marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
zetor    4

ten artykól to sama prawda :P ludzi można poznać wszędzie .do mnie jednak nie przemawia poznawanie przez internet itp ale są ludzie którzy sie tak poznali i są szczęsliwi :P


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lewy    0

uważam że każdy sposób jest dobry byleby był skuteczny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtus    2

Basiutka święta prawda.Ja swoją połówke spotkałem,może nie uwieżycie,ale na stacji benzynowej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Basiutka święta prawda.Ja swoją połówke spotkałem,może nie uwieżycie,ale na stacji benzynowej. :P

Tez ,,sie" tankowala??


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtus    2

NIe wiem co to miało znaczyć,ale zwyczajnie nie potrafiła-jak to kobieta-nalać paliwa,więc koniecznie musiałem pomóc.Do dziś nie wiem czy to było celowe z jej strony. :P Kobiety to trudno rozgryść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralf    15

ja też przeczytałem i zauważyłem ze troche skaczecie pod dyktando :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtus    2
ja też przeczytałem i zauważyłem ze troche skaczecie pod dyktando :P

nie rozumiem?Ja napisałem swoją opinie dokładnie na temat. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peres100   
Gość peres100

w sobote na dyskotece poznalem fajna dziewczyne potem urwal mi sie film i nie daje mi to spokoju.znam jej imie i nazwisko ale nie wiem jak sie z nia skataktowac. moze znacie jakis sposob zeby dowiedziec sie jej numer komorkowy. moze jest jakies miejsce w internecie gdzie zapisane sa numery komorkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ovca    29

to weź zapytaj swoich kolegów czy nie maja...albo czekaj do następnej soboty :P ale jak Ci sie film urwał a ona to widziała to nie wiem :o


drink ---Trzy małe swiniki---ja +2 kolegów i transporter wódki:)

"wyprzedzanie na podwójnej ciagłej + przejscie dla pieszych + przekroczenie predkosci =350zł+5pkt ;-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Fakt jesli dziewczyna widziala cos takiego to moze byc ciezko, liczy sie pierwsze wrazenie.


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lewy    0

musisz znów tam jechać i popytać osób które z nią były lub ją znają a może będziesz miał szczęście i ją spotkasz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

no wiesz co - nawalić się przy dziewczynie tak ze ci sie film urwał - troche dałeś plame ale nie wszystko stracone - jak ją spotkasz to jej powiedz ze cię jej uroda powaliła na kolana :P

 

PS - a próbowałeś znaleść jej nr GG jeśli znasz imie i nazwisko to powinno być to wykonalne :o


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

ja uwazam ze warte rozważenia są tylko dziewczyny bezalkoholowe :o

inne to raczej srednio


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

jacku - ale to jemu się film urwał a nie jej :o

 

a co do bezalkocholowych dziewczyn hmm... - znam kilka takich - no ale chyba lampka wina czy dobre piwko wieczorem po ciezkiej pracy to chyba nie grzech :P

 

PS - nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie ale znowu brniemy w tematy mocno procentowe a wiecie jakim to się bałaganem ostatnio skończyło :P


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

dla mnie dziewczyna bezalkoholowa to taka która mi wpadnie w oko kiedy jestem trzezwy :o

 

nie powiem kto tu zaczal o procentach:)


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

no chyba ze w ta stronę - jak to mówi stare porzekladło - nie ma brzydkich kobiet tylko czasem wina brak :o


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

jak chodzilem z kumplami na balety do pewnego lokalu we wroclawiu to zawsze ktos mial dyzur :o

jak sie któras z dziewczyn zaczynala zbytnio podobac to byl znak - wychodzimy:)


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

to dziewczyny tam takie brzydkie czy piwo takie tanie ?? :o


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

jedno i drugie, a przy tym pelno panienek, znajomemu kiedys reke tam złamali bo przypadkiem skorzystał z usługi a o tym nie wiedział i nie miał jak zapłacic :o

a niby zwykły klub studencki


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17
jedno i drugie, a przy tym pelno panienek, znajomemu kiedys reke tam złamali bo przypadkiem skorzystał z usługi a o tym nie wiedział i nie miał jak zapłacic :P

a niby zwykły klub studencki

 

 

No to ladnie :o


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

no to w Poznaniu takich akcji nie ma - ornung must zein :P:o - no ale na powagę to jakoś w poznaniu pasują mi imprezy - nie kożystam często ale np w innych miastach jakoś mało rozrywkowa się robię :P


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

moze i tak sie to pisze :o nie uczyłam sie niemieckiego wiec sorki :P


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Co do Poznania-wiecie dlaczego w czasie 2 Wojny Światowej nie było tam zorganizowanego ruchu oporu ?-bo Niemcy nie kazali :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zts    41
moze i tak sie to pisze :o nie uczyłam sie niemieckiego wiec sorki :P

 

wiadomo o co biega :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj