marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Eufemistycznie mówiąc : trzeba spróbować wody z wielu źródeł <_<


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

Dokladnie <_<

 

Ja jakos sobie ukladam zycie i szaleje ale to co swirowalem w gimnazjum technikum to lepiej przemilcze :lol: :D


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

No własnie nie trzeba odrazu miec dzieci,a wtedy JEst czas,zby się jeszcze sobą nacieszyć,bo później to się trzeba jeszcze nacieszać dzieciaczkiem <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie <_<

 

Ja jakos sobie ukladam zycie i szaleje ale to co swirowalem w gimnazjum technikum to lepiej przemilcze :lol: :D

 

 

Skromnym trzeba być no nie? :D


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

Dzieci ogólnie sa fajne wiec będzie czym się cieszyć. Ja bym chciał całą gromadkę, ale nie tak jak jeden gospodarz u nas 5 córek <_< :lol:


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Haaa...moja mama ma 8 wnuczek :lol: i jest ciekawie :D trzeba się cieszyc,ze zdrowe,a nie czy chłopczyk dziewczynka <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

dobrze mówisz <_< tylko żeby dziecko było zdrowe. A te kolesia córki to nawet ładne tylko troszku za młode bo najstarsza ma 15 lat :lol:


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

nie było mnie w domy trochę i już tu się hajtają <_< Mi się nie spieszy :lol:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

ja tak samo troche wolności i w ogóle z tego życia bo potem to na smyczy przy pani :lol: :D:D <_< :)


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

no to konkretnie pojechał twój tata ;)a czemu tak wcześnie ? (jeśli to nie tajemnica)


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

hahaha ale czym by ten świat bez nich był???


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Tak przez NAs :lol: NAjlepiej wszystko na Nas zrzucic :D hehe

Małżeństwo to nie wieńzienie <_< są tego dobre strony napewno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

JAkie,jakie to juz powinniście wiedziec <_<

są i już małżeństwo piękna rzecz,spędzanie czasu razem,robienie dużo rzeczy razem,ale osobno też,bo jak pisałam wcześniej to nie więzienie :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
Dostal bana ???? :lol: :D

 

Dzieki ci o Panie <_<

 

a ten się obudził.. :D

 

jest i zła wiadomość. Dzis kończy się ban dla zetora...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

Np ten dreszczyk emocji gdy przychodzi sie pijany do domu nad ranem ledwo dotykajac ziemi by tylko nie obudzic a tu bach tesiowa bejsbolem po glowie :lol:

 

Wlasnie a o tesciowej nukt niewspomina nic :D

 

No a skad mialem wiedziec <_<


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj