marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Matey    885

Taki klimat był na af, że szkoda wyjeżdżać :( I potem znów cały dzień będe ogarniał całe af :)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorbaczow    0

"Kolego Gorbaczow do tablicy - prosze zabrac ta Pania od komputera"

 

robie to z największą przyjemnością - teraz musze ją jeszcze do łóżka zapakowac - a czuje ze coś cięzko będzie dzisiaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Hehe bokser i nie może sobie poradzić :(:) ?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
"Kolego Gorbaczow do tablicy - prosze zabrac ta Pania od komputera"

 

robie to z największą przyjemnością - teraz musze ją jeszcze do łóżka zapakowac - a czuje ze coś cięzko będzie dzisiaj :(

moze zarecytuj Jej jakas namietna kolysanke :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka    1

Ale oszukujecie :) . Wygląd drugiej osoby się liczy i to w 100%. Najważniejsze jest pierwsze wrażenie i długo pozostajemy pod jego wpływem. Przecież jeśli chłopaka zaintryguje wygląd dziewczyny- będzie chciał poznać jej "wnętrze" (no ten... intelekt :( ).

 

Co ja widzę- zrobił się potężny OT (mieliśmy pomóc chłopakom uwodzić dziewczyny), a tu nawet Root Admin wymiękł... :) i nie sprowadza nikogo do porządku :) ...

 

@yacenty- tak jak Basiutka20 Cię namawia- zadzwoń do swojej upatrzonej Pani :) . Ona naprawdę czeka na telefon i się niepokoi, czemu nie dzwonisz. Zadaje sobie mnóstwo pytań typu:

-"czy zrobiłam coś nie tak?"

-"czy jest ktoś jeszcze?"

-"czy wciąż mu na mnie zależy?"

-"czy zadzwoni?"

-"czy ostatnio powiedziałam coś głupiego?"... itp.

 

P.S.- yacenty, jesteś w fazie zdobywania czy już w fazie wyłączności ? (że tylko do Niej zaloty) (ma się te pytania :) )

Bo wiesz- jak w fazie zdobywania, to tym bardziej zadzwoń :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Co z tego, że jest OT, jest śmiesznie i ciekawie. A po drugie ten temat mi pomaga :( No i niezrównoważonemu maricnowi też :)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka    1
niezrównoważonemu maricnowi też :(

 

Co masz na myśli pisząc "niezrównoważonemu"? :) Przecie On zakochany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

A jak zakochany to jest mala hustawka nastroju :) :) i czlowiek nie wie co robi :(


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Plecie bzdury :) Spośniak jeden :) To już rozumiem. Nawet sie nie pochwalil :( Zamkne się w sobie teraz :)(


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17
Plecie bzdury :) Spośniak jeden :( To już rozumiem. Nawet sie nie pochwalil :) Zamkne się w sobie teraz :)(

 

No nie zalamuj sie, bedzie dobrze :) :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Co z tego, że jest OT, jest śmiesznie i ciekawie. A po drugie ten temat mi pomaga :) No i niezrównoważonemu maricnowi też :(

prosze i widac kto czyta tematy ,,piate przez dzisiate". -Nie tylko sobie :):)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

No dobra, ważne, że się dowiedziałem duuużo, i wyruszę na łowy nie wiem kiedy :( Co jeszcze moge zrobić, żeby "wyrwać lachona" :) Pozdro


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838
@yacenty- tak jak Basiutka20 Cię namawia- zadzwoń do swojej upatrzonej Pani :) . Ona naprawdę czeka na telefon i się niepokoi, czemu nie dzwonisz. Zadaje sobie mnóstwo pytań typu:

-"czy zrobiłam coś nie tak?"

-"czy jest ktoś jeszcze?"

-"czy wciąż mu na mnie zależy?"

-"czy zadzwoni?"

-"czy ostatnio powiedziałam coś głupiego?"... itp.

 

P.S.- yacenty, jesteś w fazie zdobywania czy już w fazie wyłączności ? (że tylko do Niej zaloty) (ma się te pytania :) )

Bo wiesz- jak w fazie zdobywania, to tym bardziej zadzwoń :( .

moja wina, ze "poszla na spacer w damskim towarzystwie" i zajeło jej to do 23.30 - o tej porze to ja juz odjechalem wczoraj, dałem rade tylko krotkiego smska napisac,

 

a co do pytań - ja moge sobie zadawac takie same wiec ona tez moze cos napisac, zadzwonic co nie?

a co do fazy to raczej ta 1. :) mam nadzieje ze to sie zmieni juz nie dlugo, ale kiedy?

 

pozdro


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomb2    1

Żadko zaglądam w ten temat ale widze że dużo ciekawego się dowiem :) i moze mi też coś pomoże :) poki co ide uszczelniać przyczepe na żniwa :(...


Ciesz się każdą chwilą życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
a jeśli nie umie grać na gitarze?? :)

to niech zagra ,,na nerwach'' to juz calkiem skompromituje :):(


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838
daję 4 dni zebym jutro pytać nie musiała - jacku czy ty masz nr telefonu do mojego lubego - bo jak tylko przeczytałam "proszę zabrać tą panią od komputera" wszedł do pokoju i powiedział ze wystarczy chyba na dzisiaj :(

no i jeden dzien i temat zamkniety - telefon az odmowil posluszenstwa, nie bylem przygotowany poprawnie do rozmowy z koleżanka - po 45minutach telefon powiedzial dobranoc i poszedl spac:) ogolnie to jest calkiem sympatycznie:)

 

do boju chlopaki


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka    1
a co do pytań - ja moge sobie zadawac takie same wiec ona tez moze cos napisac, zadzwonic co nie?

a co do fazy to raczej ta 1. :) mam nadzieje ze to sie zmieni juz nie dlugo, ale kiedy?

 

pozdro

 

To chłopaki też sobie takie pytania zadają? Eeextra!!! Dzięki yacenty! :(

 

A co do trzeciej fazy-fazy wyłączności- to nie spiesz się za bardzo- po drodze jest jeszcze faza druga :) ...

 

45 rozmowy?- Brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

No i widzisz tak dziewcze chciało z tobą pogadać ze az telefon zagrzałeś - i co chyba nie bolało :(


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

ucho lekko to dalej czuje - tak czy siak najblizszy zakup to sluchawka BT do telefonu:)


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka    1
45 rozmowy?- Brawo!-eee tam tylko 45 ?:)

 

No chyba na początkującego może być? :) Ech! Wprawi się i będzie gadał po 2,5 h :( . No i niech yacenty nie zwleka z zakupem słuchawki do telefonu, bo od długich rozmów to nie tylko ucho pobolewa ale i ręka, która trzyma telefon przy uchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

wtedy bede rzadziej na AF :( a tak majac 2 wolne rece dalej bede mogl z wami dyskutowac :)


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mav    1

Fajne problemy macie.

 

Skończy sie wam dzień dziecka po ślubie...

 

Ale jak to człowiek, zwierze stadne i do tego przywyknie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12
@Pavel

Zajrzałam w Twój profil- jesteś młodą osobą, wiadomym więc jest, ze zadajesz się z młodymi dziewczynami. Ona nie udaje. Ona w Tym wieku jeszcze sama nie wie, czego chce. Ale jedno jest pewne- UWIELBIA być adorowana; UWIELBIA flirtować (ale to chyba wszystkie kobiety lubią :) ). Młoda dziewczyna szuka potwierdzenia swej atrakcyjności. Ona lubi to przymilanie się do chłopca, bo sprawdza, czy chłopak reaguje na jej wdzięki. Ona sprawdza swoją umiejętność flirtowania, sprawdza, czy może się podobać- o czymś więcej (kontakcie fizycznym) nie ma mowy. Nie wie tylko, że chłopak jest jak pochodnia- bardzo szybko się rozpala i on, żeby poczuć miłość potrzebuje kontaktu fizycznego. Ona natomiast żeby poczuć miłość potrzebuje więzi duchowej (o czym nie wie chłopak). [Ona cały czas ma też na uwadze to, że przez tą "zabawę" może zajść w ciążę...]

 

Jedno jest pewne- takie sytuacje będą Ci się zdarzały, o ile ona nie przekaże Tobie jasnego komunikatu, dokąd możesz się posunąć. Póki ona nie określi własnych potrzeb i nie wyznaczy granic może dochodzić między Wami do nieporozumień.

 

P.S.- czy uchwyciłam sens Twojej wypowiedzi? Czy w dobrym kierunku się poruszam? :)

 

 

chyba o to mi chodziło :)

 

a jaką więź duchową chodzi? jak ją stworzyć? zaufanie?

 

 

... o jaki kontakt fizyczny chodziło?! :(:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

na 99% Miala na mysli o pompki :(:):)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj