marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kasztanka    1
Kasztanka Ty po studiach jakiś jesteś czy taka się już urodziłaś???

 

Ha, ha! :P Umiesz mnie rozśmieszyć :P .

 

P.S.- mam trochę latek. Pisałam gdzieś na Agrofoto, że badam męską naturę- a tu jest mnóstwo mężczyzn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27
Ha, ha! :P Umiesz mnie rozśmieszyć :P .

Wazelina :P :P

 

P.S.- mam trochę latek.

Umiesz mnie rozśmieszyć :P :P

 

Pisałam gdzieś na Agrofoto, że badam męską naturę- a tu jest mnóstwo mężczyzn...

Już wiem dlaczego się zarejestrowałaś na AF :D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Ha, ha! :) Umiesz mnie rozśmieszyć :) .

 

P.S.- mam trochę latek. Pisałam gdzieś na Agrofoto, że badam męską naturę- a tu jest mnóstwo mężczyzn...

No nie takie troche -na pewno Jestes starsza od wiekszosci uzytkownikow (z reszta pisalismy na PW :) )

Nie interasoja Cie sprawy rolnicze tylko uzytkownicy :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

to ja proponuje przeprowadzić Kasztance krótki korespondencyjny kurs mechanizacji rolnictwa i będzie z wami gadała o maszynach jak niejeden z was :) - no i moze ja coś skorzystam przy okazji tego kursu :)


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

i znów stajemy przed wyborem nauczycieli :)


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2
Więc jak?

Zakładamy "Szkołę Mechanizacji Rolnictwa"?

 

 

tak ale chyba tylko dla dziewcząt :)


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Ja mogę zająć skromnie stanowisko jakim jest posada dyr. szkoły :) .

Po zatym mogę wystawiać od ręki zaświadczenia o zakończonym kursie na kombajn, prasę, opryskiwacz itp. :)

 

A dlaczego dla zwierząt :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883
to ja proponuje przeprowadzić Kasztance krótki korespondencyjny kurs mechanizacji rolnictwa i będzie z wami gadała o maszynach jak niejeden z was :) - no i moze ja coś skorzystam przy okazji tego kursu :)

obstawiam lekce indywidualne, a z tego co pamietam ty juz masz nauczyciela :)


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2
Ja mogę zająć skromnie stanowisko jakim jest posada dyr. szkoły :) .

Po zatym mogę wystawiać od ręki zaświadczenia o zakończonym kursie na kombajn, prasę, opryskiwacz itp. :)

 

A dlaczego dla zwierząt :) ?

 

no ale chyba dziewczęta to nie to samo co zwierzęta co :)


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

no tak było napisane :)

 

no ale co sie tyczy "nauczania" to ktos musi prowadzić zajecia z PDŻWR - tak to sie za moich czasów nazywało :) nie wiem jak teraz - chyba na to stanowisko będzie mnóstwo chętnych

 

@yacenty - no niby mam nauczyciela no ale teorie też ktoś musi wykładać :)


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

to może ja na vice dyrektora :) my teoria gorbaczow praktyka


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
to może ja na vice dyrektora :) my teoria gorbaczow praktyka

W razie problemow moge byc korypetatorem :):)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

no to jaki pierwszy temat - ??

 

to ja proponuje łopatologiocznie wytłumaczyć kobiecie jak działa kombajn zbozowy

 

kto prowadzi lekcje :)


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
no to jaki pierwszy temat - ??

 

to ja proponuje łopatologiocznie wytłumaczyć kobiecie jak działa kombajn zbozowy

 

kto prowadzi lekcje :)

oczywiscie Ty :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

nie no ja to tutaj jestem uczennicą :)


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka    1
Wazelina

Umiesz mnie rozśmieszyć :)

Już wiem dlaczego się zarejestrowałaś na AF :)

 

Wiedźmin...ale miły i bystry :)

 

No nie takie troche -na pewno Jestes starsza od wiekszosci uzytkownikow (z reszta pisalismy na PW :) )

Nie interasoja Cie sprawy rolnicze tylko uzytkownicy :)

 

Jasne, że nie takie trochę. Dla Was jestem z czasów Titanica :)

Oczywiście, że interesują mnie w jakimś stopniu sprawy rolnicze- inaczej nie przesiadywałabym tutaj. Na Agrofoto można się i zrelaksować i dowiedzieć się spraw technicznych/elekronicznych/prawnych...

 

to ja proponuje przeprowadzić Kasztance krótki korespondencyjny kurs mechanizacji rolnictwa i będzie z wami gadała o maszynach jak niejeden z was :) - no i moze ja coś skorzystam przy okazji tego kursu :)

 

O dzięki dzięki!!! Przyda się taki kurs (chociaż taka zielona to ja nie jestem :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosss    5

najpierw zacznijcie od odstaw i przeprowadźcie kurs z budowy cepa, a potem jego obsługi. tak stopniowo przejdziecie do silnika spalinowego, a dopiero potem niewątpliwie trudna rzecz jaką jest kombajn zbożowy jako egzamin kończący tę szkołę :) przydałoby się to każdemu kto siedzi na AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2
najpierw zacznijcie od odstaw i przeprowadźcie kurs z budowy cepa, a potem jego obsługi. tak stopniowo przejdziecie do silnika spalinowego, a dopiero potem niewątpliwie trudna rzecz jaką jest kombajn zbożowy jako egzamin kończący tę szkołę :) przydałoby się to każdemu kto siedzi na AF

 

to ja wole kombajn bo już umiem :)

 

Przepływ masy omłotowej przez kombajn typu Bizon !!!

 

...źdzbła zboża nagarnięte przez nagarniacz są ścinane za pomocą typowego palcowego zespołu tnącego i za posrednictwem przenośnika ślimakowo palcowego podawane jest na przenosnik pochyły który kodaje masę omłotową na zespół młócący składający się z 8-cepowego mębna młócącego i klepiska typu kratowego po przejściu przez zespół omłotowy masa zbożowa kierowana jest za posrednictwem odzrzutnika słomy na wytrząsacze gdzie zachodzi separacja ziarna od słomy nastepnie słoma spada z wytrzasaczy na pole. ziarno które zostało odseparowane na zespole omłotowym i na wytrzasaczach kierowane jest na podsiewacz gdzie oddzielane są zgoniny i plewy - ziarno oczyszczone kierowane jest za posrednictwem przenosnika łańcuchowo łopatkowego do zbiornika a zgoniny za pomocą podobnego przenośnika na ponowny omłot. ziarno zgromadzone w zbiorniku wyładowywane jest na przyczepy przenosnikiem ślimakowym ...

 

no i jak oceniacie stan mojej wiedzy mechanizacyjnej :) :) :)


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1

z czegoś to przepisałaś czy na pamięć wyklepane?


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

przepisane nie jest - a na blache tez nie wykułam :)


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

hmm nie powiem ładnie ładnie


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
to ja wole kombajn bo już umiem :)

 

Przepływ masy omłotowej przez kombajn typu Bizon !!!

 

...źdzbła zboża nagarnięte przez nagarniacz są ścinane za pomocą typowego palcowego zespołu tnącego i za posrednictwem przenośnika ślimakowo palcowego podawane jest na przenosnik pochyły który kodaje masę omłotową na zespół młócący składający się z 8-cepowego mębna młócącego i klepiska typu kratowego po przejściu przez zespół omłotowy masa zbożowa kierowana jest za posrednictwem odzrzutnika słomy na wytrząsacze gdzie zachodzi separacja ziarna od słomy nastepnie słoma spada z wytrzasaczy na pole. ziarno które zostało odseparowane na zespole omłotowym i na wytrzasaczach kierowane jest na podsiewacz gdzie oddzielane są zgoniny i plewy - ziarno oczyszczone kierowane jest za posrednictwem przenosnika łańcuchowo łopatkowego do zbiornika a zgoniny za pomocą podobnego przenośnika na ponowny omłot. ziarno zgromadzone w zbiorniku wyładowywane jest na przyczepy przenosnikiem ślimakowym ...

 

no i jak oceniacie stan mojej wiedzy mechanizacyjnej :) :) :)

Basiu Ty to masz wiedze :) A moze Marek bylby dobrym nauczycielem?


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2
Basiu Ty to masz wiedze :) A moze Marek bylby dobrym nauczycielem?

 

no napewno bo cały ten tekst słowo w słowo to on mi dzisiaj z głowy dyktował :)


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj