marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Ovca    29

hehehe....jak ja bym miał zabarc moja Ize do miejsca gdzie sam lubie chodzic to łooo....nie opedził bym sie od lizusów...siłownia hehehe....ale kolega wyzej dobrze mówi z tym miejscem....zabierz ja tam :( oczywisice nie przystawiaj sie odrazu bo w >pysk< i po zawodach :]

 

niewiem gdzie mieszkasz ale moze zapros ja na basen ? saune :) :) - powodzenia :)


drink ---Trzy małe swiniki---ja +2 kolegów i transporter wódki:)

"wyprzedzanie na podwójnej ciagłej + przejscie dla pieszych + przekroczenie predkosci =350zł+5pkt ;-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronar5135    1

na tym zadupiu to nawet pizzeri nie ma


nie mam za wiele czasu na forum ale jak znajduje to już z fociami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel    4

noooo ovca widze że odpuszczasz, no w sumie to ja też nic do ciebie nie mam bo nawet cie nie znam ,a co do tego wesela to chyba bedzie dość spore bo trzeba będzie całe AF zaprosić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
noooo ovca widze że odpuszczasz, no w sumie to ja też nic do ciebie nie mam bo nawet cie nie znam ,a co do tego wesela to chyba bedzie dość spore bo trzeba będzie całe AF zaprosić :)

no dobrze dobrze, tylko najpierw dobrze nakierójcie kolege :(


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel    4
na tym zadupiu to nawet pizzeri nie ma

to zabierz panne gdzieś do miasta np. do kina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

nasun? mi si?akie pytanko jeszcze - czy ona napisa?a cho?az do ciebie czy tylko odpisywa?? na twoje sms-y ??

 

@marcin974 - dzi? za pozdrowienia

 

jeśli nie ma w twojej okolicy zadnej knajpki to zabierz ją tam gdzie lubisz chodzić - tak żebyś mógł jej powiedzieć - kiedy jest mi smutno to przychodze tutaj - lub coś w tym gatunku

 

ja byłam raz na takim spacerku nad rzeką - 4 godziny siedzieliśmy na drzewie - moze to się wydawać głupie ale mnie to miejsce jakoś fajnie nastrajało - i zeby nie było niedomówień to nie robiliśmy tam nic zdroznego


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo zabierz ją na spacer na łąkę ale tak pod wieczór, jak już będzie zbliżał się zachód słońca. Wtedy na pewno będzie nastrojowo :( Albo zaproś ją na przejażdźkę rowerową po okolicy, wtedy będziecie mieli dużo czasu na rozmowę, rzucisz parę zabawnych tekstów, dodasz jakiś komplement typu masz piękne oczy, i dalej powinno iść z górki:)


. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor6340    1

Z tymi komplementami to ja bym uwazal ...one a [przynajmniej moja dziewczyna] nie lubia tego..czuja sie niezrecznie. Najwazniejsze to to by sie czula z toba na luzie..to zobaczysz kiedy nie tylko ty bedziesz nawijal, ale i ona cos zapoda, o czyms zacznie opowiadac i tobie nie wolno jej przerywac...komplement jest najlpszy kiedy wiesz npp. cos jej do oka wpadlo i ogladasz to oczko i wtedy dajesz komplement tylko nie tak 'Masz piekne oczy'' To trzeba przedstawic w spos. zawily. np ''musze oczyscic ze skazy te diamenty'' Wtedy laska ma cie za poete ..i sama sie czuje dowartosciowana tym ze uzywasz tak wyszukanego slownictwa...poczuje sie bardziej inteligentna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pixel    0
a znacie to Skangur - Płatki ? Od niedawna ta melodia chodzi mi po głowie.

Znamy.W tym zespole(chyba na basie) gra mój bardzo daleki kuzyn.Dobra muza,mam ich płytke :(


Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
nasun? mi si?akie pytanko jeszcze - czy ona napisa?a cho?az do ciebie czy tylko odpisywa?? na twoje sms-y ??

 

 

jeśli nie ma w twojej okolicy zadnej knajpki to zabierz ją tam gdzie lubisz chodzić - tak żebyś mógł jej powiedzieć - kiedy jest mi smutno to przychodze tutaj - lub coś w tym gatunku

a gdy by byla taka opcja ze nie odpisuje?


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ovca    29

@ pawel - no a jak :(

 

a jak nie odp to troche lipa :| :| ale moze znasz jej dobra kolerzanke i sie wypytaj troche...:) a jak nie to napisz jej ze ja kochasz...i weź jakąs ładną dziewczyne która dobrze znasz i przejdz sie z nia na JEJ oczach...tak kilka razy...ale nie za duzo bo sie moze skapnoc :) ...poprostu weź ja na zazdrosc...noze z tej twojej "panny" jest taki pies (suczka) ogrodnika - sama nie wezmie i innemu nie da :|:)


drink ---Trzy małe swiniki---ja +2 kolegów i transporter wódki:)

"wyprzedzanie na podwójnej ciagłej + przejscie dla pieszych + przekroczenie predkosci =350zł+5pkt ;-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

ja proponuje stary wypróbowany sposób (romek i julka) jedź pod jej dom wieczorem, przy blasku księżyca weź gitarę i zacznij śpiewać serenady. najwyżej poszczują cię psami lub dostaniesz bęcki od jej braci lub ojca, a jak nie to będzie twoja :(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

a jeśli nie umie grać na gitarze?? :(


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

trzeba improwizować poprosić kumpla o akompaniament lub zabrac ze sobą magnetofon :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomb2    1

Jak zapraszacie na te wesela nie zapomnicjcie o honorowych miejsach dla adminów :):(:):)


Ciesz się każdą chwilą życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27
Małe sprostowanie to faktycznie jest Happysad ale utwór się nazywa "Zanim pójdę" :) i dodam jeszcze że pochodzi z płyty "Wszystko jedno" :)

A ja mam tą płytę i pisze tytuł "Miłość" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka    1

No to tak chłopaki marcin974 i pronar5135- jako Wasza dużo starsza koleżanka powiem tylko, że nie mam gotowych recept na to, jak zdobyć dziewczynę, ale jest kilka zachowań, o których warto wiedzieć :) :

 

-na początek żadnych zwrotów typu "słońce", "piękna", "laska" itp., dziewczyny nie lubią takich określeń pod swoim adresem :) ;

 

-jeśli chcecie poznać dziewczynę, a nie wiecie, jak się do niej zwrócić- powiedzcie po prostu: "Hej, jak masz na imię?(i dalej- "Ja jestem Marcin {Łukasz, Krzysiek, Edek, Jarek, Marek}. Zauważyłem, że dźwigasz ciężką torbę z zakupami, pozwól, że Tobie pomogę ją nieść) itp. Kobieteę pobudza poczucie, że jest otoczona opieką. Oczywiście wszystko zależy od okoliczności, sytuacji, w jakiej się znajdujecie. W każdym razie na początek króciutka rozmowa- gdzie mieszkasz, skąd jesteś, czym się zajmujesz. I nie proś o więcej, nie wspominaj o kolejnym spotkaniu. Zostaw ją w niepewności. Niech się zastanawia, dlaczego podszedłeś i ją w ogóle zagadnąłeś. Dziewczynie podoba się sam fakt, że została zauważona i mężczyzna wykazał zainteresowanie jej osobą.

 

-Kolejny kontakt nie wcześniej niż po dwóch dniach i nie później niż po czterech dniach-bo to już brak szacunku (tak jak wcześniej o tym dobrze wspomniał Ovca). Chłopaki- Wy to instynktownie czujecie, że zbytnie okazywanie "zainteresowania" kobiecie osłabia Was.

 

-Kobiety lubią pewnych siebie mężczyzn. Zanim dojdzie do spotakania z nią- nastrój się pozytywnie ulubioną muzyką, wprowadź się w dobry nastrój- będziesz mniej się denerwował. Nic się nie stanie, jak będziesz się jąkał na spotkaniu- kobietom w pewnym sensie podoba się, gdy mężczyzna jest z lekka niezdarny na randce, widocznie zakłopotany, a mimo to ryzykuje odrzucenie.

 

-Dobrze jest zagaić o to, że np. w okolicy będzie impreza (czy koncert, czy wystawa, czy pokaz, itp. cokolwiek co oderwie ją od domowych pieleszy) i zapytać: "Masz ochotę zobaczyć (coś tam...) ze mną?" "Zdobyłem bilety na (...)- może chcesz tam się wybracć ze mną?"

 

-Kobiety lubią mężczyzn, którzy DZIAŁAJĄ. Mężczyzna organizuje pierwszą randkę i mężczyzna za wszystko na niej płaci (nawet gdy ona będzie nalegała, że zapłaci za siebie- nie zgadzaj się na to). Dobrze jest pójść do kina, na wystawę, na koncert jej ulubionego zespołu, do wesołego miasteczka, na spacer za miasto, po mieście- i tu można sobie pogadać: zapytaj, czy ona ma rodzeństwo, koleżanki, czy uprawia jakiś sport, jakiej muzyki słucha- temat o muzyce bardzo zbliża; w czasie wypadu za miasto warto wtrącać jakieś ciekawostki, informacje o okolicy. Wszystko wcześniej zaplanuj- żeby nie było " To co teraz porobimy?"

 

-Jeśli zależy Wam na dziewczynie- powiedzcie: " Może o swojej pasji opowiesz mi przy następnym spotkaniu" (będzie zachwycona i nie będzie mogła się doczekać).

 

-Zawsze bądźcie punktualni. Ale jeśli coś naprawdę wydarzy się po drodze- zadzwońcie, żeby się nie denerwowała. I nie tłumaczcie się- na nią nie działają wytłumaczenia- ona chce, żebyście wiedzieli, jak ona się z tym CZUJE. Nie zaprzeczajcie jej uczuciom. Wyraźcie zdanie, że Wam przykro i wyobrażacie sobie jak źle się ona z tym czuje. I przeproście za ewentualne spóźnienie.

 

-Tematy niedozwolone na pierwszej randce: pieniądze, sex, polityka. Kobiety lubią rozmawiać o kontaktach, sytuacjach międzyludzkich, o UCZUCIACH. Wiem, że dla Was mężczyzn chodzenie na randki- to w pewnym sensie "poszukiwanie pracy" i naturalne jest, że będziecie chcieli się "zareklamować" i dużo powiedzieć o sobie, o tym, co umiecie. I to jest dobre, ale też zadawajcie pytania dziewczynom. Jeśli ona będzie uważnie słuchała i nie będzie nic wtrącała do Waszej wypowiedzi- będzie to dla Was sekretny kobiecy sygnał, żebyście przestali mówić o sobie i zainteresowali sie nią.

 

-Starajcie się chłopaki, aby na randce było wesoło, ale też nie za wesoło. Nie opowiadajcie, jacy to jesteście smutni, zdesperowani, samotni. Dla kobiety ważne jest poczucie humoru mężczyzny- opowiedzcie jakiś dowcip, zażartujcie z jakiejś teraźniejszej sytuacji, obróćcie w żart niezręczną sytuację.

 

-Jeszcze co do rozmowy- podchwycajcie tematy, gdy ona o czymś aktualnie wspomni- wykażecie się wówczas wiedzą. Mówcie o tym, co ją interesuje, ale też sami zaczynajcie tematy do rozmowy. Szukajcie jej wzroku podczas rozmowy dla potwierdzenia swoich słów. Patrzcie jej w oczy.

 

-Bardzo ważny jest wygląd mężczyzny na spotkaniu- wszystko dopięte na ostatni guzik. Musicie być czyści, subtelnie pachnący, zadbani. Dziesięciu psychologów nie znajdzie w ciągu godziny kilku mankamentów, ile kobieta wychwyci wszystkie w ciągu ułamka sekundy.

 

 

Chłopaki! Trudno jest tak doradzać. Pronar5135 wspomniał, że zdobył jej numer. Ale numer czego? GG? Chyba tak, skoro pisaliście. Warto zdobyć numer telefonu i rozmawiając poznasz po jej tonie głosu (radość, zaintrygowanie, znudzenie, zażenowanie, zdenerwowanie, obojętność itp.) czy jest zainteresowana kontaktem z Tobą, czy nie.

 

 

W każdym razie jeśli dziewczyna odpowiada na Wasze zaloty, to może oznaczać, że jest zainteresowana. U niej w początkach znajomości wszystko bazuje na wyrazie "MOŻE". "Może tak, a może nie". "Nie wiem, rozglądam się".

 

Warto czekać na tą jedyną osobę, ale po drodze trzeba ćwiczyć (oczywiście ćwiczyc umiejętność nawiązywania kontaktu i rozmowy :) ). Odwagi chłopaki! Pozdrawiam!!!

 

P.S.- a jak ją zatrzymać? Po tym, jak ją zdobędziecie "nie gaście silnika" :) i nie odpoczywajcie. Nadal wybierajcie się razem na randki chociaż raz w miesiącu. Róbcie coś razem, ale też dajcie sobie odrobinę swobody (na własne zainteresowania, czas tylko z kumplami, koleżankami), żeby nie dusić się w sosie własnym.

 

Mam nadzieje, że choć trochę pomogłam.

Ciekawe, czy komuś będzie się to chciało czytać? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

No i tylko tytułu zapomniała Kasztanka swemu postowi nadać-proponuję np."Obstrukcja insługi" :(-normalnie encyklopedia w pigułce :)(koncepcyjnej) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

hmm przeczytalem i przyznam ze(...) pronar bedzie pod wrazeniem, i to chyba duzo mu (,,nam") pomoze

srdeczne dzieki


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka    1

No wiem, że tego dużo :( - ale nie do wszystkiego należy się ściśle stosować. To są tylko wskazówki ułatwiające kontakt- żadna instrukcja obslugi ! :) . Zresztą chłopaki prosili- sama z siebie nie narzucałabym nikomu rad...

 

Proszę bardzo marcin974. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

Nawet ładnie to koleżanka ujęła - tylko zabrakło tego jednego zdania - ze jeśli się nie uda to NIC NA SIŁĘ !!!! - poprostu jak dla mnie musi cos jak to mówią zaiskrzyć

 

PS - powodzenia wszystkiego w miłosnych podbojach - pamiętajcie ze w sobote jest wasz szczęśliwy dzień :( 07-07-07


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek90    1

no to ja chyba skocze na miasto cos upolować hehe bo w mojej miejscowosci wszyscy mnie znaja hehe ;] oczywiście żartuje najwarzniejsze złapac wspulny temat :( tylko nie wyskakiwac odrazu z tematem rolnictwo no chyba ze to Kasztanka no to mozecie na pierwszym spotkaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    892

Rady jak najbardziej przydatne :] Tylko u mnie to same głupki, przejdziesz się z dziewczyną, zaraz hehe,hahaha,hihi... Ale tym nie ma co się przejmować, ty się ożenisz, a oni zostaną z tym hihihahahehehooho :). U mnie to same tapety... Nie ma jak to mieć 3 chłopakow w ciągu tygodnia. Chyba muszę wyruszyć na łowy :(


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek90    1

cos mi sie wydaje Matey że tak wszędzie sa umnie to samo i te lali "Nastoletnie kxxxxy wytapetowane, wycackane Wracające na czworaka z dyskoteki nad ranem."

 

 

Barbie

Jesteś za***ista laska, ale trochę za często ustami mlaskasz

Siedzisz chłopakom w oku

Tak jak w palcu drzazga. Racja

To co mówią na dzielnicy, że masz ładną

Buźkę i podszycie spódnicy

Cycki silikonowe ugniecione tak, że już opadły na podłogę

Musisz nosić specjalne staniki usztywnione

To na głowie naturalny blond, utleniony kłąb

Poskręcane loki.

Poruszasz się tak pięknie tylko za szeroko Stawiasz kroki. Co ty? Jakbyś

prostowała beczki Taki motyw wkręcasz na obroty

Nie rozmawiasz z normalnymi kolesiami

Całe życie z bogatymi frajerami

Na tylnym siedzeniu wożąc dupsko sportowymi samochodami

Szczyt ambicji, ty i twoje pxxxxxxe podobizny

Głupie pxxxxy

 

 

Takich lasek nie cierpie ;/ szkoda ze takie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8
Jak zapraszacie na te wesela nie zapomnicjcie o honorowych miejsach dla adminów :):):(:)

 

 

I Moderatorów :):):)


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj