marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość tomasek   
Gość tomasek

ej no dajcie jakas dziewczyne tutaj bo sie w koncu zrobi gay chat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

to wszystko przez andrzeja :lol: kreci z martina i z edkiem nawet z bananem cos próbował <_< ale @brzozak zabrał banana na miesieczne wczasy aszkoda bo juz sie chciała na spotkanie umówić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

moja tu nie przyjdzie. jest i tak zajęta a o rolnictwie to nawet nie chce słyszeć...

 

Kiedyś jak była w domu zauważyłem ze czytała ten temat <_<


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Do Marty i Bnana mam gg <_< Nie muszę pisać na forum :lol:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

zabawic? a zkim? taka sfora wielbicieli jej nie wystarcza? <_<

tylko z edkiem na PW sie meczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

o moze edek nakłoni jakas swoja kolezanke do zalogowania sie na AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Coś czuje że raczej będzie im opowiadać w co się wpakowała i jacy "napaleńcy" siedzą na tym forum. :-)

Jak wróciła to na początek ma masę postów do przeczytania z dziś...


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

do 24 zdąży przeczytać <_<


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie co można kupić dziewczynom z klasy na dzień kobiet. Chcemy coś oryginalnego i śmiesznego. Kwiaty moim zdanie odpadają są za normalne, ostatnio im kupiliśmy wałki do ciasta. Proszę o sugestie.


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

kupcie im teraz forme do ciast w kształcie penisa bedzie do kompletu <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

to musi być coś co wyłącznie kojarzy się z kobieta tylko co ?? <_<


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomash    7
Panowie i Panie co można kupić dziewczynom z klasy na dzień kobiet. Chcemy coś oryginalnego i śmiesznego. Kwiaty moim zdanie odpadają są za normalne, ostatnio im kupiliśmy wałki do ciasta. Proszę o sugestie.

albo takie śmieszne fartuszki ze zdjęciami męskiego lub damskiego ciała.. <_<


...Więc Protestuje, Więcej Nic Nie Wyhoduję!!! - Jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik Sam W Dolinie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

cos co sie z kobieta kojazy hmm..? moze ból rozpacz złamane serce brak zrozumienia wow ale zem wymyslił ale dajcie im to <_<

a i jeszcze mi sie pustka w kieszenie kojarzy czyli nic im nie dajcie i bedzie :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

O matko boska co tu się działo jak Mnie nie było :lol: straszne rzeczy <_< noramlnie czytało się prze fajnie :D

Z nikim nie kręce jak by co :D zadnej wiadomosci nawet na PW więc luzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomash    7
O matko boska co tu się działo jak Mnie nie było :lol: straszne rzeczy <_< noramlnie czytało się prze fajnie :D

Z nikim nie kręce jak by co :D zadnej wiadomosci nawet na PW więc luzik :)

witamy!!!


...Więc Protestuje, Więcej Nic Nie Wyhoduję!!! - Jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik Sam W Dolinie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomash    7
Wielkie powitania były wczoraj i dzisiaj rano <_<

ale to ty sie witałes a nie ja :lol:


...Więc Protestuje, Więcej Nic Nie Wyhoduję!!! - Jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik Sam W Dolinie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomash    7
Witajcie wszyscy <_< stęskniliście się ?? :lol: hehe

co to za pytanie.. no oczywiście ze TAK!! :D


...Więc Protestuje, Więcej Nic Nie Wyhoduję!!! - Jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik Sam W Dolinie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319
O matko boska co tu się działo jak Mnie nie było <_< straszne rzeczy :lol: noramlnie czytało się prze fajnie :D

Z nikim nie kręce jak by co :D zadnej wiadomosci nawet na PW więc luzik :)

 

Andrzej coś słabo się starasz...

 

Stęskniliśmy się zarąbiście.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj