marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Kasztanka    1
chyba o to mi chodziło :)

 

a jaką więź duchową chodzi? jak ją stworzyć? zaufanie?

... o jaki kontakt fizyczny chodziło?! :):(:)

 

Tak, zaufanie też. Ona ma czuć się przy Tobie bezpiecznie, musi czuć więź emocjonalną (to taka więź jaka łączy ją z matką, ojcem, rodzeństwem- tylko że z Tobą ta więź zapewne będzie bardziej intymna). Więź duchowa to taka więź, w której oboje poza swoją fizycznością (wyglądem) dostrzegacie w sobie coś jeszcze- ale tego sie nie da opisać, to się po prostu wie i to sie odkrywa w dalszych etapach znajomości.

 

Warto znajdować czas na budowanie bliskości w prywatności. By miłość rosła musicie spędzać ze sobą czas. Razem musicie coś robić. Wtedy ona nabierze zaufania do Ciebie. Więź nieseksualna (trzymanie się za rekę, przytulanie, masaże itp.) jest bardzo istotna i daje poczucie bliskości (które prowadzi już tylko do więzi seksualnej)...

 

Już Ty wiesz o jaki kontakt fizyczny chodziło :) . Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

"Więź nieseksualna (trzymanie się za rekę, przytulanie, masaże itp.) jest bardzo istotna i daje poczucie bliskości (które prowadzi już tylko do więzi seksualnej)..."-hmm a co potem Kasztanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka    1
"Więź nieseksualna (trzymanie się za rekę, przytulanie, masaże itp.) jest bardzo istotna i daje poczucie bliskości (które prowadzi już tylko do więzi seksualnej)..."-hmm a co potem Kasztanko

 

A potem mężczyzna idzie spać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8
"Więź nieseksualna (trzymanie się za rekę, przytulanie, masaże itp.) jest bardzo istotna i daje poczucie bliskości (które prowadzi już tylko do więzi seksualnej)..."-hmm a co potem Kasztanko

 

 

 

No wiesz co jaro ty to juz powinłes chyba to lepiej od Kasztanki wiedziec :(


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Nie-rozmawia o Dostojewskim :(

Wersja druga-ubiera się i idzie do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166
No wiesz co jaro ty to juz powinłes chyba to lepiej od Kasztanki wiedziec :(

Hmm-ale jakby mi tak Kasztanka wytłumaczyła-i osobiście ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka    1
Nie-rozmawia o Dostojewskim :(

Wersja druga-ubiera się i idzie do domu :)

 

To pierwsze dużo ciekawsze. Intrygujący wydaje mi się świat "dostojewszczyzny", w którym wciąż i dzisiaj mozna spotkać awanturników, dziwaków, fantastów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

jak dla mnie więź duchowa to cos takiego ze w zupełnej ciemnosci mogę rozpoznac osobę mi bliską np po sposobie stawiania kroków :(

 

a więź nieseksualna - dla faceta zawsze musi kończyć się w ten sam sposób - zastanówcie się czasem czy druga strona napewno chce w ten sam sposób rozładować nagromadzone napięcie emocjonalne - takie przytulanie czasami daje kobiecie więcej niz to o czym myslą faceci


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka    1
takie przytulanie czasami daje kobiecie więcej niz to o czym myslą faceci

 

Strzał w dziesiątkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166
To pierwsze dużo ciekawsze. Intrygujący wydaje mi się świat "dostojewszczyzny", w którym wciąż i dzisiaj mozna spotkać awanturników, dziwaków, fantastów...

Ludzi z AF :(

A ja jutro kończę 36 latek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

kobitka zawsze kobitke zrozumie :(


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

Widzę ze ja to chyba nie to pokolenie w stosunku do was. Młody jestem i tyle do Jaro to faktycznie przez Pan musiał bym mówić


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka    1
Ludzi z AF :(

A ja jutro kończę 36 latek...

 

Ale Ci ludzie z AF stoją też jedną nogą oczywiście w realnym świecie, a drugą nogą w świecie dziwaków i fantastów? (oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu :) - niech nikt się proszę nie obraża).

 

Pamiętamy jaro, pamiętamy o Twoich urodzinach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Widzę ze ja to chyba nie to pokolenie w stosunku do was. Młody jestem i tyle do Jaro to faktycznie przez Pan musiał bym mówić

[/quote

Spróbuj tylko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

jak sie obracasz wśrod młodych to i młodo sie czujesz :(


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

moze walne teraz ni z gruchy ni z pietruchy ale w temacie - panowie przy podrywaniu dziewczyny zorientujcie się jakiego ona jest znaku zodiaku - czasami dziewczyny lubią takie szmery bajery o przeznaczeniu i wogle - jesli trafi wam się taka to polecam (lektura obowiazkowa) Paulo Coelho "Alchemik" i wogule ksiazki tego autora - i nie myślcie ze jest to literatura tylko dla dziewczyn bo nawet na forum jest pewien użytkownik płci meskiej który to czyta (i nie jest to mój chłopak)


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

A co to jest 36 latek ?-nic-a czuję się młodo bo młodo wyglądam :)

@Basiutka-do czego(do Kogo) pasuje Rak (oprócz gotowania :( )?-tylko nie pisz ,że do Ryby-bo to zdecydowanie prawdą nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

36 latek to dopiero początek:D jesli tak rzecz biorąc to ja nie istnieje :( przyłącze sie do tematu...co sądzisz o skorpionie? hehe jak u wrózki


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

do kogo pasuje rak to nie wiem (wole osobiście chiński horoskop - jest precyzyjniejszy i dokładniejszy) - ale radze poczytac tę książkę - fajnie się czyta i finał jest zaskakujacy - tylko nie czytać mi ostatniego rozdziału przed przeczytaniem całej ksiażki bo spalicie cały morał


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka    1
co sądzisz o skorpionie?

 

Pozwól, że też się wypowiem- słyszałam, że skorpion ma szczególny powab dla płci przeciwnej, który przynosi im zadziwiające efekty. Jego temperament seksualny jest największy w całym zodiaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Hmm-w chińskim to zdaje się Dzik (dzika ,wściekła świnia ?:( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek    0

@Basiutka20 mogłabyś streścić tę książkę? nie za dużo czytam a jak czytam to jedyni forumAF RPT Agromechanikę lub top agrar :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

na onecie jest ca?kiem dobry horoskop chi?

 

http://magia.onet.pl/2875,2689,229,horoskop.html

 

wystarczy wpisac swoj? dat?rodzenia

 

 

 

co do ksiażki to nie mogę strescić bo cały numer polega na tym zeby ją przeczytać - bez obaw na końcu nie ma zadnych tekstów typu "koniec bomba a kto czytał ten tromba" - morał jest poprostu taki ze to czego szukamy po całym świecie jest w zasięgu naszj ręki - tylko zeby się o tym przekonać musimy przejść cały świat i wrócić do punktu wyjścia :(


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj