marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Ovca    29

zgadzam sie :P ale nie do konca :P a lanos łądny ładny bo mój :PP hehe


drink ---Trzy małe swiniki---ja +2 kolegów i transporter wódki:)

"wyprzedzanie na podwójnej ciagłej + przejscie dla pieszych + przekroczenie predkosci =350zł+5pkt ;-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ovca    29

hej marcin....czytalem archiwum :]


drink ---Trzy małe swiniki---ja +2 kolegów i transporter wódki:)

"wyprzedzanie na podwójnej ciagłej + przejscie dla pieszych + przekroczenie predkosci =350zł+5pkt ;-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

hej - ovca - twoja druga 0,7 chyba sie nie pogniewała za tego lanosa co ??


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
hej marcin....czytalem archiwum :]

wlasnie mialem sie odezwac do Ciebie w tej sprawie :P


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza    0

nie nie tylko siedzimy na jednym kąpie (krzesle) i troche trudno sie pisze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ovca    29

to marcin pisz wszystko jak na spowiedzi a ja odpukam 3 razy i powiem odpuszczone :P


drink ---Trzy małe swiniki---ja +2 kolegów i transporter wódki:)

"wyprzedzanie na podwójnej ciagłej + przejscie dla pieszych + przekroczenie predkosci =350zł+5pkt ;-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

tylko mi tam bez ekscesów na tym krześle :P

 

ovca - nie czytaj nawet tego co marcin napisze bo on już dzisiaj bredzi - moze go u psychiatry umuwimy na wizyte co ??


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
to marcin pisz wszystko jak na spowiedzi a ja odpukam 3 razy i powiem odpuszczone :P

Cala szczera prawda znajduje sie w archiwum :P


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza    0

a ty myslisz czema tak wolno piszemy :P :P nie no ovca siedzi na kanapie i sie smieje :P a marcin dajesz dajesz (słowa ovcy) :P

 

dawac go do psycholoszki (ovcy słowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomb2    1

No i kolejna kobieta na AF witamy Ize :P :P :P


Ciesz się każdą chwilą życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
ale ja tego nie powiedzałam - chodziło mi o to zebyście na randkach i spacerach nie wyjeżdżali z tego typu zagadkami jak była z tym ojcem - sorki ale to jest trochę obleśne i nieeleganckie :P

 

@Marcin974 - nie twierdze ze jesteś debilem - wrecz przeciwnie uważam ze jestes wartościowym młodym mężczyzną

 

.... wiesz dzisiaj mi pewna, fajna kobieta uswiadomila jaki jestem, i dochodze do wniosku ze to wszystko zalezy od sytuacji w jakiej sie znajduje...

no coz postaram sie poprawic

 

pozdr.


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

@Marcin - widze ze chyba będę jednak musiała zmienić swój stosunek w odniesieniu do ciebie - sam się o to prosisz aby zamiast traktowania cię jak poważnego faceta aby traktować cię jak smarkacza który jak ma problem to jest w porzadku gość a jak jest wszystko ok to jedzie jak z G.... tym którzy mu pomogli - przegiołeś pałę i to ostro - mozesz już nie odpisywac na moje posty i PW - no chyba że się zmienisz


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

no i widzisz - nie słuchałeś rad zeby nie przeginać i masz za swoje - Basia obraziła sie na ciebie


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralf    15

ojej:) troche mnie nie było tu na forum ale widze ze dużo przegapiłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

@ralf-dużo to mało powiedziane :P co tu sie działo :P mam nadzieje ze bedzie dalej sie dziać


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
@ralf-dużo to mało powiedziane :P co tu sie działo :P mam nadzieje ze bedzie dalej sie dziać

a Ja jastem pewien, wrecz przekonay ze juz nie bedzie


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

a dlaczego by się nie miało dziać :P - obiecuję ze dziś wieczorem zapodam coś w temacie bo znalazłam artykół na nurtujący nas temat i tylko jak go przepiszę na kompa to zapodam na forum


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1

przyznam się szczerze że z początku nie zaglądałem do tego tematu ale wczoraj z wielką ciekawością przeczytałem go całego! :P ma coś w sobie elektryzującego i zaglądam tu teraz cały czas bo przyznam szczerze że mnie też teraz się on tyczy zwłaszcza że idę teraz do szkoły średniej ^_^

@basiutka i kasztanka -dzięki za poświęcenie w tym temacie i czekamy na ten tekst :P


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
przyznam się szczerze że z początku nie zaglądałem do tego tematu ale wczoraj z wielką ciekawością przeczytałem go całego! :P ma coś w sobie elektryzującego i zaglądam tu teraz cały czas bo przyznam szczerze że mnie też teraz się on tyczy zwłaszcza że idę teraz do szkoły średniej ^_^

@basiutka i kasztanka -dzięki za poświęcenie w tym temacie i czekamy na ten tekst :P

,,kazdy znajcie cos dla siebie" w tym temacie ale i na AF

a tak na prawde, to co my bysmy zrobili bez tych naszych pan uzytkowniczek

No i nie zapomnij jeszcze o Izie

 

A dla ciekawskich to z Basia doszedlem juz do porozumnia, zalatwilismy to polubownie, bez pomocy innych;)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lewy    0
przyznam się szczerze że z początku nie zaglądałem do tego tematu ale wczoraj z wielką ciekawością przeczytałem go całego! :P ma coś w sobie elektryzującego i zaglądam tu teraz cały czas bo przyznam szczerze że mnie też teraz się on tyczy zwłaszcza że idę teraz do szkoły średniej ^_^

@basiutka i kasztanka -dzięki za poświęcenie w tym temacie i czekamy na ten tekst :P

ze mną dokładnie to samo

pozdro dla Basiutki, Kasztanki i Izy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1
No i nie zapomnij jeszcze o Izie

a byłbym zapomniał, najmocniej przepraszam :P


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

ja przeczytałem cały wątek jak miał 14 podstron a teraz zaglądam codziennie. :P

pzdr for all


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

to jest kawałek artykułu który znalazł się w studenckim magazynie Portfolio - autorem jest pan Tomasz Czarnecki - nie przepisywałam całości bo jest on długaśny - dałam tylko ta część która odnosi sie bezposrednio do naszego tematu - sorki jeszcze za błedy jaie powstały w trakcie przepisywania ale chciałam go "żucić na ruszt" jak najszybciej :P

 

oto on

 

W POSZUKIWANIU DRUGIEJ POŁOWY

 

Choć dla niektórych wydaje się to nieprawdopodobne, drugą połowe można znaleźć właściwie wszędzie. W autobusie, na ulicy, w sklepie, pubie, urzędzie... Pierwsze słowa nie muszą być odkrywcze. Wystarczy zwykłe cześć czy ten autobus jedzie tam i tam?”Potem łatwo jest nawiazac rozmowę, co potwierdza autorka poradnika”Tysiąc sposobów na miłość” Marie Papilon. Zagubienie i niewiedzę szczególnie uwielbiają udawac kobiet, by mężczyźni mogli udowodnić swoją męską zaradność i pomóc a najlepiej zaprowadzić „biedna dziewczynkę” pod wskazany adres. Wydaje się że najłatwiej zagadnąć wybraną osobę na dyskotece czy w pubie. Na tego typu imprezach panuje luz i młodzi ludzie są bardziej skorzy do nawiązywania wzajemnych kontaktów. Doskonałym sposobem na uwodzenie jest taniec. Niestety niektórym „słoń nadepnął na ucho” i nie mogą udawać Freda Astaira czy Patricka Swayze. Nie stoją oni jednak na straconej pozycji, wystarczy zaproponować sok, drinka, grę w darta, bierki marynarza, lub po prostu poprosić o chwilę rozmowy. Sosobów są na to dziesiatki – sami z pewnością doskonale znacie wiele z nich. Panuje przy tym pełne równouprawnienie, często zdarza się, że to kobiety przejmują inicjatywę lub wymownie prowokują do tego wypatrzoną „ofiarę” Zalotna gra, flirt, to jedna z najpiekniejszych rzeczy jakie przezywamy podczas naszej ziemskiej egzystencji. Jeśli ktos dobrze obserwuje, może zauważyć kiedy coś dzieje się między dwojgiem osób – czasem jest to prawdziwa magia. Młodzi ludzie chetnie poznają „drugą połówkę” także w gronie wspólnych znajomych, gdy kolega przyprowadzi kolegę, którego przedstawi koleżance. Innym miejscem na zapoznanie „drugiej połówki jabłka Platona” jest praca. Choć utarło się, ze takie romanse nie służą firmie, często bywa na odwrót – dobrze pracujemy, by zwrócić na siebie uwagę drugiej osoby. Coraz częsciej ludzie korzystają z mediów, aby kogoś poznać. Dużym powodzeniem cieszą się też rubryki „poznam kogoś” w gazetach, specjalne audycje radiowe, a nawet serwisy sms-owe. Każdy sposób jest dobry, byle dawał szansę na sukces i ludzie byli szczęśliwi.


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj