marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

zetor    4

do bólu :) a u mnie coraz lepiej...juz sie prawie wyleczyłem (wiadomo z czego) :)


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keram7719    1

Zetor - nie ta to tamta :)

 

U nas mówią, że każda potwora znajdzie swojego amatora .... więc pewnie też trafisz nna swoją "potworę" powodzenia .....


No to się narobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

hehe napewno znajde i to pewnie wtedy kiedy sie nie bede spodziewał :)


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimcio    2
... nawet jak "niewiasta" jest małomówna to tym bardziej trzeba ją ośmielać i nakręcać rozmowę ...

 

 

A co jeśli chlopak także jest małomówny jak to jest w moim przypadku B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

o to pech. Tutaj nie ma takiej opcji ze jestes malomowny B)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

no właśnie - to jest właśnie ten moment ze musisz pokazać ze jesteś meżczyzną i nie straszne ci zagadanie do dziewczyny nawet jeśli jesteś małomówny


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitram92    1
zgadza sie -wylaczony

a koledzie nitram'owi to juz nikt nie pomoze?? B)

 

 

Heh Mna sie juz ktos stad zajmuje heh ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

ty masz problem ze jestes małomówny B) a ja mówie za dużo :) ale mi to nie przeszkadza :) lepiej być wygadanym


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimcio    2

Jasne że lepiej. Mi się zdaża być wygadanym ale zazwyczaj (nie zawsze) jest to po kilku piwkach.

Ale kto wtedy nie jest B)

 

no właśnie - to jest właśnie ten moment ze musisz pokazać ze jesteś meżczyzną i nie straszne ci zagadanie do dziewczyny nawet jeśli jesteś małomówny

Ten krok byl już dawno za nmą ale zbyt dużo dobrego z tego nie wyszło. Poprostu chodzi o to, że ja nie mam pomysłów na prowadzenie rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Jasne że lepiej. Mi się zdaża być wygadanym ale zazwyczaj (nie zawsze) jest to po kilku piwkach.

Ale kto wtedy nie jest B)

Ten krok byl już dawno za nmą ale zbyt dużo dobrego z tego nie wyszło. Poprostu chodzi o to, że ja nie mam pomysłów na prowadzenie rozmowy.

i w tym tkwi problem :) ja tez jestem wygadany ale tylko na AF a tak sam na sam to rozmowa mi sie nie klei :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimcio    2

Dobrze wiedzieć że nie jestem samotny. Ale głowa do góry i powinno być lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek16m    102

Wróciłem z wakacji " z tarczą" :P Poznałem 2 fajne dziewczyny, siostry(bliżniaczki ale nie podobne troche :D ). Fajnie minoł czas ale trzeba było wyjechać(troche daleko mieszkają :P ). Byłem z jedną po przyjacielsku i to była chyba pierwsza dziewczyna, której chodziło o moje wnętrze, a nie o wygląd i dlatego nie byliśmy razem, bo potrzebowała więcej czasu żeby mnie poznać ale chociasz się nie nudziłem :D:P.

Acha to ona do mnie zagadała, czyli nie jetem aż taki zły :D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

wygadany a dużo mówiący to różne słowa, wygadany nie palnie głupoty, bo jescze zastanawia sie nad tym co mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
wygadany a dużo mówiący to różne słowa, wygadany nie palnie głupoty, bo jescze zastanawia sie nad tym co mówi

ja dzisiaj mialem niezłą akcje w szkole

mianowicie....

w nowej szkole spodobala mi sie ,,taka jedna" z mojej klasy

i pech tak chcial ze dzisiaj siadam w lawce, przedemną lawka wolna

i podchodzi ona z kolezanką i w tym samym momencie podchodzi jakis chlopak i tez chce siadac

ja sobie mysle ,,to jest okazja przeciez to ona chce usiąs przede mną"

no i ja do tego chlopaka ,,KOLEGO TO MIEJSCE JEST ZAJETE" a kolezanka sie ladnie usmiechła i mi podziekowala :) (tamtemu tak sie glupio zrobilo :) ) moj kumpel to osłupiał i nie wiedzial co sie dzieje :) :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Haha tak marcin, taka jedna :):) hehe dzialaj tam ;]

dla tego napisalem w cudzysłowie :) :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

U mnie w szkole wiecej jest "kobiet chacych zarobic na prenumerate afrykanskiego dupczyciela smierci" Może 2-3 są porządne ale pozajmowane więc jajko ! :)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

a u nas co mądrzejsze i ładne (oczywiscie wszystko w jednym...tak tak są takie :)) to nie mają ochoty na miłosci a powiem ze nie są jakies znudzone i nie siedzą ciągle w ksiązkach :) ahhhh:P znam taką :)


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885
a u nas co mądrzejsze i ładne (oczywiscie wszystko w jednym...tak tak są takie :)) to nie mają ochoty na miłosci a powiem ze nie są jakies znudzone i nie siedzą ciągle w ksiązkach :) ahhhh:P znam taką :)

 

Weź mi o takim czymś nie mów nawet :) To jest żal zeby np. na wakacje chodzić na korepetycje, nie wychodzić na dwór bo lekcje są czy coś :)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

hehe...to wiesz za takimi nie przepadam ale ci mowie ze są takie co i sie uczą dobrze i są ładne nie jakies królewny z bożej łaski i nie sidziedzi w wakacje nad ksiązkami jakby była swirnięta :)


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jozek18    0

a jaki temat do rozmowy będzie najlepszy (no chyba nie maszyny rolnicze czy samochody) :)

 

(ja tęż jestem małomówny łatwiej mi sie rozmawia z kumplami o maszynkach ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
A co jeśli chlopak także jest małomówny jak to jest w moim przypadku :)

 

tak samo ja :) :)

 

o boze tera jak jestem juz w 2 gim i mam takie żule w klasie że głowa mała piją palą fuj , a w podstawówce to laski były jak nie wiem


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
a jaki temat do rozmowy będzie najlepszy (no chyba nie maszyny rolnicze czy samochody) :)

 

(ja tęż jestem małomówny łatwiej mi sie rozmawia z kumplami o maszynkach ) :)

czy ja wiem :) :) :)

u mnie akcja toczy sie w szkole rolniczej :) :) :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jozek18    0
czy ja wiem :) :) :)

u mnie akcja toczy sie w szkole rolniczej :) :) :)

 

no tak a u mnie w LO ale mało która białogłowa interesuje sie machinami, pomimo szkoły rolniczej (chyba). :angry: :angry: :angry: :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj