marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Raczo    20

Panowie! Wy to możecie normalnie reklamę zrobić i będzie taka fala nowych użytkowników, że prawie jak tssu nami (czy jak tam to sie pisze :rolleyes: ) .


Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

mamy galerie bloga jeszcze brakuje serwisu randkowego :rolleyes:


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laraks    26

o czym mozna romawaic z dziewczyna ktora niedawno poznalem i spotkalismy sie na zabawie, ulicy itp. tam gdzie jest duzo ludzi?? a koniecznie hce ja zaczepic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

he mówi sie trudno i próbuje sie dalej :rolleyes:


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorak    2

ten blondynek z kabaretu Ani Mru Mru powiedział kiedyś takie zdanie "rzucenie palenia to bardzo prosta sprawa, sam rzucałem już ze 20 razy" no i tu muszę się z nim zgodzić :rolleyes: bo to faktycznie bardzo proste tylko jak wytrzymać po tym rzuceniu. Na szczęscie mnie ten nałógnie wciągnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

hehe słyszałem ten tekst kiedyś...jak opowiadał o tym jak palili na scenie :rolleyes: dla nie wtajemniczonych to ten co zawsze gra mądzrzejszego :lol:


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitram92    1

Sorry tommyy ze sie wtracam ale mam teraz ''pytanie do uwodzicieli'' Wyciagnolem dzieewoje na spacer parkiem o blasku ksiezyca i bedzie to niedlugo a wzwiazku z tym prosze zebyscie mi podpowiedzieli o jakie tematy mam zachaczyc w rozmowie..znam sie z nia dobrze i nie ukrywam mowimy sobie o naszych problemach ale to jest taki ..pierwsze jakby nasze spotkanie na plaszczyznie miejmy nadzieje wyzszej niz kolezensko-przyjacielska. Chcialbym zebysmy rozstajac sie po wyjsciu a raczej zeby ona czula niedosyt rozmowy [wiecie o co mi chodzi?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia19    0

no to ja namieszam teraz w temacie - bo mam pytanie do Farmerów ??? - co powinna zrobić dziewczyna zeby zwrócić na siebie uwage chłopaka (farmera) - znam takiego jednego z widzenia i mi sie podoba - nawet sie uśmiechnie czasem do mnie no la ewiecie ja bym chciała czegoś więcej

POMOCY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis32    1

@Joasia19 to może weź do niego zagadaj?? Chociaż to powinno się odbywać odwrotnie :/ jak masz jego nr tel(gg) to napisz do niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
no to ja namieszam teraz w temacie - bo mam pytanie do Farmerów ??? - co powinna zrobić dziewczyna zeby zwrócić na siebie uwage chłopaka (farmera) - znam takiego jednego z widzenia i mi sie podoba - nawet sie uśmiechnie czasem do mnie no la ewiecie ja bym chciała czegoś więcej

POMOCY !!!

ej, ej moze do tego to jakis oddzielny temacik :rolleyes:


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

przeciez chodzi o uwodzenie :rolleyes:


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Jezus Maria aż 37 stron nastukaliście >.> Jak ja to przeczytam? Chcecie mnie wykończyć chyba :rolleyes:


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Mnie nie bylo raptem tydzien a tu tyle rzeczy do przeczytania ze do niedzieli sie nie wyrobie :rolleyes: :lol:


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Jezus Maria aż 37 stron nastukaliście >.> Jak ja to przeczytam? Chcecie mnie wykończyć chyba :rolleyes:

no zeczywiscie Cie dawno nie bylo :lol:


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lewy    0
Jezus Maria aż 37 stron nastukaliście >.> Jak ja to przeczytam? Chcecie mnie wykończyć chyba :rolleyes:

przeczytać to pół biedy ale wszystkie wskazówki spamiętać to dopiero wyczyn :lol: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lewy    0
Jezus Maria aż 37 stron nastukaliście >.> Jak ja to przeczytam? Chcecie mnie wykończyć chyba :lol:

przeczytać to pół biedy ale wszystkie wskazówki spamiętać to dopiero wyczyn ;):D

 

kurcze sory że dwa posty napisałem ale to "wypadek przy pracy" :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885
no zeczywiscie Cie dawno nie bylo :rolleyes:

 

Zrezygnowałem chyba na 15 stronie. I ide znowu czytać. Może się wyrobie do rana xD


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtus    2
Jezus Maria aż 37 stron nastukaliście >.> Jak ja to przeczytam? Chcecie mnie wykończyć chyba :rolleyes:

Kurcze matey jak ja tez przed chwilą zobaczyłem te 37 stron to wymiękłem. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

no co panowie wam tak miny zżedły - czytać i rwać laski bo sie lato powoli kończy :rolleyes:


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtus    2

Eee Basiutka20 spokojnie.Ja nie mam dwudziestu lat,ale o kobietę jestem spokojny. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885
no co panowie wam tak miny zżedły - czytać i rwać laski bo sie lato powoli kończy :rolleyes:

 

U mnie na wiosce jest taka piękna laskaaa. mmmmmmmmm xD. Ma chłopaka :lol: Jak byłem mały to się ze mną bawiła w piaskownicy z jej bratem. A teraz to nie gadaliśmy hoho długo. Nie mam odwagi podejść i pogadać coś ;) A po 2 jej w ogóle nie widze na wiosce coś teraz. Tak z 3 kielichy na odwage może by pomogły xD?

 

@wojtus

Też tak myślałem miesiąc temu XDDDDDDDDDD

 

btw.

Jeszcze 10 stron musze przeczytać.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtus    2

@matey ja mam na mysli to że ja kobietę to mam i to nie od dzis.PS. alkocholu na odwagę to nie polecam,upatrzonej może sięto nie spodobać :rolleyes: Tak już serio to naprawde czym prędzej sie zaczniecie "uganiać za kobietami tym lepiej.Wiem to z doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885
@matey ja mam na mysli to że ja kobietę to mam i to nie od dzis.PS. alkocholu na odwagę to nie polecam,upatrzonej może sięto nie spodobać :rolleyes: Tak już serio to naprawde czym prędzej sie zaczniecie "uganiać za kobietami tym lepiej.Wiem to z doświadczenia.

 

Wybacz, źle Cię zrozumiałem. No to nie wiem co robić.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtus    2

Spoko.Ale no nie wiem jak Ci pomóc.Po pierwsze mósisz nabrac odwagi i wiary w siebie,być sobą i koniecznie zrobić ten "pierwszy" krok.Żadna porządna dziewczyna nie zrobi pierwszego ruchu. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek16m    102

@Matey tylko, żebyś za dużo nie wypił. Odwaga odwagą ale żebyś głupot nie nagadał. :rolleyes:

A ja osobiscie nie mam dziewczyny, jakoś tak gimnazjum zleciało szybko, ale po wakacjach nowa szkoła. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj