marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

jakub16    122

nie wiem co sam o niej sądzić tak to się do mnie nie odzywa a tak to pisze sama co tam u mnie itd :)


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Tak zawsze jest :) Przez sms, gg itd. itp. jest komuś łatwiej coś powiedzieć, a tak już sam na sam jest ciężko. Po prostu się dziewczyna jeszcze troszeczkę Ciebie wstydzi i ot Ci cała filozofia :)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dobra jestem na bierząco. Ale jutro znowu cały dzień mnie nie będzie i znowu bedą tyły. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

może dziś też post od uwodzenia ? :) :)


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
nie wiem co sam o niej sądzić tak to się do mnie nie odzywa a tak to pisze sama co tam u mnie itd :)

To była połowa września, ja jej wogole nie znałem...

Sama zaczęła mnie pisać na NK, sama chciała bym zaczął dodawać foty, sama pierwsza mi swój numer kom podała, ja jej tez, potem zawsze popołudniami mnie zagadywała jak pracowałem, sama chciała byśmy do siebie pisali żono/mężu sama chciała byśmy się na sylwka razem bawili, nawet nie przeszkadzało jej ze pracuje w gosp. i co z tego?

Od początku tego roku taka sie zrobiła ze tylko ja ją zagadywałem, kombinowałem temat do rozmowy... Ostatnio to braliśmy siebie na przetrzymanie i nie odzywaliśmy się do siebie po kilka dni...

Na żywo wstydzi sie, ja tyle sie starałem ale nie wypaliło, w zeszłym tygodniu napisałem jej ze tyle juz bez niej wytrzymałem to dalej tez sobie poradzę, ale ona zaczęła sobie ze mnie żartować ze i tak nie wytrzymam itd, (Ale to mnie wsparło duchowo :) ) no i na koniec napisałem jej ze jest żałosna i zablokowałem na gadu....

 

 

Za jakieś 15min pisze do mnie na NK jej drugi przyjaciel (inaczej tego nie można nawzac jak moj konkurent) z pretensjami ze Mxxxx (nie chce imienia nawet pisać) ze teraz płacze, jest przygnębiona itd. więc życzyłem jemu powodzenia :)

Bardzo nie lubię takiego zachowania...

 

Takze @jakub nie jesteś sam :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Elektrotechnik ja też nadrobiłem i niestety nie będzie mnie cały dzień a AF :) Wieczorem będę miał duuuuże zaległości!! Ale i tak WARTO to nadrobić :) Pozdrawiam i do wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perelka007    0

Bo z kobietami trzeba delikatnie:)lubią byc doceniane i opsypywane komplementami:)ale nie można przesadzać,Każda normalna dziewczyna, zakochana nie zwraca uwagi kto pierwszy zadzwoni lub napisze to jest bez różnicy choć czasem po óni trzeba poczekać na przeprosiny :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Wiem Perełko (fajnie jak byśmy Twoje imię poznali :) ) ale wszystko ma swoje normy i granice, niby dawała nadzieje a potem okazała sie niewiniątkiem...

 

 

 

Bede pierwszy... Witamy, witamy w naszych skromnych progach i zapraszamy do dyskusji :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

No i również perełka się wyłamała :)

a tak nie chciała się wtrącać w ten temat .....

Pozdrawiamy

Ps. Ja już na czacie zapraszałem do dyskusji w temacie :) Ale nie chciała się wtrącać ale miło nam że coraz więcej płci pięknej na AF :)


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

Panowie zaczynaja sie problemy za niedlugo to tutaj feceta bedzie z swieczka szukac :)

Pewnie juz sie nowina rozniosla ze jest tutaj stado wolnych panow :) :)


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOKSKOZLOW    0

NIestety tak jest z dziewczynami moja była to se cośumyśliła że z jakąś przez neta pisze i zerwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perelka007    0

wolnych panów mnóstwo ale wolnych dam również :) hehe ale czy warto szukać moze sam się znajdzie:P hehe

 

Niedługo was wygryziemy z tego biznesu ahaha :)

 

Nie pisz posta pod postem, używaj opcji EDIT :)

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skiet135    5

Najlepiej to siąść gdzieś z założonymi rękami i czekać aż się pojawi :)

 

Możecie wygryzć a wtedy ma się spełnić moje marzenie i wszystkie kobiety z AF w tym temacie się udzielają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perelka007    0

no wy jesteście w lepszej sytuacji:) , bo żadna dziewczyna pierwsza nie zaczepi chłopaka (są wyjątki jak zawsze)może dlatego jestem sama:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Ooo pierony...ładnie miałam do przeczytania :) ktoś pytał co bym chciała dostać na urodziny,wiec odpowiadam wystarczyla by Mi obecność pewnego mężczyzny :) :) Witam wszystkich :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
no wy jesteście w lepszej sytuacji:) , bo żadna dziewczyna pierwsza nie zaczepi chłopaka (są wyjątki jak zawsze)może dlatego jestem sama:(

Po pierwsze, witam koleżankę. Po drugie, uważam, że to wielki błąd, że dziewczyna nie zaczepi pierwsza chłopaka. Pora zmienić ten stereotyp, że to chłopak musi zagadać pierwszy. Jeżeli chłopak Ci się podoba to dlaczego nie zagadać? To nic nie kosztuje.

A tak przy okazji to słabo coś się temat kręci. Myślałem, że będę miał duże zaległości a tu zonk. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skiet135    5

Niema się co dziwić że z tematem kiepsko jak Ewelina dopiero teraz zawitała. Teraz się chyba zacznie coś dziać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No zacznie, ale ja muszę spadać do roboty. Wpadłem tylko na chwilę po schematy, no i żeby nie mieć zbyt dużych zaległości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj