marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

MECHANIZATOR    159

Zostawcie naszą agrofotową parę w spokoju - bo się fajnie z nimi gada a jak sie wkurzą to gotowi się nielogować i będzie klops


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Zostawcie naszą agrofotową parę w spokoju - bo się fajnie z nimi gada a jak sie wkurzą to gotowi się nielogować i będzie klops

Wlasnie tak sobie pomyslec ile Oni nam pomogli to sie teche nazbieralo :(

 

Tak, wiec serdeczne pozdrowienia dla Basi i Marka :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

widzę ze wam zalezy na naszej obecnosci na forum - ogromnie poprawiło mi to samopoczucie - dzisiaj od saqmego ranca pomagałam mojej przyszłej Teściowej i Bratowej w przygotowywaniu przetworów na zime - kompoty dżemy konfitury soki :P no i oczywiście winko z wiśni :P - niby to prosta robota ale jestem padnięta


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
widzę ze wam zalezy na naszej obecnosci na forum - ogromnie poprawiło mi to samopoczucie - dzisiaj od saqmego ranca pomagałam mojej przyszłej Teściowej i Bratowej w przygotowywaniu przetworów na zime - kompoty dżemy konfitury soki :P no i oczywiście winko z wiśni :P - niby to prosta robota ale jestem padnięta

no to dalej dzsiaj sie tamat niestey nie rozwinie :P


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

a dlaczego tak sądzisz - to ze jestem padnieta to nieznaczy jeszcze ze sobie odmówie AF przed snem :P

 

parę postów wyżej jest opisany dobry temat na rozmowę z inteligentna dziewczyną - jakos sama dałam się na to "złapać" - chodzi dokładniej o Paradoks Zenona


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
a dlaczego tak sądzisz - to ze jestem padnieta to nieznaczy jeszcze ze sobie odmówie AF przed snem :P

 

parę postów wyżej jest opisany dobry temat na rozmowę z inteligentna dziewczyną - jakos sama dałam się na to "złapać" - chodzi dokładniej o Paradoks Zenona

Wlasnie Basiu moze i jestem ułomny, ale o co chodzi z tym Zenonem?? :P


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

a więc paradoks zenona polega na tym ze jesli mamy dwie cząsteczki oddalone od siebie o pewną odległość i odległość tą zaczniemy dzielic na pół to nawet dzieląc to przez nieskończonośc cząsteczki te nie będą się znajdowały w tym samym miejscu - można to teraz dowolnie interpretować - np ze różnice między wami są i będą ale musicie znaleźć taką ilość wspólnych cech (najwiekszy wspólny dzielnik) ze bedziecie jak te dwie cząsteczki jak najblizej siebie no ale niestety nie w tym samym miejscu :P


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

AAAAaaaaa i Marek na to Cie ,,kupil"


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

wstyd sue przyznac ale TAK!!! - no ale nie było to zaraz na początku tylko na pirwszym wspólnym spacerku


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

jak bedzie okazja to wyprobuje ale to nie nastapi szybko :P moja wrodzona ciekawośc kazała mi poszukać czegoś więcej o tym paradoksie i powiem wam że nad tym nie jeden naukowiec włosy z głowy rwał :P

i czemu wstyd...jakbyś nie była nim zainteresowana to i taki paradoks by mu nie pomógł :P


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

ja sproboje na mojej kolezance :P


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

i o to właśnie chodzi - musisz jej pokazac ze nie jesteś tylko rolnikiem ale w dodatku wykształconym świadomym swojej wiedzy człowiekiem - tylko musisz to zastosować w odpowiednim momencie - bo jak wyjedziesz dziewczynie np w dyskotece gdy się pierwszy raz spotkacie z paradoksem Zenona to albo uzna cię za zboczeńca albo wariata - albo jedno i drugie


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

albo za profesora filozofii...


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

no jeśli juz wchodzimy w taką faze dyskusji to może słyszał ktos z was o Teori Miłości Sternberga - brzmi to paskudnie ale wyjaśnia kilka spraw - poniżej link do tego i podobnych :P

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Mi%C5%82o%C5%9B%C4%87


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

słyszałem o tym ale to jest taka...sucha teoria.a do praktyki jeszcze troche


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Eee tam i tak to wszystko wymięka przy teorii Zweisteina i paradoksie trojaczków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

a u tego zwestaina o co znów chodzi?


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

a o co w tym biega :P ??


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

no ale chociaż stresc o co chodzi - moze sie któremus przyda przy "rwaniu lachona" :P


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871
...musisz jej pokazac ze nie jesteś tylko rolnikiem ale w dodatku wykształconym świadomym swojej wiedzy człowiekiem...

wątpiłaś w to przez moment?

nie zamierzam sie chwalic ale za rolnika sie nie uwazalem i nie uwazam, za malo wiem w temacie a to co robie to tylko pasja :P jak na razie nie zamierzam jakos zglebiac tajnikow wiedzy poniewaz zabrzmi to brutalnie ale nie widze w tym kasy, a niestety ostatnio chce rozwijac w wiekszosci te atrybuty z których widze kase:) - yacenty - organizacja charytatywna to juz raczej przeszlosc - teraz pora na zycie komercyjne :P


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Ojej to z jakiejś książki-otóż teoria Einsteina i paradoks bliźniaków z których jeden rusza w kosmos z prędkością przyświetlną a drugi pozostaje na Ziemi a po powrocie tego z kosmosu okazuje się ,iż ten który pozostał jest starszy znają chyba wszyscy-no a w paradoksie Zweisteina wszystko jest tak samo tylko po powrocie jednego z bliźniaków okazuje się ,że jest ich trzech !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

a ten trzeci skąd - zabrał sie na autostopa z tym co w kosmos poleciał ?? :P


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
a ten trzeci skąd - zabrał sie na autostopa z tym co w kosmos poleciał ?? :P

w kosmosie go zklonowali :P:P


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

no więc skąd jest ten trzeci - chyba nas tu ktos wkręca :P

 

PS - tylko żeby naszych Braci bliźniaków w kosmos nie wysyłali bo posady do trzeciego nie ma :P - no chyba że ten przeci zostałby prymasem :P


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj