marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jarekw    2
@martina gadac z dziewczyną/kobietą o maszynach rolniczych przez kilka godzin???przez 23lata takiej nie spotkałem :)

 

Ja przez ponad 25 lat takiej nie spotkałem i myślę, że w moich okolicach ten rodzaj "charakteru" wyginął już po drugim zlodowaceniu :)

 

...Niedawno się dowiedziałem ze od matki 3 dziewczyn ze żadna nie chce gospodarstwa :) każdej marzy się praca poza rolnictwem :) )

 

Tak mówią osoby, które poza rolnictwem nigdy nie pracowały, w rzeczywistości to wcale nie jest takie proste, duże pieniądze = duża odpowiedzialnośc, reszty chyba dodawac nie potrzeba.

 

Nie no ja nie wiem co się tu dzieje. Tylko poszedłem się ogolić i wziąć gorącą kąpiel a tu zniknęło ze 3 strony postów i dwóch użytkowników. Co jak co ale lubiłem czytać te przekomarzania pomiędzy Zetorem a Andrzejem. I muszę przyznać że Zetor nie był taki zły - ma chłopak jaja, mówi co myśli a to że innych drażni trudno ich problem. Przynajmniej się to jakoś ciekawie czytało a nie te mdłe wywody.

 

Ja też uważam, że @zetor został zdecydowanie zbyt ostro potraktowany, w sumie to nikogo przecież nie obraził, nie bluźnił, ma tylko specyficzne poczucie humoru, nie każdy może to lubic, ale to jest powód do tak długiego bana. Chyba trzeba założyc komitet na rzecz częściowej amnestii dla @zetora.


Poszukuję osób posiadających pojemniki paszowe "POJ-PASZ" firmy BIN, proszę o kontakt przez PW lub gg 1772781

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
@tomasek i @Zetor5340 :)

 

Oni zostali uwiedzeni dziś :)

 

 

amnestia częściowa??? nieeeeee


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

hehe no i przez internet można być kim się chce :) to jest dobre ale do czasu bo jak myślisz o czymś poważniejszym to już trzeba być sobą


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

pewnie są teraz na miłej kolacji :)


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

@jarekw Oj lepiej nie podsuwaj takich pomysłów żeby znowu nie było "cenzury" i następnych banów.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

Jak myślisz o czymś poważniejszym to nie poznajesz przez internet zazwyczaj...


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

Czemu jeśli np zobaczysz gdzieś dziewczynę nie masz odwagi podejść to naj lepiej przez neta zagadać i potem się spotkać. Dobranoc wszystkim Panowie i Panie pora na spanie :)


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Jasne przez internet być z kims :) przepraszam nie moglam sie powstrzymac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasiek84    2

na wystawy jeździ się podziwiać sprzęt mechaniczny, choć nie przeczę w przerwach można podziwiać inne widoki :)

 

Tylko jak poznana osoba mieszka za daleko, to niestety odległość potrafi zabić każdy związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

Agro-show łączy ludzi na wieki xD


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

tak łączy :) przepraszam ach te dozynki zapomnialam :)

Ależ oczywiście ze wiem Skięciku :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

no szkoda że ja żadnej nie spotkałem na Agroshow :) na drugi raz trzeba koszulki zabrać z napisem z tyłu "Pytanie dla uwodzicieli Jak wy to robicie" i wtedy by można widzieć kto szuka drugiej połówki z agrofoto


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skiet135    5

Jak dobrze pójdzie to w przyszłym roku nie będe potrzebował takiej koszulki a przynajmniej taki plan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomash    7
no szkoda że ja żadnej nie spotkałem na Agroshow :) na drugi raz trzeba koszulki zabrać z napisem z tyłu "Pytanie dla uwodzicieli Jak wy to robicie" i wtedy by można widzieć kto szuka drugiej połówki z agrofoto

dobre :) ja chce taką koszulke:P


...Więc Protestuje, Więcej Nic Nie Wyhoduję!!! - Jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik Sam W Dolinie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Lepiej "szukam drugiej połówki" :)

 

może trafisz dziewczynę a może jakieś %%% :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

zawsze jest piwa do oporu strasznie drogie połówek nie było :)


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Edek już się na myśl o %% uśmiecha :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj