marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

andrzej2110    535

360.23 km

08:13 h

kawałek drogi jest ...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838
No ładnie <_< dużo to JA będę myśleć :lol:

zawsze to powtarzam - nie mysl za duzo bo mysliwym zostaniesz, działaj :D


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

@edek szykuj sie @andrzej2110 juz robi obliczenia o ktorej z domu wyjechac <_< :lol:


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

hihih


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasiek84    2

tylko niech jeszcze weźmie poprawkę na pogodę bo nie wiem jak tamte rejony ale Olsztyn dzisiaj troszkę przysypało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838
360.23 km

08:13 h

kawałek drogi jest ...

360km z cb na dachu przy sredniej drodze to daje ok 5godziny jazdy, no chyba ze po drodze bedzie kawałek autostrady ale takie pseudodrogi mamy chyba tylko na poludniu polski,

nie powiem dzis po raz pierwszy od dawien dawna leciałem 170, w pewnym momencie az sie bałem ze mi bat z dachu odleci - no ale cóż jakis dzięcioł przystawił sie do mnie astrą czy jakims innym oplem takim lekko wiekszym - trza było mu pokazać ze fiacior nie jest zły


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

hahah...a tu Mnie w domu nie ma i zonk :lol: obliczać to sobie moze :D

Jeśli chodzi o myślenie to Mi nie wychodzi,tylkoe kojarze co najwyżej :D ale co mam działać :)<_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

Zawsze mozna rozbic oboz pod twoim domem zrobic zlot z agrofoto i przeistoczy to sie w impre dobra <_< :lol:


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasiek84    2

zawsze może chłopak najpierw z rodzicami się zapoznać, wszystko ustalić, a wybranka przyjedzie na gotowe, czyli limuzyna i do kościoła <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Hahaha..pod blokiem to raczej nie bałdzo <_< :lol:

nono :D na gotowe to zjednej strony wygodnie :D hehe

Ale nie w tym przypadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasiek84    2

w okolicy są byłego obozu są piękne place, które by się nadawały, wiem bo dwa lata temu jeździłem tam parę razy z towarem i jak się pobłądziło to zwiedzałem okolice (ciężarówka nie wszędzie zawróci) <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

A czytaliście to co skopiowałem z jej opisu na gg??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

No wiemy przeciez ze to o Tobie jest <_<

 

Nie musicie tego ukrywac jeszcze slubu na agrofoto nie bylo :lol:


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Rozuemiem drogi płatają figle :D :lol:

Ty za dużo wiesz hehe :D

JA żegnam się :) Do jutra mężczyźni :) Dobrej nocy Życze <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

nawzajem. Kolorach snów o AF i chłopakach z AF <_< :lol:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasiek84    2

nie tyle drogi co ludzie tłumaczący dojazd,

skoro błądziłem tzn wiem za mało

kończę te swaty i znikam spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

a ten buziak to do stasiek84 ??<_<


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

NIe to dla MNie :lol: a najbardziej zegnam @Sperling3350 i Skiet135 :* <_< przepraszam chłopaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

:*************** <_<


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majranjd    8

co Wy zrobicie jak sie szkoła zacznie <_< internet w kom. nie ma innej rady...

No powiem że nawet @bananka tak nie rozgrzała tego tematu...


DEZERTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasiek84    2

nie każdy musi siedzieć na lekcjach, moje zajęcia są mocno ograniczone, głównie to wizyty u promotora, gorzej jak jestem w domu bo tam tylko wieczorkiem jest czas na rozrywke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

jak była @banan to miałem pakiet internetu w komie to ile razy cisza na lekcji a ja zacząłem się śmiać z tego wszystkiego co tam było napisane ale przynajmniej się nie nudziłem <_<


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

No, no fajny ten EDEK <_<


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj