marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Basiutka20    2

no ja tylko notowałam jak mi muj luby dyktował :)


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

tylko ze on to mówił z głowy :) - widzicie jakiego mam mądrego chłopaka :)


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosmos    3

Oczywiście, że z głowy, chodziło mi tylko o to, że podyktował ci to tak poetycko :)


a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2
Oczywiście, że z głowy, chodziło mi tylko o to, że podyktował ci to tak poetycko :)

 

czy ja wiem jak by nazwać to poezją socrealizmu to moze i byłaby to poezja


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosmos    3

Dlaczego od razu socrealizmu? Raczej jest to jakiś rodzaj poezji praktycznej, no i zrozumiałej dla większości (przynajmniej na AF).


a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2
Dlaczego od razu socrealizmu? Raczej jest to jakiś rodzaj poezji praktycznej, no i zrozumiałej dla większości (przynajmniej na AF).

 

co prawda to prawda - sama znam, takich co dlanich dzwiek silnika w bizonie to muzyka a nie hałas


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosmos    3

Może i muzyka, ale dla mnie po trzeciej godzinie koszenia bez słuchawek ochronnych to oznacza raczej ból głowy :)


a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

to słaby jestes...(bez urazy) u mnie jadą na usługach po 12 godzin bez niczego bez kabiny bizonem i żyją jeden gośc ma coś 70 lat i ma stałych klijentów i kosi co roku tyle że ty masz cosmosa


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2
to słaby jestes...(bez urazy) u mnie jadą na usługach po 12 godzin bez niczego bez kabiny bizonem i żyją jeden gośc ma coś 70 lat i ma stałych klijentów i kosi co roku tyle że ty masz cosmosa

 

to twardziel z niego hehe - no ale kiedysludzie twardsi byli to tak mu zostało :)


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

Wracając do tematu jednak ostatnio dużo czasu spędzam z jedna dziewczyną ( od 1 klasy podstawówki się znamy) i cos zaczęło iskrzyć miedzy nami no ale juz chyba 4 raz chce jej powiedzieć ze cos do niej czuje i jakoś nie mogę z siebie tego wydusić. Chyba jednak nie dam rady. Cos widzę to w czarnych kolorach :)

 

Jednak jestem chyba mięczakiem i w dodatku pesymista :)


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2
Wracając do tematu jednak ostatnio dużo czasu spędzam z jedna dziewczyną ( od 1 klasy podstawówki się znamy) i cos zaczęło iskrzyć miedzy nami no ale juz chyba 4 raz chce jej powiedzieć ze cos do niej czuje i jakoś nie mogę z siebie tego wydusić. Chyba jednak nie dam rady. Cos widzę to w czarnych kolorach :)

 

Jednak jestem chyba mięczakiem i w dodatku pesymista :)

 

ej no nie rób siary - jak znasz ja tak długo i mówisz ze coś iskrzy to musisz zaryzykować bo nikt tego za ciebie nie zrobi - a może ona tylko czeka na twój impuls ?


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

łatwo sie mowi :) ja pewna kolezanke znam dopiero miesiac a juz mi sie mocno nudzi jak przez godzine nie ma smska od niej:) po weekendzie zobaczymy co z tego bedzie :)

zetor7211 -> nie badz d*pa, nie zagadasz to na pewno nic z tego nie bedzie, a jak powie nie to ci korona z głowy nie spadnie:)


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

"zetor7211 -> nie badz d*pa, nie zagadasz to na pewno nic z tego nie bedzie, a jak powie nie to ci korona z głowy nie spadnie:)"

 

zgadzam sie z tym w 100%, takim mysleniem "a co bedzie jak" "czy mnie oleje" "czy sie zgodzi" itp. to daleko nie zajdziesz :) to trzeba odstawic na bok :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

Zobaczymy, jak o przystepnej godzinie wróce dzisiaj z pola ( bo ostatnio to z pola wracam około 23) to moze udam sie z nią na jakis spacerek.


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosmos    3

Musisz się odważyć i powiedzieć jej co i jak, bo nikt tego za ciebie nie zrobi, a jak nawet powie NIE, to przecież świat się nie kończy na jednej dziewczynie.

 

A do Zetora, może i jestem słaby, ale jak patrzę na mojego staruszka co ma 76 lat i słuch stracił na maszynach (tak, że muszę krzyczeć żeby coś usłyszał), to wolę być słaby i pomykać na moim cosmosie w słuchawkach i na starość móc słuchać np. radia.


a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Wracając do tematu jednak ostatnio dużo czasu spędzam z jedna dziewczyną ( od 1 klasy podstawówki się znamy) i cos zaczęło iskrzyć miedzy nami no ale juz chyba 4 raz chce jej powiedzieć ze cos do niej czuje i jakoś nie mogę z siebie tego wydusić. Chyba jednak nie dam rady. Cos widzę to w czarnych kolorach :)

 

Jednak jestem chyba mięczakiem i w dodatku pesymista :)

Ja obecnie jestem w podobnej sytuacji jak Ty. Zaklikaj do mnie na gg a ja Ci podam ,,namiary" do Basi a Ona juz Cie dobrze pokieroje w ,,tych sprawach" (wiem po sobie) :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaguzik    321

jak to dobrze ze chce byc starym kawalerem :) :) :) :) :)


Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
jak to dobrze ze chce byc starym kawalerem :) :) :) :) :)

Ty lepiej nie chciej!!!! :):):):):)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

marcin ty Basi robisz kurs mechanizacji rolnictwa a Basia jak sie na ciebie obraziała to jeszcze cie w miłosnych sprawach później poinstruowała :)


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1
Wracając do tematu jednak ostatnio dużo czasu spędzam z jedna dziewczyną ( od 1 klasy podstawówki się znamy) i cos zaczęło iskrzyć miedzy nami no ale juz chyba 4 raz chce jej powiedzieć ze cos do niej czuje i jakoś nie mogę z siebie tego wydusić. Chyba jednak nie dam rady. Cos widzę to w czarnych kolorach :)

 

Jednak jestem chyba mięczakiem i w dodatku pesymista :)

to jeszcze pół bidy, gorzej jakbyś miał jej powiedzieć że nic do niej nie czujesz :)


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17
to jeszcze pół bidy, gorzej jakbyś miał jej powiedzieć że nic do niej nie czujesz :)

 

 

to jest fakt niezaprzeczalny :) a tak nawiasem bylem ostatnio u kolezanki w odwiedzinach ,no i nogi mnie teraz strasznie bola :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
marcin ty Basi robisz kurs mechanizacji rolnictwa a Basia jak sie na ciebie obraziała to jeszcze cie w miłosnych sprawach później poinstruowała :)

nie przesadzaj :):)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj