marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jakub16    122

No jak już potem ci w kościele GPS założy na palec to już po ptokach. U nas we wsi taka jedna młoda żona trzyma męża krótko. Jeździ z nim balotować na przykład :lol: :D <_< :D:)


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skiet135    5

Moi dziadkowie dopiero po 10 latach wzięli ślub ^_^ Tak jak kolega @Sperling tez chciał bym wtedy być po ślubie <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

oj śpieszno wam koledzy <_< jeszcze się kobietą nacieszysz przez całe życie


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skiet135    5

Ewelina uważaj bo w złym miejscu to napisałaś zaraz zaczną się chętni dobijać <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za sztuka pohajtać sie w 20-21 lat i być na utrzymaniu rodziców? Żeby założyć rodzinę trzeba mieć za co ją utrzymać. Nie mówię o sytuacjach gdy ktoś się hajta bo uważa że musi (dziecko). Hajtanie sie z powodu dzecka to tez jest głupota bo i tak większość takich małżeństw szybko się rozpada.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koledzy & Koleżanki... Czy nie lepiej za młodu się ożenić/wyjść za mąż a póżniej zająć się na spokojnie domem, rodziną karierą zawodową i wszystkimi pozostałymi obowiazkami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skiet135    5

Ja cie @Sperling popieram wole ożenić się a potem na spokojnie układać reszte życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i bedzięsz prośił rodziców "Mamo daj nam pieniązki na jedzenie albo na pieluszki dla dziecka?" Bo nie sądze że mając 20 lat utrzymasz sam rodzinę bo albo się jeszcze uczysz a jak się nie uczysz to masz tylko średnie a teraz ciężko znaleźć prace z średnim wykształceniem z której utrzymasz rodzinę.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

A jakby najpierw wybudować dom, kupić auto, znaleźć dobra prace i potem hajtu hajtu? wg mnie jak kto chce byle by jeden drugiego szczerze kochał a reszta się sama ułoży wspólnymi siłami. A co do małżeństwa co jeżdżą razem balotować to oni mieszkali po sąsiedzku i ta laska się zakochała i potem biegała zapłakana po wiosce i po kolegach ze M... nie chce ze mną się żenić itd. Zobaczymy jak długo będą ze sobą, ale ze tak powiem g...o mnie to obchodzi. Ich życie <_<


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skiet135    5

Chyba że masz średnie ale takie które jest poszukiwane i bez problemu znajdziesz robote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chyba ze mam średnie i przejmuje gosp. w wieku 20 lat, a rodzice idą na rentę strukturalną i gospodarstwo jest prawnie moja własnością!! <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dochodzę do wniosku że nadajecię nię na amerykańskich bankierów, którzy też myśleli że wszystko się pięknie ładnie ułozy a nie wyszło... Oczywiście bez urazy chlopaki <_<


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

@edek18 już masz się za kogo wyjść <_<


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Skiet a jakie teraz jest poszukiwane średnie?


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@paktofonikas1987 ja tylko pisze jak by było najlepiej!! To tylko są moje plany a jak sie w życiu ułoży to niestety ale Sam się o tym przekonam na własnej skórze <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Twoim przypadku ok, da radę. Ale ilu takich jak Ty jest? Że rodzice w wieku 20 lat przepisują gospdarstwo? Bez urazy ale 20 lat to jeszcze trochę mało jak na prowadzenie gospodarstwa, szczególnie większego. Nie mówię o wszystkich 20 latkach ale o większości z tych którch znam


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być upierdliwy ale nie przychodzi mi do głowy żadnen technik który teraz jest bardzo potrzebny na rynku pracy. Jakiś czas temu spawacz był poszukiwany usilnie i mnie jako technika spawacza witali wszędzie z otwartymi ramionami. A teraz? Duży producent bojlerów stoi bo nie mają zbytu a pracowników na urlopy wysyłaja. Więc nie sądzę że potrzebowaliby nowych spawaczy.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

hajtac sie w wieku 20 lat glupota

 

Ludzie trza sie bawic imprezowac bic sie na zabawach zabawy rozbijac trza szalec za mlodu puki sie da :lol: :D

 

Bo potem to jedynie sobie mozna jak sie dzieci na kolonie wysle :D <_<


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skiet135    5

Kto chce szaleć to niech szaleje ja tam od zawsze byłem spokojny i wole sobie jakoś układać życie. A poza tym nikt nie kazuje mieć od razu dzieci i zawsze można z zona zaszaleć <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj