marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

jaro    166

Przeczytałem...i rodzice chyba oszukują mnie co do prawdziwej daty moich urodzin :(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka    1
Przeczytałem...i rodzice chyba oszukują mnie co do prawdziwej daty moich urodzin :(:)

 

Ale na Twoją korzyść, czy niekorzyść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

Słyszałam kiedyś taką opinię że powinno się w chińskim horoskopie sprawdzać datę kiedy człowiek został spłodzony - ale to chyba bedzie trudniejsze do ustalenia :(

Edytowano przez Pixel
Ort.Mówią ze nie powinno się poprawiać kobiet no ale taka moja robota :-)

Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekWLKP   
Gość JarekWLKP

horoskopie - ort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

no rzeczywiscie pojechałam troszkę z ortografią - ale o tej godzinnie mogło mi się przecież zdażyć :(


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871
moze walne teraz ni z gruchy ni z pietruchy ale w temacie - panowie przy podrywaniu dziewczyny zorientujcie się jakiego ona jest znaku zodiaku - czasami dziewczyny lubią takie szmery bajery o przeznaczeniu i wogle - jesli trafi wam się taka to polecam (lektura obowiazkowa) Paulo Coelho "Alchemik" i wogule ksiazki tego autora - i nie myślcie ze jest to literatura tylko dla dziewczyn bo nawet na forum jest pewien użytkownik płci meskiej który to czyta (i nie jest to mój chłopak)

niestety ale Coelho zacząłem od "11 minut" i na tej ksiazce skonczyłem, nie trafił koleś do mnie wcale - no cóż ja już jestem taki ... drań:(

 

słyszałam kiedyś taką opinię że powinno się w chińskim choroskopie sprawdzać datę kiedy człowiek został spłodzony - ale to chyba bedzie trudniejsze do ustalenia :)

horoskop chiński jest bardzo prosty, trzeba niestety tylko znac tez rok urodzenia, w moim przypadku bardzo dobrze sie sprawdza wiele horosków chińskich. Jestem spod znaku PSA i o dziwo w roku PSA udało mi sie wyjechać w podróż mojeo zycia, poznac niesamowicie fajna dziewczyne oraz kupic mieszkanko, szkoda ze nastepny rok psa dopiero za 11lat (o ile mnie pamiec nie myli)

 

same wytyczne co do zwiazków pomiedzy znakami zodiaku w moim przypadku była opisana niemal idealnie, ale i tak nie biore sobie takiego horoskopu gleboko do serca


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

a ja jestem tygrysek (tygrysica własciwie) - ale nie bierzcie panowie i panie tych horoskopów na serio - ale czasem moze to być wasz Wonder Waffe w rwaniu lachona :(

 

@yacenty - wiem ze nie każdemu odpowiada ten autor - ale Alchemika polecam - sama czytałam chyba z 8 razy :)


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

Jacku!!!!Root admin i 2 posty jeden pod drugim!!!!Wstyd :(:)

 

Według chińskiego horoskopu jestem wężem(zawsze myślałem że koniem :) ), Ale opis baaardzo do mnie pasuje :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Wedlug tego horoskopu jestem Koniem i odziwo caly opis odnosi sie do mojego zachowania :):(:) :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Jacku!!!!Root admin i 2 posty jeden pod drugim!!!!Wstyd :):(

 

Według chińskiego horoskopu jestem wężem(zawsze myślałem że koniem :) ), Ale opis baaardzo do mnie pasuje :) :)

tez to zaowazylem, ale troche sie wstydzilem powiedziec i nie chialem sie narazac :)

 

Gdzie panowie moderatorzy :):)<===== zart :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

ale o co chodzi?

na moment sie komus przydarzylo i od razu afera:)


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

To P. Administrator narazie dostanie ostrzezenie i pouczenie, a przy nastepnym razie zastana wyciagniete z tego konsekwencje <lol2> :(:)

 

O bym dzisiaj nie poposl Jackowi humoru :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

może sie jacek nie pochwali, ale akuret jemu nie mozemy nawet ostrzeżenia wystawić :( a panowie moderatorzy zadziałali :) widzicie dwa posty? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

co za sprawidliwośc na swiecie...jak sie ma władze to sie stoi ponad prawem :(


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
może sie jacek nie pochwali, ale akuret jemu nie mozemy nawet ostrzeżenia wystawić :) a panowie moderatorzy zadziałali :) widzicie dwa posty? :(

spoko, spoko 2 minuty no napisaniu posta przez versusa bylo poprawione,

mala uwaga -zadnego moderatora wtedy nie bylo :)

Jacek sam poprawil :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

co ciekawe nie :( ktos mi pomogl:) dzieki


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Na pewno byl to ktos bardzo szybki, i zwinny :(


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

to napewno sprawka niewidzialnej r? - my sobie gadu gadu a tu nam si?T robi :(

 

 

PS - dla wszystkich którzy zostawiają mi wiadomości na PW i komentarze w profilu - po pierwsze nie jestem zadna laska tylko Basia - po drugie to mam juz narzeczonego


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

oj, niespodziewalem sie ze AF stanie sie serwisem randkowym :(


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

gdyby to były jeszcze przyzwoite teksty to bym nie miała nic przeciwko - no ale dzisiaj na PW dostałam niemoralną propozycję więc wybaczcie panowie ale któryś z was przegiął pałe i mnie wkurzył :(:)

 

a tak w temacie to jak tam wasze podboje miłosne (chyba o tym jest temat :):) ) jak tam panowie pronar5135 i marcin974 sobie poradzili ? no i reszta tez niech pisze o kontaktach z drugimi połówkami (może być drugie 0,7 zależy jaki kto ma silny łeb :))


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
gdyby to były jeszcze przyzwoite teksty to bym nie miała nic przeciwko - no ale dzisiaj na PW dostałam niemoralną propozycję więc wybaczcie panowie ale któryś z was przegiął pałe i mnie wkurzył :(:)

 

a tak w temacie to jak tam wasze podboje miłosne (chyba o tym jest temat :):) ) jak tam panowie pronar5135 i marcin974 sobie poradzili ? no i reszta tez niech pisze o kontaktach z drugimi połówkami (może być drugie 0,7 zależy jaki kto ma silny łeb :))

Basiu nie denerwoj sie to szkodzi na urode :)

 

Polecam zobaczcie to -ten gosc mnie ,,rozwlail"

:):)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

ja się nie denerwuje - tylko nie myślałam ze mnie cos takiego spotka na AF - no ale zawsze znajdzie sie jakiś burak który wszystko potrafi zepsuć


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871
a tak w temacie to jak tam wasze podboje miłosne (chyba o tym jest temat :):( ) jak tam panowie pronar5135 i marcin974 sobie poradzili ? no i reszta tez niech pisze o kontaktach z drugimi połówkami (może być drugie 0,7 zależy jaki kto ma silny łeb :))

mnie dzis kolezanka zszokowała - własnie wrocili z podrózy poslubnej i na dzien dobry dzwoni i opieprza ze molestuje jej "starsza" z wesela - normalnie az mnie zatkalo:P


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

hmm... no to masz chłopie problem


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj