marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Matey    895

Może szukaj w gazecie w rubcryce złamane serca :)? Nie no pojedź gdzieś i tam musisz kogoś zainteresować swoją osobą. To że jesteś małomówny to musisz sie przełamać bo nikt za Ciebie nie wyrwie lachona


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka    1

Powiem Wam w tym "miłosnym kąciku", iż uzmysłowiłam sobie ostatnio (nie po raz pierwszy zresztą), że platoniczne znajomości mają jedną fajną zaletę- a mianowicie- nie przynoszą rozczarowań... <_< . I że strach przed cierpieniem jest dużo gorszy, niż samo cierpienie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895
Powiem Wam w tym "miłosnym kąciku", iż uzmysłowiłam sobie ostatnio (nie po raz pierwszy zresztą), że platoniczne znajomości mają jedną fajną zaletę- a mianowicie- nie przynoszą rozczarowań... :) . I że strach przed cierpieniem jest dużo gorszy, niż samo cierpienie... :)

 

Tak mądrze to napisałaś, że nierozumiem <_<:) Kasztanka powinnaś jakąś książkę napisać. Następca Harrego Pottera by był ;)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jozek18    0
Kasztanka piszesz takie żeczy jak byś przekonala sie na własnej skórze <_< a może opowiesz nam o swoich podbojach?? ;)

dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

kasztanko czemu twoje posty są takie wyróżniające się ^_^

 

popieram <_<

 

wiec chyba teraz nam się nie wymigasz ;)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17
kasztanko czemu twoje posty są takie wyróżniające się ^_^

 

a to moze ze napisane sa bardzo sensownie i i milo sie je czyta <_< a po drugie to to zdjecie w avatarku sie wyroznia ;):)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to moze ze napisane sa bardzo sensownie i i milo sie je czyta :) a po drugie to to zdjecie w avatarku sie wyroznia <_< :)

 

moze pozwólmy wypowiedzieć sie Kasztance. Moga być bardzo długie posty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka    1
Tak mądrze to napisałaś, że nierozumiem Kasztanka powinnaś jakąś książkę napisać. Następca Harrego Pottera by był <_<

 

Nie znam się na czarnej magii. :)

 

Kasztanka piszesz takie żeczy jak byś przekonala sie na własnej skórze tongue.gif a może opowiesz nam o swoich podbojach??

 

W rzeczy samej. Taki jest ton tej wypowiedzi. :)

 

Niestety- jak to w takich przypadkach bywa między dwojgiem ludzi- opowiadanie o moich "miłosnych podbojach" zahaczałoby o prywatność drugiej osoby, którą szanuję.

 

 

kasztanko czemu twoje posty są takie wyróżniające się ^_^

 

Dziękuję! :) Ale ustalmy też pewne kryteria:

-umiem czytać

-umiem się czasem wysłowić.

 

Ale żeby zaraz moje posty się wyróżniały? ;)

 

a to moze ze napisane sa bardzo sensownie i i milo sie je czyta :) a po drugie to to zdjecie w avatarku sie wyroznia

 

Jeszcze raz dziękuję. Miło mi, że zdjęcie w avatarku oddziałuje wizualnie- mam nadzieję, że dla większości pozytywnie :) .

 

A w ogóle to w jakim temacie piszemy, hę? Zrobiłam/zrobiliśmy OT :) .

 

Dzięki, że mnie "wysłuchaliście". Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz22    2

czesc opowiem wam moja sytuacje tak to czytam ostatnnio bylem w miescie spotkalem kumpla szlismy po miescie i nagle wpadlem na jakas dziewczyne wypadly jej ksiazki podnioslem przeprosilem i tak sobie gadalismy az jej uciekl autobus chcialem ja podwiesc ale nie chciala wziolem numer i jutro planuje zadzwonic bo bedzie sie martwic co powiecie dziewczyny pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17
czesc opowiem wam moja sytuacje tak to czytam ostatnnio bylem w miescie spotkalem kumpla szlismy po miescie i nagle wpadlem na jakas dziewczyne wypadly jej ksiazki podnioslem przeprosilem i tak sobie gadalismy az jej uciekl autobus chcialem ja podwiesc ale nie chciala wziolem numer i jutro planuje zadzwonic bo bedzie sie martwic co powiecie dziewczyny pozdro

 

 

dopiero jutro?? ja to bym juz dzisiaj zadzwonil ;)

no ale nikogo nie namawiam


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
dopiero jutro?? ja to bym juz dzisiaj zadzwonil ;)

no ale nikogo nie namawiam

 

właśnie nie czekaj dzwoń xD


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartekso    0

Ja kiedyś pojechałem z wujkiem oglądać ciągnik to skończyło sie tak ze ciągnika nie kupiliśmy ale poznałem super dziewczyne byliśmy ze sobą 1,5 roku ale niestety rozleciało sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek16m    102

Wszyscy(prawie) :) piszą że są małomówni, ale co zrobić gdy dziewczyna jest małowówna. :)

Pomóżcie, :) bo jest godna uwagii, :) ale ma jedną wade jest zbyt małomówna. :)

Ehh :) No i co mam zrobić??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

Może woli słuchać niz mówić

 

no nie wiem czy mi sie dobrze wydaje ale taka małomówna dziewczyna to chyba jest milutka i inteligentna - pomyśl o tym

 

i nie wiem skąd u ciebie przekonanie ze jej małomówność to wada - wiekszość mężczyzn ma w swoim zyciu taki moment ze najchetniej zakneblowali by swoją kobietke zeby tylko przestała mówic :)


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17
Może woli słuchać niz mówić

 

no nie wiem czy mi sie dobrze wydaje ale taka małomówna dziewczyna to chyba jest milutka i inteligentna - pomyśl o tym

 

i nie wiem skąd u ciebie przekonanie ze jej małomówność to wada - wiekszość mężczyzn ma w swoim zyciu taki moment ze najchetniej zakneblowali by swoją kobietke zeby tylko przestała mówic :)

 

 

 

swieta prawda :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895
gorzej jak dwoje takich sie spotka co woli slochac jak mowic :)

 

No to będą słuchacze :) włączą sobie audycje w radiu i będa słuchać xD


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2
gorzej jak dwoje takich sie spotka co woli slochac jak mowic :)

 

no to będzie bardzo romantycznie - jak sie odwazą ze soba być to medą milczeć przy lampce wina :)


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj