marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

klama    13

Ale wiadomo że inaczej się gada np. przez gg a w realu <_< Bo po pierwsze niewidzisz jej i tylko czytasz to sie inaczej gada bo mozna najpierw coś palnąc a potem coraz to śmielej a w realu to sie przyjmuje ze mowi się bardziej serio ........ Prawie każdy troche w realu wstydzi


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

@kombinator kilka stron wcześniej napisałem ile nam jeszcze do mody brakuje <_<


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

noo my sie chyba troche nie zrozumielismy bo wam chodzi o rozmowe z kims waznym w waszym zyciu a mi o kogos kogo pierwszy raz spotykam czy tez o zwykła kolezanke..

no postów jest tyle co odcinków mody na sukces <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusFan1222    23

Nie ma chyba nic gorszego jak, podczas spotkania w realu z dziewczyną gadka nabiera tępa i nagle obustronny brak tematu......yyyyyyyyyy <_<


W życiu nie można mieć wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skiet135    5

Tak ale ciekawe czy za jakiś rok będzie odważny który przyjdzie i przeczyta wszystko od początku do końca <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Do mody na sukces jeszcze nam daleko. Nawet tyle postów nie napisaliśmy ile jest odcinków mody na sukces.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17
noo my sie chyba troche nie zrozumielismy bo wam chodzi o rozmowe z kims waznym w waszym zyciu a mi o kogos kogo pierwszy raz spotykam czy tez o zwykła kolezanke..

no postów jest tyle co odcinków mody na sukces :lol:

 

 

Na początek takiej zwykłej znajomości wystarczy parę minut, nie musi być od razu cały dzień:D Stopniowo a kolejne tematy będą się same przyłączać.<_<


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomash    7

zaraz ZETOR sie rozkręci to prześcigniemy mode na sukces a nawet m jak miłość <_<


...Więc Protestuje, Więcej Nic Nie Wyhoduję!!! - Jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik Sam W Dolinie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

ja próbowałem to wszystko od poczatku ogarnac i doszedłem do 23 strony i dałem sobie spokuj <_<

ale mi chodzi o odcinki ktore zobaczyły swiatło dzienne bo moda na sukces to jest nie konczaca sie opowiesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

nie no ostatnio jak przechodziłem przez babci pokój to mówili że chyba jest odcinek 4 tysiace 200 coś tam czyli moda na sukces jest z tyłu <_< :lol:


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Najdłuższy tasiemiec ma 18tys odcinków <_< Nadal jest emitowany od lat bodajże 60'tych :lol:


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

w Polsce jest kilka sezonów do tyłu. kiedyś słyszałem ze jest ponad 7 tys odcinków <_<

 

Łysy jaki??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skiet135    5

Ja doszedłem do 34 strony ale wtedy temat miał dopiero 115 i od tamtego czasu sledze na bieżąco <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

a tak poza tematem to pewnie jak puszcza wszystkie odcinki mody na sukces to zrobia w kinach polroczny seans non stop mody na sukces <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomash    7

a my mamy juz 4'361 postów.. czyli moda na sukces z tyłu..

ale dośc o tym.. przejdźmy do tematu czyli do uwodzenia.. <_<


...Więc Protestuje, Więcej Nic Nie Wyhoduję!!! - Jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik Sam W Dolinie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

ale niema kogo uwodzic... <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17
Łysy jaki??

 

Ten serial to " Guiding Light" a i pomyliłem daty emisja rozpoczęła się w 1937roku <_< i trwa nadal(sora za błąd)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Ja nie jestem takim chojrakiem i nawet nie próbowałem tego czytać. Czytam ciągle od 180 podstrony i się udzielam czasami. Mody na sukces pewnie w USA jest pewnie kolo 6 tys odcinków. W Polsce leci coś koło 4300 odcinek który był nakręcony chyba w 2004 roku.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

w teren? <_<

no ja swojej nie namowie bo niemam-a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomash    7
Moze ktos siostre namowi mojej niema w domu poszla w teren <_<

moja siora nie da sie namówic bo twierdzi ze na forach, czatach itp nie ma normalnych facetów tylko siedzą sami napaleńcy... :lol:


...Więc Protestuje, Więcej Nic Nie Wyhoduję!!! - Jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik Sam W Dolinie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj