marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Edek18    0

A no nie mógł byś powiedzieć inaczej Zetor <_< :lol: Dziękuje za wyznanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Domyślam się jak bym mógł powiedzieć ale nie jestem pewien więc pozwól droga księżniczko że spytam...jak twe imię brzmi? <_<

 

 

Dziękuje za wyznanie

 

Proszę bardzo :lol:

 

 

--------

 

:D


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

poczytaj temat wcześniej a się dowiesz <_<


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel20    49
Panowie i Panie co można kupić dziewczynom z klasy na dzień kobiet. Chcemy coś oryginalnego i śmiesznego. Kwiaty moim zdanie odpadają są za normalne, ostatnio im kupiliśmy wałki do ciasta. Proszę o sugestie.

 

Tak dla rozluźnienia atmosfery: 2 lata temu na 08.03 dla 20 dziewczyn z mojej klasy kupilismy po gwoździu dla kazdej a wychowawczyni dalismy młotek... Niestety w euforie nie popadły, ale liczy się pamięc o ich swięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutki    193

My w liceum dostaliśmy od dziewcząt po prezerwatywie i pieluszce pampers na dzień chłopaka więc na dzień kobiet kupiliśmy im po podpasce - miny miały nietęgie, ale ten widok bezcenny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Jeszcze w gimnazjum zrobiliśmy tak, że kupiliśmy jedną czekoladę czekoladopodobną za 50 gr z Biedronki i daliśmy 15 dziewczynom <_<

 

Łamały po pół kostki żeby dla każdej było. To sie nazywa oszczędność.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
My w liceum dostaliśmy od dziewcząt po prezerwatywie i pieluszce pampers na dzień chłopaka więc na dzień kobiet kupiliśmy im po podpasce - miny miały nietęgie, ale ten widok bezcenny.

 

Ciekawy pomysł <_< Tampony trzeba było jeszcze dać :lol:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutki    193

No my przynajmniej zrobiliśmy użytek z prezentów. Pieluchy daliśmy kumplowi co miał małe dziecko w domu. Z prezerwatyw no to każdy według uznania - jedni do tego do czego zostały wyprodukowane a inni nadmuchali balony albo jeszcze co innego. A dziewczyny swoje prezenty powyrzucały. Kumpel ich nastraszył że są na nich plemniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

zamiast straszyć trzeba było się podpisać na tych podpaskach <_<


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasiek84    2

My jak w liceum dostaliśmy śliniaczki na dzień chłopaka to dziewczyny całą lekcje straciły na podpisywanie się na nich, do tej pory mam zachowany w kartonie <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trancemann    0

my w klasie mamy spokój, zadnej dziewczyny, nie musimy więc myslęc na prezentami, a wychowawczyli, ta __________ nic o nas nie dostanie <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

teraz też tak mam


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubu365    1

ciezko bylo nadrobic zaleglosci ale przynajmniej chumor sie poprawil po ciezkim dniu w szkole to co przeczytalem <_<


Wielki fan case jx/new holland td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

NOm własnie była mowa znowu o moj profil nk jak ktoś juz chce to prosze osobiscie a nie ;P i nie czytam z ukrycia :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dotarły do Mnie wieści, że nasza nowa koleżanka na AF kończy właśnie czytać ostatnia stronę i zaraz do Nas dołączy :)_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Wow :) Chwilkę mnie nie było, a tu tyle postów :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOKSKOZLOW    0

Użytkownicy/czki af

Gadatliwy to ja nie jestem ale jęśli chodzi o dziewczyny to się krempuje więc prośba jeat taka o czym mam z niąrozmawiać?????? bo nie mam zielonego pojęcia

 

R a t u j c i e bo czuje że odejdzie odemnie!!!

 

Pzdr i dzienks za ratunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Daj jej linka do tego tematu :)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Hmmm :) Ja gdy zaczynam z facetem gadać o maszynach to na początku jest dziwnie, ale gdy się rozkręcamy rozmowa się kończy po paru godzinach :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor5321    1

a masz jakieś propozycje ?

bo wiesz jak jest sie na lekcji to ma sie dużo pomysłów, a jak sie chce gadać to niema o czym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj