marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bosss    5

jeśli takich akcji w poznaniu nie ma, to nie wiem w jakim towarzystwie się obracałaś. z tego co ja widziałem niejednokrotnie ostre akcje miały miejsce nieważne jaka impreza, coś nie halo i powód już jest - wynoszą gościa na butach :P:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

przepraszam bardzo ale ktoś tu obraża moje miasto - jak to w poznaiu nie było ruchu oporu - a spalenie magazynów wermachtu w 1943 roku - tam mieli zgromadzony sprzęt do napadu na zsrr - a powstanie wielkopolskie - jedyne wygrane powstanie w historii polski (tyle ze nie ta wojna) - a czerwiec 1956 - to co jajco ??


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peres100   
Gość peres100

a ja dalej nie mogie znalesc dziewczyny z dyskoteki a miala na imie basia i miala 20 lat tak jak nasza basia z af

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4
przepraszam bardzo ale ktoś tu obraża moje miasto - jak to w poznaiu nie było ruchu oporu - a spalenie magazynów wermachtu w 1943 roku - tam mieli zgromadzony sprzęt do napadu na zsrr - a powstanie wielkopolskie - jedyne wygrane powstanie w historii polski (tyle ze nie ta wojna) - a czerwiec 1956 - to co jajco ??

zawsze sie mówi o styczniowym i listopadowym a o tym mimo ze wygrane nie mówi sie :P dziwne.

pozatym ja do Poznania nic nie mam :o


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosss    5

poprostu yaro to ignorant nie znający poznania i poznaniaków, obyś kiedyś trafił na rasowego, za 2 gr ścigałby cię do berlina. poznań to poniekąd też moje miasto więc uważaj z kim tańczysz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

jakiej polityki? chodzi ci o gorbaczowa?


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166
przepraszam bardzo ale ktoś tu obraża moje miasto - jak to w poznaiu nie było ruchu oporu - a spalenie magazynów wermachtu w 1943 roku - tam mieli zgromadzony sprzęt do napadu na zsrr - a powstanie wielkopolskie - jedyne wygrane powstanie w historii polski (tyle ze nie ta wojna) - a czerwiec 1956 - to co jajco ??

Nie zabija się posłańca za treść wiadomości ! :P-ten kawał opowiedział mi człowiek,który pochodził z Pniew (właściwie jego korzenie stamtąd pochodziły :o )-czyli jak dla mnie to z Poznania był :P

@bosss-wiesz jak powstał najcieńszy na świecie drut aluminiowy ?-to też z tej serii o Poznaniu :P-ludzie trochę nie zbyt mocno poważnie podchodzicie do kawałów ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166
a wiesz dlaczego wygnano szkotów z poznania?? :P

Co-zbyt rozrzutni byli ?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
chlopki chyba zeszliscie troche z tematu :P

ah juz daj Im spokoj :o


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

a to kolejna część tamtego artykułu - wydaje mi sie ze jest w temacie :o

 

"...Mowa ciała.

Specjaliści wskazują na istotną rolę komunikacji niewerbalnej w kontaktach miedzyludzkich. Ich zdaniem najbardziej zwracamy uwagę nie na to, co ktoś mówi, ale w jaki sposób przekazuje komunikat. Niezwykle istotna jest więc gra ciała, tembr głosu, sposób poruszania. Na przykład osoba otwarta, chętna na nawiązanie kontaktu, ma postawę nieskrępowaną - nogi i ręce się nie krzyzują, marynarka jest odpięta, na twarzy gości delikatny uśmiech. Ludzie pragnący być uważniej wysłuchani nie powinni mówić zbyt głośno. Dużą role odgrywa kontakt wzrokowy. Jesli ktoś jest nieśmiały może lekko "oszukiwać", tzn. wpatrywać się w tzw. "trzecie oko", czyli miejsce nad nosem. Wazne również, aby mieć wyprostowaną postawę, nie robić gwałtownych ruchów, zachować odpowiednią odległość między rozmówcami. Starsi ludzie mawiają "jak cię widzą, tak cię piszą", stąd koniecznie trzeba dbać o higienę osobistą (czyste buty i paznokcie, umyte włosy itp.) To pomaga szczególnie przy pierwszym wrazeniu, które dla wielu (nie do końca zresztą słusznie) ma wielkie znaczenie.

 

Częst jednak wszystkie te naukowe teorie biorą w łeb. Jak bowiem mawiał jeden z filozofów "miłość to takie cos, co niewiadomo skąd przychodzi, nie wiadomo jak przychodzi, nie wiadomo co to jest, ale jeśli to mamy - to mamy wszystko". ..."

 

 

i to by było na tyle w tym temacie "D :P


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

no no no - ciekawe rzeczy tu nam @Basia wypisuje :o


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
no no no - ciekawe rzeczy tu nam @Basia wypisuje :o

nie tylko tu, bo wszedzie :P


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ovca    29

marcin nie podlizuj sie :o


drink ---Trzy małe swiniki---ja +2 kolegów i transporter wódki:)

"wyprzedzanie na podwójnej ciagłej + przejscie dla pieszych + przekroczenie predkosci =350zł+5pkt ;-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

@Ovca - a jak wrażenia twojej drugiej 0,7 po kilku dniach obecności na AF - chyba już nas znienawidziła :o ??


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ovca    29

hehe chyba nie....teraz cos czasu nie ma...bo miała remont domu i chyba kąpa nie ma podłaczonego :P


drink ---Trzy małe swiniki---ja +2 kolegów i transporter wódki:)

"wyprzedzanie na podwójnej ciagłej + przejscie dla pieszych + przekroczenie predkosci =350zł+5pkt ;-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

to chyba się mała parapetówka szykuje po tym remoncie :P


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ovca    29

no moze moze :P tylko ze ja nie pije :P ech


drink ---Trzy małe swiniki---ja +2 kolegów i transporter wódki:)

"wyprzedzanie na podwójnej ciagłej + przejscie dla pieszych + przekroczenie predkosci =350zł+5pkt ;-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17
no moze moze :P tylko ze ja nie pije :P ech

 

 

Przypuszczam,ze silownia nie pozwala :P


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj