 odkopany :P hehe no małomowna dziewczyna to nie zadki przypadek ;)znam taką ale ona mnie nie interersuje :D a ja sobie zyje sam :D hehe


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka    1
Wszyscy(prawie) :) piszą że są małomówni, ale co zrobić gdy dziewczyna jest małowówna. :D

Pomóżcie, :) bo jest godna uwagii, :) ale ma jedną wade jest zbyt małomówna. :)

Ehh :D No i co mam zrobić??? :)

 

Wiesz, tak szczerze, to nie ma małomównych dziewczyn. To jest prawie niemożliwe (pomijając fakt, że wszystko jest możliwe). Kobiety uwielbiają mówić. One muszą mówić- pozostają w ten sposób w kontakcie ze swoimi uczuciami i odnajdują w sobie uczucia do mężczyzny, z którym są. One głośno myślą. Nawet mnie się zdarza, że będąc czy na zakupach, czy na spacerze zadaję sobie głośno pytania, dotyczące danej rzeczy, sytuacji :P .

 

Zastanawiające jest to, jak przeprowadasz rozmowę. Czy Ty podczas spotkania z Nią dużo mówisz? Czy Ona zadaje Tobie dużo pytań, a Ty cały czas odpowiadasz? :D Bo jeśli tak, to po prostu sygnał, byś przestał mówić i okazał zainteresowanie nią. Ona tylko na to czeka, aż zadasz Jej pytania. Zadawanie pytań i słuchanie odpowiedzi jest drogą do serca kobiety. Po Jej pytaniach w Twoim kierunku, powienieneś też Ją o coś zapytać, żeby okazać prawdziwe zainteresowanie Jej osobą. Ta drobna rzecz może mieć przełomowe znaczenie w zdobywaniu kobiety :) .

 

Kobiety słuchają, bo są grzeczne. Przerywanie i wtrącanie się do rozmowy jest uznawane wśród kobiet za niegrzeczne. Przez słuchanie kobiety okazują troskę i zainteresowanie. Nawet jeśli jedna kobieta mówi przez dłuższy czas, to druga nie ma nic przeciwko temu, ponieważ wie, że za chwilę zamienią się rolami.

 

Sam zauważyłeś, że nie ma między Tobą, a koleżanką właściwej równowagi. Zadawaj pytania otwarte i rozpoczynaj je słowami: "Jak...?", "dlaczego...?", "w jaki sposób...?", "opowiesz mi o...?"

 

Używaj też zwrotów pomostowych: "Na przykład?", "a więc potem...", "a wtedy Ty...", "co oznacza..."

 

Czy uchwyciłam sens Twojej wypowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek16m    102

@Kasztanka

Ja z nią jeszcze nie rozmawiałem, tylko od kolegi wiem że jest małomówna. (Tylko, że tym zdaniem troche zaprzeczam samemu sobie.) Gdy będę z nią rozmawiał to postaram sie użycztwoich wskazówek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
o co ja widze hit wakacji 2007 odkopany :P hehe no małomowna dziewczyna to nie zadki przypadek ;)znam taką ale ona mnie nie interersuje :D a ja sobie zyje sam :D hehe

to byl hit wakacji?? :D


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

hehe - dobry temat jest zawsze na czasie :P nawet po sezonie :D

 

a wracając do tematu to może tamta "koleżanka" jest poprostu nieśmiała a małomówność jest tego efektem :D


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

no a nie? :P nocami sie tu siedziało dyskuutując z tobą mateyem i basią :D i kilkoma innymi :D


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Hah! 1..2..3.. Matey PaTRZY! :D No kiedyś ten temat był ciekawy, troche go zaniedbałem. Marcin na wakacje latał za laskami to pewnie nie pamięta :P


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Jak już rozkręciliście ten temat to powiedzcie o co chodzi z ta przyjaźnią damsko-męską, bo jedne dziewczyny przyznają że czegoś takiego nie ma inne twierdzą że jak najbardziej tak a widze że nie o to im chodzi, więc mi się wydaje że ta przyjaźń to stan przejściowy i krótkotrwały raczej, ale dlaczego dziewczyny same wyjeżdzają z tą przyjaźnią i o co w tym wszystkim chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

zapewne chodzi ci o "standardowy" tekst jaki wygłasza dziewczyna gdy daje chłopakowi kosza "zostanmy przyjaciółmi"

 

czytałam gdzieś ze takie przyjaznie damsko męskie są poprostu nierealne - bo mijają się z normalną ludzką fizjologia i w pewnym momencie któraś ze stron napewno przyprze atak aby uczucie takie przerodziło sie w cos głębszego - a jesli nie uda się to to najczęsciej dotychczasowy przyjaciel staje się najwiekszym wrogiem

moja rada taka zeby nie bawić sie w sentymenty i wyzej opisane niebespieczne związki - przyjazn to cos wiecej niz koleżeństwo a miłość to coś wiecej niz przyjaźń jestem wiec zdania ze jesli nie daj boze dostaniecie kosza to lepiej zostać kolegami niż przyjaciółmi - no ale i tak zrobicie po swojemu :P


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
zapewne chodzi ci o "standardowy" tekst jaki wygłasza dziewczyna gdy daje chłopakowi kosza "zostanmy przyjaciółmi"

 

czytałam gdzieś ze takie przyjaznie damsko męskie są poprostu nierealne - bo mijają się z normalną ludzką fizjologia i w pewnym momencie któraś ze stron napewno przyprze atak aby uczucie takie przerodziło sie w cos głębszego - a jesli nie uda się to to najczęsciej dotychczasowy przyjaciel staje się najwiekszym wrogiem

moja rada taka zeby nie bawić sie w sentymenty i wyzej opisane niebespieczne związki - przyjazn to cos wiecej niz koleżeństwo a miłość to coś wiecej niz przyjaźń jestem wiec zdania ze jesli nie daj boze dostaniecie kosza to lepiej zostać kolegami niż przyjaciółmi - no ale i tak zrobicie po swojemu :D

Tak i nie bo chodzi mi bardziej o to że np. dziewczyna bliżej poznana mówi że "jestem jej przyjacielem" lub mówi że chodzi jej tylko o przyjaźń, a widze że coś innego może się świeci tzn może coś iskrzy, czy takie uciekanie się do przyjaźni to czekanie na dalsze kroki z mojej strony? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2
Tak i nie bo chodzi mi bardziej o to że np. dziewczyna bliżej poznana mówi że "jestem jej przyjacielem" lub mówi że chodzi jej tylko o przyjaźń, a widze że coś innego może się świeci tzn może coś iskrzy, czy takie uciekanie się do przyjaźni to czekanie na dalsze kroki z mojej strony? :P

 

mysle ze moze dziewczyna chce poprostu pewien czas odczekać - przemyslec kilka spraw - zobaczyc moze czy to co "iskrzy" miedzy wami to cos powaznego czy niestety chwilowe zauroczenie (czasem tak bywa) - w takiej sytuacji jeśli zaproponowała ci przyjaźn to nie odżucaj tego ale tez nie rób nic na siłe


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silver    0

Co sądzicie o związkach dużo młodszych dziewczyn od chłopaków, tzn 7,8 - 10 lat młodszych a w dodatku bardzo młodych dziewczyn, np pierwsze klasy szkoły średniej lub 3 gimnazjum z chłopakami dobrze po 20stce, ja rozmumiem niż demograficzny a chłopaki są z wyżu demograficznego :P , i nie wspomne ze trąca coś o pedofilię ( chociaż znajomy kolo okolic siedzi za taką piętnastkę :D:D ) to wszystkie wiejskie disco są pełne własnie takich lasek, może i mnie to nie dziwiło ale jak kumpel z wisoki ma 25 lat i styka sie z laską z gimnazjum! :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz22    2

czesc sluchaj podales ciekawy temat ja ostatnio bylem na zabawie byly same takie mlode bylem z kumplami zaczelismy troche szalec wiecie piwko to tamto zyucac setkami dla jaj ale sie wszystkie lasily do nas a my nie wolimy starsze ale byla jazda jak widze takie mlode z papierosem i nawalone ze nie moga stac az serce sie kraje co ci rodzice robia co pozniej bedzie nie mowie ze ja jestem swiety ale ja zaczolem imprezowac za 17 lat i pijackie imprezy moge policzyc na palcach ale naszczescie jest jak jest fajnie byc mlodym i szalec ale z umiarem pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj