marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Jozek18    0
Rady jak najbardziej przydatne :] Tylko u mnie to same głupki, przejdziesz się z dziewczyną, zaraz hehe,hahaha,hihi... Ale tym nie ma co się przejmować, ty się ożenisz, a oni zostaną z tym hihihahahehehooho :(. U mnie to same tapety... Nie ma jak to mieć 3 chłopakow w ciągu tygodnia.

Mam to samo ale też taki problem że co urodziwsza i mądrzejsza to na chłopaków ze wsi nawet nie patrzy tylko wszystkie nagle miastowe się robią :angry: :angry: :angry: :angry: I gardzą wsią, a to przecież ona "karmi" wszystkich ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

@Kasztanka: ja przeczytałem :)

 

tak mnie zastanawia fakt, bo miałem kilka takich sytuacji, dlaczego gdy chłopak się dziewczynie podoba, a znają juz sie, to ona sie do niego przymila i gadka-szmatka te sprawy, nagle chłopakowi zaczyna sie to podobać i zaczyna swój 'taniec godowy' a ona wtego wielce trudną udaje?

 

 

 

Nawet ładnie to koleżanka ujęła - tylko zabrakło tego jednego zdania - ze jeśli się nie uda to NIC NA SIŁĘ !!!! - poprostu jak dla mnie musi cos jak to mówią zaiskrzyć

 

PS - powodzenia wszystkiego w miłosnych podbojach - pamiętajcie ze w sobote jest wasz szczęśliwy dzień :) 07-07-07

 

 

słyszałem, że to jednak pechowa data w astrologii oznacza kosę i nagle wszyscy zaczeli odwoływac śluby tego dnia? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

czuje sie zaproszony na wesele :)

na ostatnim wlasnie poznalem sympatyczna dziewczyne, nie czekalem wcale 2-4 na 1. kontakt, juz w poniedziałek rano do niej dzwonilem:)

jak na razie jest bardzo sympatycznie - jedyny problem to fakt ze mieszka... 420km ode mnie :( no ale coz - nikt nie powiedzial ze bedzie lekko:(

trzeba walczyc bo wydaje sie ze warto, czego wszystkim zycze:)


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

o wlasnie Jacku moze Ty pomozesz koledze ,,w meskich sprawach" :):(

pozdro dla admin-ow i mod-ow :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

raczej nie jestem tutaj dobrym przykładem zeby komus udzielac rad w tym temacie, ot przypadek:) tak wyszlo:)


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

@yacenty - jeśli dzieli was taka odległość to namów ją zeby się na AF zalogowała :)

 

@krzysiek90 - niezły teksicior - tylko zapomniałeś dodać coś o solarium :(


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

lepiej nie :(

teraz to tylko czasem ucho mnie boli od telefonu :) a tak to bym chyba wogole od kompa nie odchodzil :) a wiadomo kazdy musi tez pracowac :)


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
lepiej nie :)

teraz to tylko czasem ucho mnie boli od telefonu :) a tak to bym chyba wogole od kompa nie odchodzil :) a wiadomo kazdy musi tez pracowac :)

heh Dal bys Jej miano adninistratorki i git :(:)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

moze lepiej nie, wtedy nie byloby zabawy - w smskach czy tez telefonkach :(


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek    0

@Kasztanka bede stosował się do Twoich rad-zobaczymy co będzie na dysce czy wyrwe jakiegoś lachona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

na 100% wyrwiesz. Ja na Kasztanki ,,przepis" daje Ci gwarancje :(


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

hmm... :):(


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Po tej odpowiedzi śmiem twierdzić, że to musi być niezły "lachon" hehe :(


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Po tej odpowiedzi śmiem twierdzić, że to musi być niezły "lachon" hehe :(

nie przesadzajmy -dopiero koncze uczyc sie tego na pamiec hihi


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

i jak tam podboje miłosne :) - który śpiewał pod balkonem a który hipnotyzował laski oczami - przyznajcie się :(


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

...cisza... :(


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ovca    29

ojjj panowie :( pozdrawiam i ide spac z moja kochana >jest u mnie na noc< :) hehehe....tylko wiecie nikomu ani słowa :) cisza :)


drink ---Trzy małe swiniki---ja +2 kolegów i transporter wódki:)

"wyprzedzanie na podwójnej ciagłej + przejscie dla pieszych + przekroczenie predkosci =350zł+5pkt ;-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
ojjj panowie :) pozdrawiam i ide spac z moja kochana >jest u mnie na noc< :) hehehe....tylko wiecie nikomu ani słowa :) cisza :)

hehe spoko ja nikomu nie powiem :(:):)

narazie tylko ja wiem :):):)

 

...cisza...


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

tylko czasem nie poprawcie przyrostu naturalnego w naszym kraju :(


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
tylko czasem nie poprawcie przyrostu naturalnego w naszym kraju :)

A jesli nawet ...jak dobrze pamietam to i tak mamy ujemny... :(


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838
i jak tam podboje miłosne :) - który śpiewał pod balkonem a który hipnotyzował laski oczami - przyznajcie się :(

ja tam dalej tylko smski wysylam - ciezko nawet zadzwonic jak sie pol dnia na traktorze siedzi albo w innej robocie

tak btw: niezle mi ktos stracha napedzil z serwerem AF

 

pozdrawiam

YacentY


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
ja tam dalej tylko smski wysylam - ciezko nawet zadzwonic jak sie pol dnia na traktorze siedzi albo w innej robocie

tak btw: niezle mi ktos stracha napedzil z serwerem AF

 

pozdrawiam

YacentY

wlasnie Jacku jak to sie stalo?? ja zauwazylem ze to dzisiaj od godziny 00:03 do 21.10 chyba bylo :(


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Właśnie coś było nie tak- od godz. 15 próbowałem wejść na forum lub galerię i nic! :angry:

To samo było z forum Ursusy.pl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

no cóż ktos nam robil atak DoS, ale w pore udalo sie to usunac, czlowiek cale zycie sie uczy i glupi umiera, mam nadzieje ze to byl przedostatni raz :(


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj