marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Edek18    0

aaa tam <_< nie bede znowu taka nie dobra :lol: a po za tym jeszcze się odnajduje na AF :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
No tak spróbuj może się poszczęści <_<

 

A Ewelina zapomniała sie pochwalić że chodzi do szkoły rolniczej i troszkę o maszynach wie :lol:

Na jaki profil? :D


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

zawsze lubilam konie...chociaz nie jezdze zbytnio <_<

a czemu nie :lol: ciągnie Mnie do tego,ale nie znam się zbytnio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skiet135    5

Tak tak do POM-u <_<

 

A gdzie się podziała reszta dziewczyn z tego tematu? Nie przywitały się z nowa koleżanka :lol: No chyba że się obraziły o to że chłopcy się tak Ewelina zainteresowali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
talek48    1

Nie ściemniaj!! hehe :lol:

Tobie chodzi ze one sie z toba nie przywitały a nie z Eweliną co?? Przyznaj sie <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skiet135    5

Że jjjjjjjjjjjjjjjjjjjja no gdzie ale tyle razy ktoś wspominał ze mało dziewczyn to jak jakaś się pojawia można by się przywitać<_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek
No nieźle - kolega materialista. A ty nie wiesz że niektóre rzeczy są jak w reklamie MasterCard - bezcenne ??

PS U mnie na dzielnicy są dwaj starzy kawalerowie. Jeden na pytanie czego się nie ożenił stwierdził "Nie będę robił na obcą babę". A drugi twierdzi że baba i samochód to największy wydatek i dlatego nie ma ani tego ani tego.

a no materialista bo w koncu jedynak <_< a jeszcze 3 tygodnie temu miałem dziewczyne ale co z tego jak ona studiuje dziennie w rzeszowie a ja mało kiedy jestem w domu na weekendach i nie tylko(niestety taka praca ale zato jaka kasa :lol: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39
A gdzie się podziała reszta dziewczyn z tego tematu? Nie przywitały się z nowa koleżanka <_< No chyba że się obraziły o to że chłopcy się tak Ewelina zainteresowali :D

 

 

EEE.... Coś Ty :lol: Ja tylko czasu nie miałam od dwóch dni.... ZA dużo roboty miałam :) Z tatą pracowałam...

 

Dobrze że Ewelina dołączyła do kobiecego grona :) NIe będzie mi smutno :) samej tak :D


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

A nad czym pracujesz z tato??? <_<


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

A mi chodziło o to, że mało dziewczyn udziela się. To iż się zarejestrowały to nic nie znaczy <_<


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Hej @Edek18 <_< Miło poznać :lol:

Aha taka rada :D Nie pisz posta pod postem, to karalne :D Ja już ochrzan o to dostałam jak weszłam jako nowy user :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

trzymaj <5> <_<


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skiet135    5

To ja cie teraz witam <_< Ale tutaj na forum to jednak chętniej dziewczyny witają :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

JA dziękuje za powitanie :lol: i Witam wszystkich bez wyjątku,zeby nie było <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel20    49

Ja tez wszystkich witam i pytam się dlaczego nie kozystaja z ostatniej soboty karnawału?

Sam siedze dziś w domu bo niestety jutro od rana znowu kupe roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

A jA nie Tobie Skiecie dziękowałam tylko koleżance <_<

ponieważ,bo nie ma propozycji...sama nie będę wychodzić o tej porze :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusFan1222    23

Witam nową użytkowniczke @Edek18 nie da się ukryć że jesteś ładną dziewczyną <_< ,


W życiu nie można mieć wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj