marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jakub16    122

no nie wiem u nas taka jedna była co pisałem kiedyś o małżeństwie co jeździ razem balotować :) to ta dziewczyna jak "miała" innego to ona do niego na randkę wieczorem w sobotę chodziła do jego domu a on miał na nią zlew


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

wiesz są takie wychylenia od normy i zdażają sie bardzo natrętne osobniki... drobna przesada ale cóż bywa... ja uwazam, ze dobrze, ze ten sterotyp sie zmienia dziewczyny czesto są odważniejsze od chłopaków i bardziej otwarte, czesto jest im łatwiej....

z drógiej strony patrząc so w takiej samej sytuacji jak my na poczatku...


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

dobrze to powiedziałeś "otwarte" :)


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

bez skojazeń prosze :)


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasiek84    2

kolega miał pewnie na myśli że więcej plotkują więc łatwiej przychodzi ima zagadnięcie (chciałem inaczej napisać ale zaraz byłyby skojarzenia) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

o dokładnie w tym sensie jak tu kolega wyżej napisał :) tak to już jest z tą młodzieża tylko skojarzenia :)


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

hmm wszyscy poszli gdzieś czy co?


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

godzina 18 uwodziciele obrządzają ja już jestem po obrządku :)


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

Ta ja już pare dni na dworzu nie byłem bo chory :)


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamo91    7

a ja teraz ide doić blondyny więc za dużo nie piszcie :)


jutro to to samo co dzisiaj tyle, że jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

E coś słabo idzie tylko 6 stron od wczoraj miałem do nadrobienia.

E tam piszesz andrzej2110 że jak zwykle na złej pozycji jesteś. Sorki za stwierdzenie ale czy nie za bardzo przeżywasz? Jakby to moja matka powiedziała "przeżywasz jak mrówka okres..."


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

czy ja wiem... raczej nie przeżywa tego tak bardzo ja tez uważam , że jestem na lipnej pozycji wyjściowej... andrzej poprost dzieli sie swoimi poglądami...


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Mateush dobrze to ująłeś.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

Można by tak powiedzieć :) Dziś mało osób tu pisze :)

A co innego ,,stoi" :)

No skądże znowu :)


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

lidziulek to jest czysta prawda.... i tu mam zawsze problem bo nigdy nie moge wyczuć na czym stoje;/


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Koleżanki by nam jakis ciekawy temat podstawiły to nic :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOKSKOZLOW    0

Ja nie wiem co dziewczynie na dzien kobiet kupić?

A co proponujecie żeby dać dziewczynom z klasy chce żeby to było coś orginalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol5211    0
Chłopaki czy mi się wydaje czy dzisiaj ten temat prawie stoi?

no prawie stoi haha :) ale prawie robi wielką różnice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

ja sie zastanawiam jak to jest. Jeden ma tak ze powie 2-3 zdania i dziewczyna jego jest. Na drugi dzień już ma inną. Po prostu na niego "lecą". Inny by chciał jedno na stałe i jakoś ma z tym problem. To jest nie sprawiedliwe żeby jeden miał 10 a drugi wcale....


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidziulek    0

Nie znam tutaj nikogo. Jedynie mojego brata który już się tutaj nie udziela zbytnio.

 

Mateush - prosta i logiczna odpowiedź. Szczera rozmowa w którą zaplątasz 3grosze odnośnie pozycji i wszystko wiesz :) Tylko trzeba umieć to zrobić, nie spaprać


Bez wsi, nie byłoby miast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj