marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

yacenty    3857

to mi tez pokazcie fotosa


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

No wlacha już mam ;D doszłam do tego jakoś :) bardzo,bardzo zaawansowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skiet135    5

Chłopaki dajcie Ewelinie troszke spokoju bo mi już grozi ze ja tak wkopałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Momentalnie wzrosła liczba wyświetleń profilu. Więc to o czymś świadczy. Warto zajrzeć na profil Eweliny.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

no fakt ostatnie 5 odwiedzin w ciągu 10 minut :) ładna z Ciebie dziewczyna :))


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Ejjj,bo się zamkne w sobie chłopaki :) dziękuje bardzo :) to świadczy o czystej ciekawości :) hihi

 

Apropo to jeden z zaglądających na nk moje ma ładny wzorek na włosach :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja mam dużo włosów :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

to nie ja bo mam włosy zawsze na krótko bez wzorków :)

 

 

Ewelina ma pewnie teraz urwanie głowy tyle odwiedzin na NK :)


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

Lepsze jak opcja "Wyróżnij mnie" na fotce :)


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutki    193
przyblize wam roczne koszty utrzymania dziewczyny

walentynki-50zl

dzein kobiet 50 zl

urodziny 100zl

imieniny 50zl

choc raz w miesiacu gdzies wyjsc 12*30zl=360zl

i jeszcze inne bzdety tak z 150 zl

i wychodzi 760zl :)

dziewczyny niemam i jest jak dlamnie obecnie zbyteczna ale ostatnio bylem na piwie i poznalem 4 fajne dziewczyny i padlo pytanie czym sie zajmujesz odpowiedzialem ze jestem rolnikiem ich miny bezcene chociaz jedna sie spytala to czym sie moje gospodarstwo zajmuje ze jezdze najnowsza a6 (auto firmowe zastepcze za superb)... i to wam wystarczy :) jakie sa dziewczyny

a co do piwa to kumple pili piwo a ja sok :)

No nieźle - kolega materialista. A ty nie wiesz że niektóre rzeczy są jak w reklamie MasterCard - bezcenne ??

PS U mnie na dzielnicy są dwaj starzy kawalerowie. Jeden na pytanie czego się nie ożenił stwierdził "Nie będę robił na obcą babę". A drugi twierdzi że baba i samochód to największy wydatek i dlatego nie ma ani tego ani tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
Wcale, że nie... Chyba, że to jakieś lalunie które chcą cały czas być obdarowywane przez faceta. Ja się do takich nie zaliczam :) Lubie prezenty ale... bez przesady. Umiar, umiar :)

 

Takiej mi potrzeba :) Nie lubie laleczek barbie ani tych wymalowanych jak pisanki bleee lubie naturalne kobiety :). tylk oze ja nie moge zadnej znaleść zawsem i sie noga powinie. Nie mam szcześcia albo po prostu laski teraz leca tylko na wygląda i szerokosc czego ja ani tego ani tego nie mam :):):)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Ejjj,bo się zamkne w sobie chłopaki :) dziękuje bardzo :) to świadczy o czystej ciekawości :) hihi

 

Apropo to jeden z zaglądających na nk moje ma ładny wzorek na włosach :) :)

chyba wiem o kogo chodzi :)

 

 

Ja nie chce nic mówić ale przez ten temat to przyjaźń @edek i @skiet135 zmieni sie ze stopnia zaawansownanego na jeszcze bardziej zaawansowany :)

Nie to żebym Was podpuszczał, nie :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Oby oby była bardziej zaawansowana przyjaźn czego sobie i wam goraco życze <_<


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale @skiet135 nie powiedział wam wszystkiego o Eweli <_< Np tego, że bardzo lubi konie, Jej ulubiony kolor to różowy.... najbardziej lubi słuchać Gadu Radia "We Dwoje" , bardzo lubi j.niemiecki i wiele innych :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skiet135    5

Proszę sie tak nie zapędzać miedzy mną a @Edkiem do niczego więcej nie dojdzie <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

No popatrzcie nie ktorzy tu o Mnie ładnie piszą <_< ale to samiutka prawda :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj