marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Matey    895

Co do palaczy. Znam kolesia co powiedział, że nie pali i nie pali już z rok. Znam drugiego co zamiast palenia jadł, strasznie przytył, wrócił do palenia i schudł hehe. Co do picia to nie wiem. Zresztą, to się tak mówi 1 piwo a potem się wkręca i jest więcej :rolleyes: Ide się tymczasem umyć bo pachne inaczej :lol:


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek16m    102
padnij na kolana - i powiedz kocham cię Esmeraldo jakem Leonsio <<== Zart

 

a tak na powaznie to na sam początek wystarczy cześć ;) a potem to juz zalezy - albo powiedz ze ładnie wyglada - albo ją czyms zaciekaw - albo zapytaj czy widziała taki a taki program albo czy coś tam czytała słyszała - a jak zacznie gadać t najlepiej jej nie przerywac tylko śłuchac uważnie - no i podczas słuchania nie patzreć na dekolt - panowie wiem ze wam sie tak wydaje ale to naprawde widac jak sie gapicie :rolleyes:

Sorry że tak póżno cytuje, ale jakoś nie było czasu siedzieć na AF. :lol:

To do tematu :)

Ja przetestowałem na sobie :D gdy podoba dziewczyna mi się dziewczyna, to taka panika, jak podejść, jsk zagadać no i tak dalej, ale jak wiem, że zajęta, albo akurat nic nie czuje do niej to normalnie na luzie gadamy.

A gada się o na tematy które mnie zainteresują i ją :)

 

Przynajmniej ja tak mam. :)

 

P.S naprawde widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
@Matey tylko, żebyś za dużo nie wypił. Odwaga odwagą ale żebyś głupot nie nagadał. :rolleyes:

A ja osobiscie nie mam dziewczyny, jakoś tak gimnazjum zleciało szybko, ale po wakacjach nowa szkoła. :lol:

masz racje cos sie ,,wyrwie'' w dodatku po wakacyjnym kursie (mam na mysli ten temat na AF) ;)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Znaczy jedna jest starsza, ale ja chce tylko pogadać nic więcej bo ją kiedyś znałem. A druga chyba w moim wieku albo rok młodsza


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

jak idzie czytanie? ja sie zainteresowałem jak temat miał 14 stron i od ręki wszystko przeczytałem :rolleyes: i teraz nie spuszczam z oka :lol: a do tematu to ja też chyba czynie postępy ;)


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Przeczytałem :rolleyes: Nie wiem, co mam robić, podejść co mówić bo sie zatne w połowie i siara bedzie... :lol:


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek16m    102

Spytaj jak jej wakacje lecą. Niewiem jakoś tak samo wychodzi. Ale czytaj to: Ostatnio byliśmy z kolegami w sąsiedniej wiosce (mój kumpel pisze z jedna dziewczyną i ona go zaprosiła i nie chciał iść sam) no i doszliśmy. Cześć Cześć Co tam jak tam i nagle cisza i niewiadomo co powiedzieć, ale zaraz w śmiech i jakoś poszło :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Nie wiem jak ja to zrobie, czekam na pomoc płci pięknej na af:P

 

W sumie to Ovcy i Gorbaczow-owi pozostaje tylko pozazdrościć (nie bijcie :rolleyes: )


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2
Nie wiem jak ja to zrobie, czekam na pomoc płci pięknej na af:P

 

W sumie to Ovcy i Gorbaczow-owi pozostaje tylko pozazdrościć (nie bijcie :rolleyes: )

 

no więc przybywam z odsieczą - nie wiesz jak i o czym zagadać - to proste gadaj o byle czym ale tak zeby ona cie chciała słuchac - a jeśli ci brak odwagi to na początek zwykłe cześć i tyle a przy nastepnej okazji to mozesz o pogodzie - o tym ze pszenica słabo sypie - ze ci dziki ziemniaki wpieprzają - o byle czym ale miło z klasą i humorem - nie gadaj jej o imprezach jeśli na nie nie chodzis z- nie gadaj też o ksiażkach jeśli ich nie czytasz bo tylko durnia z siebie zrobisz - poprostu bądz sobą i daj sie ponieśc chwili a jak sie zatniesz to zacznij od nowa - pamietajcie panowie - my kobitki tez mamy czasem stresa jak z wami gadamy to nigdzie nie jest powiedziane ze tylko wy macie cykora


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895
no więc przybywam z odsieczą - nie wiesz jak i o czym zagadać - to proste gadaj o byle czym ale tak zeby ona cie chciała słuchac - a jeśli ci brak odwagi to na początek zwykłe cześć i tyle a przy nastepnej okazji to mozesz o pogodzie - o tym ze pszenica słabo sypie - ze ci dziki ziemniaki wpieprzają - o byle czym ale miło z klasą i humorem - nie gadaj jej o imprezach jeśli na nie nie chodzis z- nie gadaj też o ksiażkach jeśli ich nie czytasz bo tylko durnia z siebie zrobisz - poprostu bądz sobą i daj sie ponieśc chwili a jak sie zatniesz to zacznij od nowa - pamietajcie panowie - my kobitki tez mamy czasem stresa jak z wami gadamy to nigdzie nie jest powiedziane ze tylko wy macie cykora

 

Ciekawe jeszcze żadnej kobiety ze stresem nie widziałem :rolleyes:. Ale ona nie ma gospodarstwa mieszka tylko na wsi więc co ją tam mogą obchodzić ziemniaki, zboża etc. Jak siedze w domu to okej, luz zagadam ale przychodzi co do czego i lipa :lol: A skąd ja po drugie moge wiedziec czy ona chce mnie sluchac czy tylko bedzie przytakiwac tak jak ja mamie ? Z klasa i humorem czyli :OOOOO? Ksiazki to czytam ale streszczenia xD


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laraks    26

to nie taka prosta sprawa mowic (nawet o byle czym) jak ktos nie umnie rozmawiac z dziewczynami to ciezko wydusic z siebie slowo a co mowic o dluzszej rozmowie :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
to nie taka prosta sprawa mowic (nawet o byle czym) jak ktos nie umnie rozmawiac z dziewczynami to ciezko wydusic z siebie slowo a co mowic o dluzszej rozmowie :rolleyes:

wlasnie. I od czego tu zaczac?? Zapytac jak sie czuje czy co :lol:


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895
wlasnie. I od czego tu zaczac?? Zapytac jak sie czuje czy co :rolleyes:

 

do mojego kumpla na dyskotece na wsi podlazly 2 kolesinki i sie pytaja co to za miasto, ten ze smiechu nie mogl wyrobic i wyszedl. tak czy siak racja, ze jak ktos nie umie gadac z dziewczynami to lipa :lol:


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

najlepiej zacząc "czesc-czesc" dalej samo poleci :rolleyes:


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895
najlepiej zacząc "czesc-czesc" dalej samo poleci :rolleyes:

 

samo poleci ? to sie musisz umówić, żeby pogadać gdzieś na ławce ( :lol: nic nie mam na myśli ;)) bo jak ją widzisz na drodze raz dziennie jak idzie do sklepu czy gdziestam to nienagadasz duzo. Zreszta zaloze sie ze jak zapytasz : jak leci bedzie "po staremu";"wszystko ok" etc. takze nie rozwiniesz szybko znajomosci


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laraks    26

ja ostatnio na zabawie przechodzac spotakelm kolezanke (nawet mi sie podoba :rolleyes: a od niedawna sie znamy ) i pytram sie co u iej ona mnie i zapadla cisza zasmialismy sie i dobrze ze przyszla jej kolerzanka bo troche ta sytuacja byla niezreczna nie wiedzialem co do niej powiedziec i ona chyba tez. Wiecie jak mozna sei zachowac w takich sytuacjach i czy mieliscie podobne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia19    0
samo poleci ? to sie musisz umówić, żeby pogadać gdzieś na ławce ( :rolleyes: nic nie mam na myśli :lol:) bo jak ją widzisz na drodze raz dziennie jak idzie do sklepu czy gdziestam to nienagadasz duzo. Zreszta zaloze sie ze jak zapytasz : jak leci bedzie "po staremu";"wszystko ok" etc. takze nie rozwiniesz szybko znajomosci

 

no własnie rozmowa sama to nie poleci - ale jeśli chcecie mieć łatwiejsze rozpoczęcie naprawde długiej rozmowy to przez takie "cześć co słychać -> po staremu" to zagadując ją tak kilka razy w tygodniu robicie sobie dobry grunt do rozmowy jeśli nadarzy sie sprzyjająca okazja - poprostu okazujecie zainteresoanie dziewczyną - a jeśli się nią interesujecie to wzbudzi w niej pewien pozytywnyniepokuj - poprostu któregoś dnia zamias odpowiedzieć ze "wszystko po staremu" ona sie poprostu sama rozgada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
no własnie rozmowa sama to nie poleci - ale jeśli chcecie mieć łatwiejsze rozpoczęcie naprawde długiej rozmowy to przez takie "cześć co słychać -> po staremu" to zagadując ją tak kilka razy w tygodniu robicie sobie dobry grunt do rozmowy jeśli nadarzy sie sprzyjająca okazja - poprostu okazujecie zainteresoanie dziewczyną - a jeśli się nią interesujecie to wzbudzi w niej pewien pozytywnyniepokuj - poprostu któregoś dnia zamias odpowiedzieć ze "wszystko po staremu" ona sie poprostu sama rozgada :rolleyes:

i ona odpowie mam ,,szystko po staremu" i mamy dalej przejsc obok siebie? :lol:


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Nie :rolleyes: Przystąpić do akcji o kryptonimie "Zemsta Nietoperza"!


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

jak powie ze wszystko po staremu to zapytac co poza tym, :rolleyes:


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
no własnie rozmowa sama to nie poleci - ale jeśli chcecie mieć łatwiejsze rozpoczęcie naprawde długiej rozmowy to przez takie "cześć co słychać -> po staremu" to zagadując ją tak kilka razy w tygodniu robicie sobie dobry grunt do rozmowy jeśli nadarzy sie sprzyjająca okazja - poprostu okazujecie zainteresoanie dziewczyną - a jeśli się nią interesujecie to wzbudzi w niej pewien pozytywnyniepokuj - poprostu któregoś dnia zamias odpowiedzieć ze "wszystko po staremu" ona sie poprostu sama rozgada :lol:

hehe zapytam ją czatery razy a za piątym uslysze tylko Spier...j ;):D :rolleyes:


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorak    2

ejjj Panowie no nie mówcie że tak ciężko pociągnąć bajer ?? kurcze zawsze jest o czym rozmawiać. Nawet jak "niewiasta" jest małomówna to tym bardziej trzeba ją ośmielać i nakręcać rozmowę. A swoją drogą, nie wiem jak wy ale ja bardzo lubie takie słowne potyczki z dziewczynami :rolleyes: uwodzenie przez rozmowe mmm kurcze jeszcze jak się natrafi na towarzyszkę która jest w tym dobra to na prawdę może to być przyjemne :lol:

Panowie - nakręcać tematy ile wejdzie a rozmowa sama się potoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj