marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
andrzej2110    535
Norma :lol: A mi się spać chce <_<

 

mi tez a przeważnie siedzę do 24


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No to pytam, zakochany jestem od jakiegoś czasu, no kto wie ten wie jak długo <_< np: Andrzej nie wiem co zrobić żeby zwróciła na mnie uwage, nie mam odwagi podejśc zagdać, bo już lepiej sie układało ne wiem co jest nie tak ze mną czy co, myslałem ze jak znajde podobna do mnie będzie latwo a gowno prawda, jakoś po prostu, nie wiem oczym z nia pisać 500 razy lepiej było by mi sie z nią psotkać co jest nierealne nie wiem już co mam robić :lol:


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

No to idziemy spać bo mi też już się chce właśnie skończyły mi się napoje a tak siedziedzieć w samotności to nudno narka i do jutra :lol: :D <_<


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

może jakbyś z grubej rury zapytał czy z waszej znajomości będzie coś więcej ??


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skiet135    5

To z grubej rury to jest dobry pomysł ale można powiedzieć ze się tobie podoba, nawet jak powie wtedy że traktuje cię tylko jak przyjaciela nie trać nadzieji bo zawsze jest szansa <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

tak jak było mówione kilka stron wcześniej że od przyjaźni do miłości jest bardzo blisko


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubu365    1
No to pytam, zakochany jestem od jakiegoś czasu, no kto wie ten wie jak długo <_< np: Andrzej nie wiem co zrobić żeby zwróciła na mnie uwage, nie mam odwagi podejśc zagdać, bo już lepiej sie układało ne wiem co jest nie tak ze mną czy co, myslałem ze jak znajde podobna do mnie będzie latwo a gowno prawda, jakoś po prostu, nie wiem oczym z nia pisać 500 razy lepiej było by mi sie z nią psotkać co jest nierealne nie wiem już co mam robić :lol:

 

 

 

mam ten sam problem ale sobie dalem sobie z tym spokój

dobra rada za duzo słuchasz disco polo


Wielki fan case jx/new holland td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Prawdziwa miłość powinna zaczynać się od szczerej przyjaźni <_< Wtedy dopiero będzie coś warta....


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No to chyba martina moze byc coś z tego bardzo głeboka znajomośc od czerwca hmm trzeba pogłówkować z tego co wiem była to przyjaźń <_<


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

nie tylko wtedy jest coś watra :lol:

czasem jest od pierwszego lub kilku wejzen,a wtedy przyjaźń nie zdąrzy być obecna <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Na własnej skórze się przekonałam i ciężko jest mi uwierzyć w to co mówisz....


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skiet135    5

@Edek ma racje ale czasem przyjazń musi się pojawić przynajmniej na chwile a potem coś zaiskrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Oby dwie macie racje, zależy tutaj juz tylko od czlowieka jak sie potoczy

No coś iskrzyło zp oczątku tylko ktoś ściagnol cewke ze swiecy <_<


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusFan1222    23

Ursusczesio przerabiałem już ten temat <_< nie jest to łatwe, ale....najlepiej być sobą i tyle.

Jeżeli to nie twoje pierwsze spotkanie z ''tą'' dziewczyną to zbierz się w garść i postaw kawe na ławe i powiedz jak sprawa wygląda.Wiem łatwo mi mówić trudniej zrobić, ale najgorzej się przełamać póżniej jest łatwiej jak co 50% na odwage i do roboty..hehe :lol: .Życze powodzenia w uwodzeniu :D


W życiu nie można mieć wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Jeżeli iskrzy to nie ma na co czekać. Gorzej jeżeli te iskrzenie zachodzi tylko z jednej strony. Mi w takiej sytuacji się nie udawało, niestety.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majranjd    8

matko swięta... co tu sie dzieje... Serwery czerwone... :DWitam witam!


DEZERTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skiet135    5

Jeśli iskrzy tylko z jednej strony czasem wystarczy jeden pocałunek przytulenie żeby się wszystko zmieniło <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

tez miałem podobnie jak kolega milanreal1 ;( jestem ciekawy czy mi się kiedyś uda ;(


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubu365    1

najgorzej jest jak sie koncza tematy do rozmowy

najważniejsze jes zeby byc soba bo dziewczyny czuja jak sie denerwujemy w takich sytuacjach


Wielki fan case jx/new holland td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Kiedyś się na pewno uda. Trzeba cierpliwie czekać. Chociaż powiem wam że z tym iskrzeniem to miałem ciągle nadzieje. Bo mi ufała, dużo ze sobą gadaliśmy, myślałem ze mnie traktuje jak przyjaciela a po czasie potraktowała mnie jak śmiecia. Smutne ale prawdziwe.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Chodziło mi bardziej o to że trzeba cierpliwie czekać może się trafi na odpowiednią. A tym czekaniem miałem na myśli szukanie.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Jezu czemu ja jej nie namowiłem przed zniwami kur... na psotkanie była niepewna a sznasa był pewna, pierwszy raz najgorszy tym bardzij ze znaliśmy sie z widzenia tylko no i GG i SMS i już mysalem że ja nie naciskałem ale bałem sie ze ja strace Sam sobie winny teraz będzie cieżko aż tak dobrze nie jest ale moje uczucie nie wygasło do Ani <_<


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skiet135    5

Ja mojej wybrance powiedziałem tylko że mi się bardzo podoba i od razu usłyszałem ze traktuje mnie tylko jak przyjaciela <_< Mimo tego że słyszałem to już wiele razy nie poddałem się i od dłuższego czasu już nie słyszałem tego stwierdzenia wiec może jednak coś ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj