marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja też spadam. Muszę w końcu wyregulować to sprzęgło. Może uda się przy tym uwieść jakąś dziewczynę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Gdybyś mieszkał troszkę bliżej to pisałabym się aby Ci pomóc w regulacji sprzęgła :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No proszę czyli jednak można uwodzić w ten sposób. W takim razie zwracam honor. Jeżeli można uwodzić na sprzęgło to na wymianę oleju na pewno też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Nie ma co... Super sie czyta ten temat :)

 

Pozdro dla tych ktorzy czytają a nie udzielają sie :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

i masz Ci los, wychodzę na chwilę aby zamontować sobie CB-radio w samochodzie a tu 5 stron nowych do przeczytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

To teraz bedziesz Panie mobilki na radiu słuchał, w naszym regionie bardzo często sie odzywają :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

hihi ja przeglądam zdjęcia sat na zumi.pl a tu 2 strony napisane :)

 

Co do sprzęgła to u mnie w 330 trzeba coś z nim zrobić ;/ ale mi się nie chce :) Marta pomożesz?? :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77
To teraz bedziesz Panie mobilki na radiu słuchał, w naszym regionie bardzo często sie odzywają :)

 

 

 

jak narazie po godzinie odsłuchu to słyszałem tylko jedną Panią w eterze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasiek84    2

o podrywie na nowy ciągnik już słyszałem ale na sprzęgło to dla mnie nowość, teraz mogę tylko żałować że w NH sprzęgła się same regulują,

ale jest jeszcze 6 starszych ciągników :)

 

@semos na cb rzadko panie się odzywają, więc nie masz co się dziwić, w końcu to sprzęt dal kierowców cięższego sprzętu niż osobówki i osobiście wolałbym żeby było jak kiedyś że cb radio można było montować praktycznie tylko w ciężarówkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

niestety ja tez się nie załapie na pomoc ze strony Marty, bo jestem już po wszystkich naprawach swojego sprzętu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
hihi ja przeglądam zdjęcia sat na zumi.pl a tu 2 strony napisane :)

 

Co do sprzęgła to u mnie w 330 trzeba coś z nim zrobić ;/ ale mi się nie chce :) Marta pomożesz?? :)

Kolego po fachu, czy Ty czasami za dożo nie naoglądałeś sie Fot @martiny? :)

Odnoszę wrażenie ze mam racje :)

 

osobiście wolałbym żeby było jak kiedyś że cb radio można było montować praktycznie tylko w ciężarówkach

Czemu?

 

 

A ja widziałem kobiete smigająca Magnumką przy doczyszczarce od buraków, jeszcze pouczała innych kierowców, potem weszła na naczepę sprawdzić czy dobrze nasypane, oplandekowała i wyjazd na cukrownie :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Martina z CB się kłania :) Ja mam stacjonarkę :) Może @semos kiedyś pogadamy :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

jasne, nawet szkoda, ze kupiłem krótka antenkę do samochodu bo możne wtedy moglibyśmy pogadać, a tak to muszę się zakręcić w Twoje okolice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Naprawdę? Umawiasz sie z kierowcami? :)

Ja słyszałem jak kiedys kierowca zaoferował "mobilce" kawe, ale go olala :)

Tez nadawała ze stacjonarnego, hmm moze Marta miała na imie :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

No nie wiem :) ja raczej już dawno nie byłam na CB i pasowałoby z niego kurz zetrzeć :)

 

@semos jak będziesz w moich okolicach to od razu na kawę przyjedziesz do mnie :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77
semos jak będziesz w moich okolicach to od razu na kawę przyjedziesz do mnie :)

 

 

 

hehe ma się rozumieć :) :) czuje się zaproszony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
No nie wiem :) ja raczej już dawno nie byłam na CB i pasowałoby z niego kurz zetrzeć :)

 

@semos jak będziesz w moich okolicach to od razu na kawę przyjedziesz do mnie :)

A do centralnej polski Marta się nie wybiera??:)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3
A ja widziałem jak kobieta smiga Magnumką

 

No proszę taka malutki kobietka w takiej dużej ciężarówce z tak obszerną kabiną :) Widocznie szef ją lubi xD


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
A do centralnej polski Marta się nie wybiera??:)

To Pan do sklepu czy sklep do Pana? :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasiek84    2

@marcin

zrobię mały OT na temat CB radia

trochę pojeździłem po kraju zawodowo i naoglądałem się wariatów, gdzie po pytaniu czy droga wolna w terenie zabudowanym śmigali powyżej 120km/h, w osobówkach używane jest wyłącznie jako antyradar i niektórzy używają tego jeszcze do denerwowania innych uczestników ruchu, już nie wspomnę o używaniu CB do celów komercyjnych (przykładem jest myjnia we Wrześni którą słyszałem kilka razy na tydzień), już bardziej rozumiem CB w sprzęcie rolnicym ponieważ na pagórkowatym terenie trudno się znaleźć, choć osobiście nie montuje tego ani w ciągnikach ani w osobówkach

 

 

 

 

-Marcin

Doskonale Cię rozumie, taki z osobówki to wystraczy jak bedzie słuchał, a wiadomo, są tacy którym głupota obija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

Andrzej ma zbyt ważną funkcję aby mógł opuścić choć na chwilę swoje stanowisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
To Pan do sklepu czy sklep do Pana? :)

 

Uwierz mi ze miałem tak ze sklep do pana :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

To dlatego taki leniwy się zrobiłeś :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

ja leniwy?? no wiesz ...:)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj